تلگرام نارنجی صوتی بر فراز غیر رسمی‌ها

امين احمدی
رایگان

این روز‌ها ارتباطات شکل گسترده‌ای به خود گرفته‌اند و به راحتی صورت شکل می‌گیرند؛ این روز‌ها که پیام‌رسان‌های قدرتمند زیادی توسعه داده شده‌اند، دیگر روش‌های سنتی و قدیمی جای خود را به روش‌های پیشرفته و مدرن امروزی داده‌اند به صورتی که تمام نقاط جهان به راحتی و با چند کلیک ساده به هم متصل می‌شوند.

تلگرام‌های غیر رسمی زیادی را تا به حال مورد بررسی قرار داده‌ایم و از امکانات و ویژگی‌هایی که کاربران را مجاب می‌کنند در کنار نسخه اصلی آن این اپلیکیشن‌های غیر رسمی را مورد استفاده قرار دهند صحبت کردیم، امروز به نقد و بررسی یکی دیگر از این اپلیکیشن‌های غیر رسمی تلگرام می‌پردازیم، در ادامه با پانوشت همراه باشید.

تلگرام نارنجی صوتی، که یکی دیگر از اپلیکیشن‌های غیر رسمی تلگرام است مانند سایر اپلیکیشن‌های مشابه خود ویژگی‌ها و قابلیت‌های اضافه بر سازمانی در اختیار کاربران قرار می‌دهد که به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

قابلیت جدیدی که این اپلیکیشن برایی کاربران خود توسعه داده است کانال فیلمچه نام دارد که تا به حال مشابه آن را مشاهده نکرده بودیم.

فیلمچه سرویسی است که به شما اجازه می‌دهد تا کانالی تصویری از تمام ارسال و جمع‌آوری‌های خود داشته باشید و دیگران می‌توانند در مورد عکس‌ها و ویدیو‌های کانال شما نظر و لایک دهند.

به دلیل این که سرور‌های فیلمچه داخل ایران قرار دارند شما از سرعت بالاتری برخوردار هستید و کسانی که از اینترنت ملی نیز استفاده می‌کنند می‌توانند عکس‌ها و محتوای شما را مشاهده کنند و هزینه کمتری را بپردازند.

این مکان که بستری شاد و سالم است برای تمام گروه‌های سنی طراحی شده و در صورت بروز هرگونه مشکل در تلگرام در آینده قادر خواهید بود به عکس‌ها و ویدیو‌های خود دسترسی داشته باشید.

در کل با استفاده از فیلمچه به همه عکس‌ها، ویدیو‌ها، فیلم‌ها و گیف‌های ارسالی در تلگرام دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آن‌ها را دانلود و تماشا کنید و یا به اشتراک بگذارید.

فیلمچه از امکانات و خدمات زیادی برخوردار است که بیشتر از این به بررسی آن نمی‌پردازیم و تننها موضوع در این باره این است که برای بهره‌مندی از خدمات فیلمچه باید از طریق ربات تلگرام ثبت نام کنید و با ایجاد حساب کاربری وارد آن شوید.

این اپلیکیشن مانند سایر اپ‌های مشابه خود از ویژگی‌هایی مانند حالت روح،  فوروارد بدون نقل‌قول، امکان افزودن و ویرایش متن زیر فیلم، عکس و گیف و... برخوردار است.

تنها نکته‌ای که این اپلیکیشن را از سایر اپ‌های مشابه خود متمایز جلوه می‌دهد امکان برقرار کردن تماس صوتی و سرویس نوظهور فیلمچه می‌باشد.

این اپلیکیشن که در نوع خود بسیار حرفه‌ای و قدرتمند عمل می‌کند توسط شرکت رادیان رایانه به صورت رایگان برای پلتفرم‌های اندروید توسعه داده شده است و تا به امروز چیزی حدود ۲۰۰ هزار کاربر فعال را از آن خود کرده است، همچنین چیزی حدود ۲۵ مگابایت از حجم دیوایس اندرویدیتان را اشغال خواهد کرد.

کافه‌بازار
  • تلگرام نارنجی صوتی بر فراز غیر رسمی‌ها
  • تلگرام نارنجی صوتی بر فراز غیر رسمی‌ها
  • تلگرام نارنجی صوتی بر فراز غیر رسمی‌ها
  • تلگرام نارنجی صوتی بر فراز غیر رسمی‌ها
شرکت : رادیان رایانه
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط