به حافظه گوشی‌تان مسلط شوید

آذین بکتاش
رایگان

با فضایی که گوشی‌های هوشمند در اختیارمان می‌گذارند و حجم فایلی که به خاطر داشتن اینترنت روی گوشی‌مان رد و بدل می‌کنیم، اپلیکیشن‌های مدیریت فایل تبدیل به یکی از برنامه‌های ضروری هر گوشی هوشمندی شده است.

با وجود اینکه اپلیکیشن‌های مدیریت فایل از موضوعات همیشگی مورد توجه توسعه‌دهندگان محسوب می‌شوند، همیشه هم نتیجه خوب از کار در نمی آید. شما برای مدیریت فایل‌ها احتیاج به اپلیکیشنی دارید که بتوانید با فضای آن ارتباط برقرار کنید.

اپلیکیشن File Commander یکی از نمونه‌های خوب برنامه‌های مدیریت فایل است که هم امکانات خوبی دارد و هم رابط کاربری سر‌راستی دارد و به راحتی از کار با آن سردر می‌آورید.

با این اپلیکیشن فضای حافظه‌تان آنالیز می‌شود، می‌توانید به راحتی بین فایل‌هایی که برایتان دسته‌بندی شده به جستجو بپردازید، انتقال فایل‌ها از گوشی به دستگاه PC را مدیریت کنید و امکانات خوب دیگری برای سامان دادن به فایل‌هایتان داشته باشید.

کار با برنامه

بعد از نصب اپلیکیشن بر روی گوشی، تقسیم‌بندی انواع فایل بر اساس فرمت‌شان را بر روی صفحه دارید که برنامه از حافظه گوشی شناسایی کرده و در هر بخش برایتان لیست می‌کند. این اپلیکیشن علاوه بر تقسیم‌بندی فایل‌های عکس، ویدیو، موسیقی و فایل‌های متنی، دو تقسیم‌بندی مفید دیر برای دانلود‌ها و برای علاقه‌مندی‌ها دارد.

جدا از این‌ها یک مزیت خوب این اپلیکیشن گزینه نقل و انتقال به کامپیوتر(PC File Transfer) است که به شما کمک می‌کند یک طور سر و سامان داری حافظه گوشی را خالی کنید.

شما همچنین فولدربندی‌های جدید را می‌توانید به برنامه اضافه کنید که برای آن کافی‌ست آیکون مثبت را از پایین سمت راست صفحه لمس کنید.

این برنامه قابلیت به اشتراک‌گذاری اطلاعات صفحه اسکرین بین دو دیوایس را هم دارد که برای اندروید پنج و بالاتر کار می‌کند.

گفتنی است که شما با این نرم‌افزار امکان فشرده‌سازی یا باز کردن فایل‌های فشرده را هم دارید و می‌توانید فایل‌های ZIP شده را هم مدیریت کنید.

روی هم رفته File Commander یک اپلیکیشن خوب در زمینه مدیریت فایل است که قابلیت‌های به درد بخور، رابط کاربری مناسب و گرافیک شسته رفته و تمیزی دارد. اگر به دنبال سر و سامان دادن به فضای حافظه گوشی و حافظه جانبی هستید، این اپلیکیشن را امتحان کنید.

 به حافظه گوشی‌تان مسلط شوید

نقاط قوت

دسته‌بندی مناسب فایل‌ها

گرافیک و رابط کاربری خوب

مدیریت نقل و انتقال فایل‌ها بین دو دستگاه

نقطه ضعف

قابلیت اشتراک گذاری اطلاعات صفحه نمایش دو دستگاه فقط روی اندروی ۵ به بالا جواب می‌دهد.

کافه‌بازار
  • به حافظه گوشی‌تان مسلط شوید
  • به حافظه گوشی‌تان مسلط شوید
  • به حافظه گوشی‌تان مسلط شوید
  • به حافظه گوشی‌تان مسلط شوید
شرکت : Mobisystems
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط