"سفربابا" بهترین راه برای آغاز یک سفر

رایگان

شنیده‌اید که می‌گویند برنامه‌های اینترنتی کار و کاسبی دلال‌ها را کساد کرده‌اند؟ واقعیتش هم همین است و اپلیکیشن هایی چون دیوار و... واسطه‌ها را از میان بر می‌دارند. این که این برنامه‌ها تا چه حد به نفع یا ضرر واسطه‌ها هستند را نمی‌دانیم، اما مطمئناً این دست برنامه‌ها فعالیت‌های روزمره ما را به شدت ساده کرده‌ا‌‌ند. سفربابا هم دقیقاً یکی از همین برنامه‌هاست.

برنامه سفربابا که برای سیستم‌عامل اندروید منتشر شده، به صورت مستقیم به وب‌سایت سفر بابا متصل شده و اطلاعات دقیق بهترین تورهای اینترنتی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد.

سیستم ثبت نام در این برنامه، بسیار سریع بوده و اینجاست که اولین ویژگی مهم سفربابا مشخص می‌شود، با عضویت در خبرنامه سفربابا و داشتن اپلیکیشن آن، شما به راحتی از تمام تورهای گردشگری مطلع خواهید شد. 

تورهای گردشگری:

بخش ابتدایی برنامه سفربابا، مختص تورهای گردشگری لحظه آخری است. در این بخش تمامی تورهایی که یک یا دو جای خالی در آن‌ها باز شده با تخفیف ویژه قرار داده شده‌اند. این بخش برای کسانی که همیشه دقیقه ۹۰ تصمیم به مسافرت می‌گیرند، بسیار مناسب است. قسمت جدیدترین تورها هم شامل تمامی تورهایی است که در ۲۴ ساعت گذشته به برنامه اضافه‌ شده‌اند. گستردگی این تورها شامل سفرهای زیارتی، سیاحتی و خارج کشور است که به نسبت تنوع زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. 

تورهای ویژه:

در این برنامه، تورهای ویژه برای روزهای ویژه سال؛ نظیر عید نوروز و ... در نظر گرفته شده که بهترین کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت ارائه خواهند کرد. در نهایت هم در بخش لیست تورها می‌توانید لیست تمامی تورهای موجود در سفر بابا را مشاهده کنید تا به راحتی بتوانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. 

پس از انتخاب تور مورد علاقه، لیستی از اطلاعات تور انتخابی نظیر زمان، نام هتل، نوع بلیت و... در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پس از آن نیز نوبت به اطلاعات فرد یا قسمت برگزار کننده تور می‌رسد.

از طریق این اطلاعات به راحتی می‌توانید سفری آرام را انتخاب کرده و با برگزارکننده تور ارتباط بر قرار کنید. 

به غیر از ارائه سرویس گردشگری، بخشی هم در نرم افزار با هدف معرفی مکان‌های مناسب برای سیاحت و زیارت تعبیه شده است. این سلسله مقالات شما را با جاذبه‌های گردشگری آشنا کرده و به انتخاب شما کمک خواهند کرد.

در نهایت سفربابا یک نرم افزار مناسب است که هم واسطه‌ها را از بین می‌برد و هم در انتخاب توری مناسب به شما کمک خواهد کرد، تمام این‌ موارد سفر بابا را به یک اپلیکیشن خیلی خوب تبدیل کرده است.

نقاط قوت:

 • امکان آگاهی از تخفیف‌های ویژه تورها
 • امکان رزرو تورهای زیارتی
 • امکان آگاهی از تمام تورهای موجود
 • ارائه تورهای ویژه در مناسبت‌ها
 • دسترسی به تمام اطلاات تور درون اپلیکیشن
 • امکان عضویت در خبرنامه سفربابا
 • امکان دسترسی به مقالاتی درباره‌ی هر مقصد
کافه‌بازار
 • "سفربابا" بهترین راه برای آغاز یک سفر
 • "سفربابا" بهترین راه برای آغاز یک سفر
 • "سفربابا" بهترین راه برای آغاز یک سفر
 • "سفربابا" بهترین راه برای آغاز یک سفر
شرکت : زاکروت
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط