برای سفر‌های خارجیTripAdvisor را دریابید

آذین بکتاش
رایگان

اگر اهل سفر خارجی هستید حتما باید دنبال اپلیکیشن‌های به درد بخوری بگردید، که سرگردانی شما در کشور‌هایی که نمی‌شناسید را کم کنند. دیگر موضوع فقط رزرو هتل و بلیت نیست، باید بشود در زمانی که دارید بهترین بهره را از سفرتان ببرید.
TripAdvisor یکی از محبوب‌ترین اپلیکیش‌‌های گردشگری و سفر است که کاربران در محتوایش نقش پر رنگی دارند؛ شما با نصب این این اپلیکیشن می‌توانید نقد و بررسی میلیون‌ها گردشگر در کل دنیا را بخوانید و این در تصمیم‌گیری برای انتخاب هتل‌ها، تورها، و انتخاب رستوران‌ها و مراکز گردشکری به شما کمک می‌کند.
البته در مورد کاربران ایرانی این اپلیکیشن برای سفر داخلی هم کاربرد دارد. چون اطلاعات آن جامع بوده و همه کشور‌ها را شامل می‌شود از جمله ایران. شما با این اپلیکیشن امکان بوک کردن هتل، پیدا کردن پرواز، کشف محیط‌های شهری برای رستوران‌ها و گردشگاه‌ها را دارید.
کشف محیط شهری طبق نقشه: TripAdvisor پنج بخش اصلی دارد که پس از نصب برنامه روی صفحه اصلی مشاهده خواهید کرد. Near Me Now به شما می‌گوید در همان لحظه در اطرافتان چه رستوران‌ها، هتل‌ها و چه جاهای دیدنی‌ای وجود دارد. همچنین پیشنهاد‌های ویژه‌ای دارید که کجاها شام بخورید یا از کدام موزه دیدن کنید.
بوک کردن هتل: در بخش هتل، با مشخص کردن کشور و شهر مورد نظرتان با وارد کردن در منوی بالای صفحه یا از روی نقشه بالا سمت راست صفحه، پیشنهادهای برنامه را طبق بیشترین امتیازی که از کاربران دریافت کرده اند می‌بینید. شما می‌توانید نقد و بررسی کاربران را بخوانید، عکس فضای هتل را ببینید و بعد برای بوک کردن آن تصمیم بگیرید.
جستجوی پرواز‌ها: گزینه سومی که روی صفحه اصلی دارید، بخش پرواز‌هاست. در این بخش هم شما با وارد کردن مبدا و مقصد لیست پرواز‌ها و تورها را با اولویت تعداد ستاره‌هایی که از کاربران برنامه دریافت کرده‌اند می‌بینید و می‌توانید نقد و بررسی آن‌ها را بخوانید و با توجه به بررسی‌ها و قیمت انتخاب کنید.
معرفی رستوران‌ها: در این بخش جی‌پی اس برنامه فعال می‌شود و لیست رستوران‌های اطرافتان را با ستاره و نقد و بررسی‌شان به شما نشان می‌دهد.
جاهای دیدنی: هر جای دنیا باشید، این اپلیکیشن در بخش Tings to do جاذبه‌های گردشگری منطقه‌ای که در آن حضور دارید را به شما معرفی می‌کند.

برای سفر‌های خارجیTripAdvisor را دریابید
شما همچنین در همین صفحه اصلی امکان رصد ویلا و سوییت اجاره را هم در مقصدتان دارید که در گزینه‌های بعدی تفکیک شده‌اند.
روی هم رفته این اپلیکیشن با رابط کاربری خوب، محتوای کاربردی، پویایی و فراگیر بودن آن برای همه کشورها، حسابی کارتان را راه می‌اندازد و به شما کمک می‌کند راحت‌تر برای سفرتان برنامه ریزی کنید.
در پایین صفحه خود برنامه همیشه تعدادی پیشنهاد از جالب‌ترین شهر‌های دنیا برای سفر هم دارد که می‌تواند به شما برای تصمیم در انتخاب مقصد هم کمک کند.
نقطه قوت
پویایی برنامه به لحاظ حضور کاربران در امتیاز دهی
امکان جستجو و رزو هتل‌ها و پرواز‌ها در سراسر دنیا
معرفی جاذبه‌ها گردشگری هر نقطه‌ای از دنیا، طبق موقعیت‌یابی مکانی روی نقشه
نقطه ضعف
حجم تقریبا بالای برنامه (حدود ۶۰ مگابایت)

کافه‌بازار
  • برای سفر‌های خارجیTripAdvisor را دریابید
  • برای سفر‌های خارجیTripAdvisor را دریابید
  • برای سفر‌های خارجیTripAdvisor را دریابید
  • برای سفر‌های خارجیTripAdvisor را دریابید
شرکت : TripAdvisor
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط