داروخانه و پزشک همراه

امين احمدی
رایگان

تا کنون شما را با منابع دارویی مختلفی آشنا کردیم و گفتیم که اپلیکیشن‌هایی وجود دارند که شما را با موارد مصرف و اطلاعات مختلف دارو و بیماری‌ها آشنا می‌کنند و آن‌ها را برای شما مورد نقد و بررسی قرارا دادیم.

در ادامه به نقد و برری نمونه مشابه دیگر این اپلیکیشن‌ها می‌پردازیم، با پانوشت همراه باشید.

مصرف خودسرانه دارو‌ها بدون تجویز پزشک متخصص می‌تواند عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد، همچنین ندانستن نوع بیماری که به آن مبتلا شده‌ایم و تجویز خود سرانه دارو و استفاده از آن خطری است که همه ما را تهدید می‌کند.

اپلیکیشن داروخانه و پزشک همراه بستری را برای کاربران خود فراهم کرده است که در آن به معرفی دارو‌های شیمیایی و گیاهی پرداخته است و کاربران خود را با انواع بیماری‌ها و دلایل و درمان آن‌ها آشنا می‌سازد.

این گونه اپلیکیشن‌ها که بسیار مفید و تاثیر‌گذار فعالیت خود را در زمینه پزشکی و سلامت آغاز کرده‌اند تنها جنبه علمی دارند و استفاده از آن‌هها به عنوان پزشک کار درستی نمی‌باشد، بنابراین اگر به بیماری خاصی مبتلا هستید این گونه منابع را تنها راه‌های درمان در نظر نگیرید و حتما به پزشک مراجعه کنید.

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید در عنوان متن به جستجو بپردازید، با انواع عرقیجات، ادویه‌ها و ... آشنا شوید.

یکی دیگر از ویژگی‌های این اپلیکیشن توصیه و را‌ه‌کار‌های طب سنتی می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید با انواع آنتی‌بیوتیک‌های طبیعی، درمان‌های خانگی، تدابیر طب سنتی برای فصل‌های مختلف و ... آشنا شوید.

در صفحه اصلی این اپلیکیشن ۱۰ بخش مختلف وجود دارد ک از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به دارو‌های شمیایی و گیاهی، بیماری‌ها، طب سنتی، بیماری‌های پوستی و بهداشت زنان اشاره کرد.

شما می‌توانید مطالبی که به آن‌ها نیاز دارید را لایک کنید تا در قسمت علاقه‌مندیها به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

همچنین امکان این وجود دارد تا مطالب مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن داروخانه و پزشک همراه که توسط شرکت گروه نرم‌افزار صدف توسعه داده شده است و تا کنون بیش از ۵۰ هزار کاربر فعال را از آن خود کرده و چیزی حدود ۲ مگابایت از حجم دیواایس اندرویدیتان را به خود اختصاص خواهد داد.

کافه‌بازار
  • داروخانه و پزشک همراه
  • داروخانه و پزشک همراه
  • داروخانه و پزشک همراه
  • داروخانه و پزشک همراه
شرکت : گروه نرم افزار صدف
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط