برای سالم و خوش‌اندام بودن، سبک زندگی‌تان را پالایش کنید

آذین بکتاش
رایگان

شاید خیلی از ما تا یک سنی‌ خیلی کاری به کار سالم زندگی کردن نداشته باشیم و در این زمینه‌ها بی‌خیالی طی کنیم، تا یک وقتی به خودمان بیاییم و ببینیم داد بدن بیچاره از بی‌تحرکی و بد‌غذایی و بدخوابی در آمده. حتی اگر اینقدر هم از مرحله پرت نباشیم، به مشاوره همیشگی در مورد برنامه غذایی و زندگی سالم، نیاز داریم. اگر پای اضافه وزن در میان باشد که دیگر حرفی نمی‌ماند.
اپلیکیشن S Health یکی از پرطرفدار‌ترین برنامه‌ها در این زمینه است؛ این برنامه همه چیز‌هایی که برای داشتن بدن سالم به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. این برنامه فعالیت‌ها و عادات روزانه شما را ثبت می‌کند تا به شما کمک کند برنامه غذایی مناسب و تحرک کافی داشته باشید تا سالم زندگی کنید؛ با S Health عادت‌های غذایی، خواب و تحرک خود را زیر نظر می‌گیرید، تا به مناسب‌ترین الگوی سوخت‌ و ساز بدنتان برای سلامت و تناسب اندام برسید.

کار با برنامه
بعد از نصب برنامه روی پنل اصلی در بخش بالا با لمس گزینه SET GOALS، می‌توانید هدف‌گذاری کنید که می‌خواهید روزانه چقدر راه بروید و چقدر کالری بسوزانید.
مهم نیست پیاده‌روی می‌کنید یا می‌دوید، دوچرخه سواری می‌کنید یا کوهنوردی می‌کنید، هر فعالیتی که انجام می‌دهید تنها با یک مرحله قابل ثبت است.

برای سالم و خوش‌اندام بودن، سبک زندگی‌تان را پالایش کنید
با لمس گزینه مثبت در پایین سمت راست صفحه می‌توانید انتخاب کنید که می‌خواهید کدام گزینه‌ها برای ثبت روزانه فعال باشد، مثلا چند لیوان آب می‌خورید؟ چند فنجان کافیین؟ چند کالری غذا می‌خورید؟ چند ساعت می‌خوابید و حتی فشار خونتان را به صورت روزانه می‌توانید ثبت کنید.
در پایین این بخش هم حدود صد نوع ورزش تحرک در پیش‌فرض برنامه وجود دارد؛ اهل هر نوع تحرکی باشید از ورزش سبک مثل پیاده‌روی، دویدن، دوچرخه‌سواری گرفته تا ورزش‌های تخصصی‌تر مثل کوهنوردی و اسکی و تنیس، می‌توانید با این اپلیکیشن منظم و با برنامه‌تر به آن بپردازید.
شما با این اپلیکیشن می‌توانید هدف‌گذاری کنید و سیر رسیدن به آن را با ثبت روزانه الگوی تغذیه، خواب و تحرک‌تان ارزیابی کنید.
این برنامه داده‌های شما را آنالیز می‌کند تا بدانید چقدر پیش‌رفت دارید و امکاناتی مثل امکان گوش دادن به موسیقی در حین انجام ورزش‌های روزانه هم دارد.

برای سالم و خوش‌اندام بودن، سبک زندگی‌تان را پالایش کنید
مزیت دیگر این برنامه این است که می‌توانید یک فضای رقابتی و تعاملی با سایر کاربران برنامه هم داشته باشید، برای این کار کافی است به  بخش TOGETHER بروید و شماره تلفن همراهتان را ثبت و تایید کنید.
 اپلیکیشن S Health از بیش از ۷۰ زبان دنیا پشتیبانی‌می‌کند و شما می‌توانید از بخش تنظیمات برنامه زبان پیش‌فرض را به فارسی هم تغییر دهید.
نقاط قوت
امکان ثبت روزانه الگوی خواب، تغذیه، تحرک و مدیریت داده‌ها
امکان برنامه ریزی و هدف‌گذاری برای کنترل ورزن و میزان کالری و سوخت‌و ساز
پشتیبانی از ۷۰ زبان زنده دنیا
امکان استفاده از فضای رقابتی بین کاربرها، برای انگیزه بخشی
نقاط ضعف
حجم سنگین برنامه (حدود ۶۴ مگ)

کافه‌بازار
  • برای سالم و خوش‌اندام بودن، سبک زندگی‌تان را پالایش کنید
  • برای سالم و خوش‌اندام بودن، سبک زندگی‌تان را پالایش کنید
  • برای سالم و خوش‌اندام بودن، سبک زندگی‌تان را پالایش کنید
  • برای سالم و خوش‌اندام بودن، سبک زندگی‌تان را پالایش کنید
شرکت : Samsung Electronics Co., Ltd
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط