حالا می‌توانید از اینستاگرام دانلود کنید

بهرام یوسفی
رایگان

یکی از پربازدیدترین و پرکاربردترین برنامه‌های حالِ حاضر بی شک اینستاگرام است. با آن عکس‌ها و پست‌های جذابش ساعت‌ها ما را سرگرم نگه می‌دارد. مطالب متنوع آشپزی ، خلاقیت ، سرگرمی ، علمی و ... ما را بر آن می‌دارد تا به‌طور مرتب و با فاصله زمانی کم به اینستاگرام سر بزنیم . وجود ویدئوهای جذاب و کاربردی در بخش‌هایی نظیر آشپزی و خانه‌داری و همچنین ترفندهای بهداشتی مستلزم ذخیره‌سازی و مراجعه به فایل یا همان ویدئو است.

البته اینستاگرام اخیرا بخشی به امکانات خود جهت نشانه‌گذاری پست‌ها اضافه کرده است اما خب همه‌ی ما می‌دانیم احتمال حذف شدن فایل‌ها همیشه وجود دارد. از آنجایی که اینستاگرام علاقه‌ای برای دادن امکان ذخیره‌سازی فایل‌های خود ندارد، اپلکیشن‌های جانبی وارد عرصه شده و با دادن این امکانات برای دانلود فایل‌ها کار را برای کاربران راحت کرده‌اند.

برنامه‌ی "اینستا دانلودر" کاملا ایرانی با طراحی بسیار خوب است. حجم کم و نصب بسیار آسان از اولین مواردی است که به نظرتان می‌آید. بعد از نصب، اپلکیشن خودش را به شما معرفی می‌کند پس از گذشتن از صفحات مذکور، صفحه اصلی برنامه باز می‌شود. سربرگ اول که از بالا سمت راست چرخنده است همان صفحه نخست و اصلیِ برنامه را تشکیل می‌دهد. دایره بزرگ وسط صفحه برنامه را روشن می‌کند، در این‌صورت آیکون برنامه بالای گوشی پیدا می‌شود. درست در وسط صفحه جایی برای کپی و دانلود فایل‌ها وجود دارد. در پایین هم گزینه هایی جهت شخصی‌سازی قرار داده شده است. امکان پیش نمایش بعد از دانلود و نمایش اعلان از جمله دیگر موارد برنامه به شمار می‌رود . بعضی از امکانات برای استفاده رایگان قفل است و برنامه به کاربر تذکر می‌دهد که باید برنامه را خریداری کند.

به جز موردی که یاد شد، کار با اینستا دانلودر بسیار آسان است. اگر در نظر دارید فایلی را دانلود کنید باید به پست اصلی در اینستاگرام مراجعه کرده و با لمس سه نقطه‌ی کنار پست گزینه "Copy Share Url" را کلیک کنید بعد اینستا دانلودر به‌طور اتوماتیک فایل را ذخیره خواهد کرد. توجه داشته باشید اگر پست مورد نظر private باشد اساسا دانلود از آن ناممکن است.

اگر بعد از لمس "Copy Share Url" برنامه خود به‌خود فعال نشد، اینستا دانلودر را باز کرده و لینک کپی شده را در جای خود پیست کنید و روی آیکون فلش تپ کنید تا دانلود شما آغاز شود.

در سربرگ دوم، فایل‌های دانلود شده به نمایش در می‌آید. زیر تصویر سه گزینه وجود دارد، اولی برای اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی دیگر و دومی برای آپلود در اینستاگرام، سومی هم فایل را حذف می‌کند. پایین پست هم سه گزینه دیگر با امکان ادیت و اشتراک‌گذاری وجود دارد.

سربرگ سوم، مخصوص عکس‌های پروفایل‌ است. برای دریافت عکس پروفایل، باید به اکانت مورد نظر بروید و با لمس گزینه سه نقطه در بالا، روی "Copy Share Url" کلیک کرده و فرایند دانلود را طبق روال گفته شده، انجام دهید.

سربرگ آخر که شکل پوشه است همان تکرار سربرگ دوم با امکانی محدودتر است. بنظر می‌رسد مورد آخر در برنامه تکراری و وجود آن بی‌فایده بوده باشد.

نقاط قوت:

-امکان دانلود فایل‌ها از اینستاگرام

-دانلود خودکار با لمس دکمه "Copy Share Url"

-دانلود عکس پروفایل

-ذخیره‌سازی و آپلود مجدد فایل‌ها

-امکان ویرایش و ادیت پست‌ها پس از دانلود

-امکان اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

 

کافه‌بازار
  • حالا می‌توانید از اینستاگرام دانلود کنید
  • حالا می‌توانید از اینستاگرام دانلود کنید
  • حالا می‌توانید از اینستاگرام دانلود کنید
  • حالا می‌توانید از اینستاگرام دانلود کنید
شرکت : احمد رونق
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط