جعبه ابزار+۳۴، یک برنامه همه کاره

زهرا ساکی
رایگان

امروزه اپلیکیشن‌های موبایلی جایگزین بسیاری از ابزار و کتاب‌ها و منابع شده‌‌اند و می‌توان گفت برای هر نیاز بشر، یک یا چند اپلیکیشن ساخته شده است. به طوری که اپلیکیشن‌ها ما را از داشتن بسیاری از وسیله‌ها یا انجام بعضی محاسبات بی نیاز کرده‌اند و در واقع آن‌ها را در گجت کوچک ما خلاصه کرده‌اند. 

از طرفی ازدیاد این برنامه‌ها علاوه بر اینکه حجم زیادی از فضای دستگاه را اشغال می‌کنند، باعث شلوغ شدن منوی دستگاه می‌شوند و ممکن است در مواقع نیاز نتوانیم آن‌ها را به سرعت در بین انبوه برنامه‌ها پیدا کنیم.

امروز برنامه‌ای را بررسی می‌کنیم که همه‌ی این اپلیکیشن‌ها‌ی کاربردی و منابع را در یک جا جمع کرده و حتی آن‌ها را دسته بندی کرده است. جعبه ابزار +۳۴، مجموعه ای از ۳۰ برنامه شامل برنامه‌های کاربردی، چندین منبع اطلاعاتی و بازی و سرگرمی است. 

با هم محیط برنامه و بعضی از ابزار‌های آن را بررسی می‌کنیم:

جعبه ابزار+34، یک برنامه همه کارهبرنامه را نصب و اجرا کنید. در بالای برنامه در یک کادر ۴ برنامه  برتر از جمله شبیه ساز آزمون رانندگی نشان داده شده‌اند. این برنامه کاملا مشابه آزمون اصلی است که زمان بندی وسوالات استانداردی دارد و با آن می‌توانید آمادگی خود را برای این چالش افزایش دهید. در پایین آن نواری وجود دارد که با حرکت دادن آن به سمت راست، به برنامه‌هایی که شاید بیشتر کاربرد داشته‌باشند دسترسی پیدا می‌کنید. 

به سراغ دسته‌بندی‌های اصلی می‌رویم؛ برنامه‌های این مجموعه به سه دسته‌ی ابزار‌های کاربردی، سلامت کده و بازی و سرگرمی تقسیم شده‌اند. ابزار‌ها شامل ۱۶ برنامه از جمله محاسبه سود بانکی،مدیریت باطری،دماسنج، کرونومتر، حل معادلات ریاضی، فال و استخاره، رمز گذار متون و ... هستند. 

در بخش سلامت کده ابزار و منابعی که به سلامتی مربوط است قرار دارند. از جمله تست جهانی MBI که با در یافت قد و وزن شاخص توده بدنی را محاسبه می‌‌کند. دو بخش دیگر این قسمت بانک بیماری‌ها و خواص گیاهان هستند که اطلاعات کامل و جامعی به شما خواهند داد. همچنین جدول‌هایی شامل میزان کربوهدرات‌ها، چربی، پروتئین و کالری خوراکی‌ها در این بخش هستند که شما را از داشتن سایر برنامه‌های کالری شمار بی نیاز می‌کند. 

جعبه ابزار+34، یک برنامه همه کارهدر بخش سوم چند بازی و ابزار‌هایی که بیشتر سرگرم کننده هستند، مانند تست سرعت تایپ وجود دارد. دوبازی فکری ذهن برتر و چالش رنگ‌ها به علاوه بازی بطری‌ها که در واقعا یک بطری مجازی برای انجام این بازی با دوستانتان می‌دهد، از سرگمی‌های این بخش هستند.

یکی دیگر از برنامه‌های کاربردی این بخش محاسبه سن است که با وارد کردن تاریخ دقیق تولد اطلاعات جالبی به شما می‌دهد.

برنامه سن، تعداد ماه، هفته، روز، ساعت، دقیقه و ثانیه هایی را که تاکنون گذرانده‌اید محاسبه می‌کند و در لیستی نمایش می‌دهد. همچنین از روی ماه و سال تولد شما علاقه‌مندی‌های شخصی چون حیوان، گل، جواهر و...  حیوان سال تولد و عدد شانس را تشخیص می‌دهد. 

این برنامه با توجه به تنوع زیاد برنامه ها و ابزار‌ها حجم کمی دارد و می‌تواند جایگزین بسیاری از اپلیکیشن‌های دستگاه شما باشد و حتی با بازی‌های مختلف شما را سرگرم کند. پس همین الان آن را دانلود و دستگاه خود را کم سبک و خلوت‌تر کنید.

نقاط قوت:

• حجم کم با وجود ابزار‌های فراوان

• دسته بندی برنامه‌ها

• رابط کاربری قوی

نقاط ضعف:

• اعداد فقط به لاتین وارد می‌شوند.

کافه‌بازار
  • جعبه ابزار+34، یک برنامه همه کاره
  • جعبه ابزار+34، یک برنامه همه کاره
  • جعبه ابزار+34، یک برنامه همه کاره
  • جعبه ابزار+34، یک برنامه همه کاره
شرکت : KingRoid Developer
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط