تِدفا (TEDFA)

امين احمدی
۳۰۰۰ تومان

امروزه با گسترش راه‌های ارتباطی بین جوامع مختلف نیاز بشریت به یک زبان دیگر کاملا ضروری به نظر می‌رسد و زبان مادری نمی‌تواند تمام نیاز‌‌‌‌‌های ما را برطرف سازد از این رو اپلیکیشن تدفا توسط کمپانی V2mgm  توسعه داده شده است تا ضمن نمایش سخنرانی‌های کنفرانس‌های جهانی تد، زبان انگلیسی را نیز به شما آموزش دهد. 

تِد به انگلیسی TED کوتاه شده کلمه‌های Technology, Entertainment و Design ( تکنولوژی، سرگرمی و طراحی) است. شهرت تد به‌خاطر برگزاری کنفرانس‌های مهم و ویژه‌ای است که هر ساله برگزار می‌کند. اگر بخواهیم کوتاه کنفرانس‌های تد و پیشینه آن را برایتان عنوان کنیم میتوانیم اینطور اشاره کنیم که تد - TED یک سازمان غیرانتفاعی آمریکایی است که در سال ۱۹۸۴ در کالیفرنیا تاسیس شده و امروزه در اکثر کشورهای دنیا کنفرانس‌های خود را برگزار می‌کند. هدف از برگزاری این کنفرانس‌ها، گردهمایی مدیران شرکت‌های بزرگ فناوری مانند: گوگل، مایکروسافت، اپل و ... با برترین دانشمندان، هنرمندان، معماران، اساتید و نظریه‌پردازان تمامی رشته‌های علمی در یک مکان و زیر یک سقف است تا با تبادل اطلاعات راهکارهایی برای معضلات بزرگ جهان پیدا کنند.

 تا به امروز روش‌ها و اپلیکیشن‌های زیادی برای آموزش زبان انگلیسی توسعه داده شده‌اند اما روشی که در این برنامه اندرویدی مورد استفاده قرار گرفته با دیگر اپلیکیشنهای آموزش زبان متفاوت است.

کمپانی v2MGM اپلیکیشن تدفا را طوری طراحی کرده تا کنفرانس‌ها را به صورت همزمان به زبان فارسی و انگلیسی برای شما ترجمه ‌کند در تدفا ۱۰ سخنرانی منتخب از مجموعه سخنرانیهای تد گنجانده شده که شما می‌توانید همزمان به آنها گوش فرا دهید و معنی جملات را در زیر آن‌ها مشاهده کنید که علاوه بر افزایش اطلاعات عمومی شما را با تلفظ صحیح کلمات نیز آشنا می‌کند. 

فضای برنامه زیاد جذاب طراحی نشده ولی برای صبح و ظهر و شب ۳ حالت دیداری در نظر گرفته شده و در منوی این اپلیکیشن فهرست عناوین سخنرانیها به همراه نام سخنرانان به چشم میخورد که با ورود به هر کدام متن کامل آن در اختیار شما قرار میگیرد و در این برنامه متنها از هم جدا شدهاند و معنی هرکدام در زیر آن قرار داده شده است به صورتی که میتوانید سخنرانی را به طور کامل و یا هر قسمت آن را جداگانه گوش دهید

همچنین این امکان وجود دارد تا جملههای مورد علاقهی خود را در قسمت Favorites قرار دهید و به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

این اپلیکیشن اندرویدی در دو نسخه دمو و پولی عرضه شده که قیمت آن در نسخه اصلی ۳۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

همچنین این اپلیکیشن امتیاز ۳.۵ از ۵ را از آن خود کرده است.

کافه‌بازار
  • تِدفا (TEDFA)
  • تِدفا (TEDFA)
  • تِدفا (TEDFA)
  • تِدفا (TEDFA)
شرکت : v2MGM
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط