در جنگ زرهی، فرمانده خود باشید!

سارا مرتضوی
رایگان

وقت زیادی ندارید! نیروهای دشمن وارد محدوده عملیاتی شما شده و در حال پیش‌روی هستند. در جنگ زرهی شما فرمانده یک عملیات دفاعی هستید و باید با ساختن اردوگاه و تجهیز پایگاه، نیروهای دشمن را به سرعت از محدوده خود خارج کنید. این فرصت مناسبی است تا بتوانید توانایی‌هایی خود را در مقام یک فرمانده عملیات نظامی محک بزنید!

مرور بازی:

درست است که در این بازی شما فرمانده هستید، اما خود نیز باید با تانک وارد زمین نبرد شده و دشمنان را از میدان به در کنید. درحالی که دشمنان از طریق زمینی و هوایی در حال حمله هستند، تنها سلاحی که در اختیار شما قرار دارد یک تانک است که باید سعی کنید با استفاده از آن دشمنان را نابود کرده و منطقه عملیاتی خود را پاک‌سازی کنید. برای این‌کار ابتدا نیاز به تجهیز پایگاه و نیروهای خود دارید. پیش از هر کاری بهتر است سری به «گاراژ» که محل نگهداری تانک‌ها و تجهیزات جنگی است زده و با گزینه‌های مختلفی که بازی در اختیارتان قرار می‌دهد، سلاح خود را آپ‌گرید کنید. در قسمت ارتقاء تانک با چندین گزینه مثل استحکام، قدرت شکلیک، سرعت بارگذاری گلوله، شتاب تانک و غیره رو‌به‌رو خواهید شد. از آن‌جایی که به محض ورود به زمین مبارزه پی به ضعف وسیله دفاعی خود خواهید برد، پیشنهاد می‌کنیم پیش از هرکاری سلاح خود را آپ‌گرید کنید. حالا نوبت آن‌ است که با سلاح قدرتمند خود وارد میدان مبارزه شوید!

در جنگ زرهی، فرمانده خود باشید!

بازی از سه مرحله مختلف با نام‌های منطقه بیابانی، جنگل و دهکده تشکیل شده که شما در هرکدام از این مراحل وظایف مشخصی را بر عهده خواهید داشت. برای مثال هر نقشه بازی از مأموریت اصلی، مقاومت، تورنمنت، اردوگاه و چالش روزانه تشکیل شده و شما می‌توانید هرکدام را که خواستید انتخاب کنید. در هر قسمت پس از برپایی اردوگاه و پاکسازی منطقه عملیاتی، می‌توانید وارد مرحله بعدی بازی شوید.

خوش‌بختانه وسیله دفاعی یا همان تانک شما تنها در یک نقطه ثابت نیست و در جهات مختلف به حرکت در می‌آید. بنابراین هم می‌توانید به دل دشمن زده و از نزدیک نابودشان کنید و یا محافظه‌کار بوده و با حفظ فاصله و از دور به آن‌ها شلیک کنید. در هر صورت انتخاب با شما است. کنترل تانک هم مکانیزم ساده‌ای دارد و شما را به دردسر نمی‌اندازد. در مراحل اولیه بازی و در صورتی که سلاح خود را ارتقاء نداده باشید، پس از هر شلیک تانک باید منتظر بارگذاری مجدد سلاح شوید که اندکی زمان خواهد برد. اما این مورد با پیشرفت در بازی و تجهیز سلاح به تیربار تا حد زیادی برطرف می‌شود. به یاد داشته باشید در این بازی اگر بتوانید دشمنان را حین حرکت نابود کنید، امتیاز بیشتری به شما تعلق می‌گیرد و در عین حال باعث شده دیرتر مورد هدف قرار بگیرید. همچنین نابودی پشت هم دشمنان امتیاز جداگانه‌ای خواهد داشت. 

هر زمان احساس کردید نبرد با تانک خالی فایده ندارد، می‌توانید سری به قسمت تجهیزات بازی زده و در حالی‌که تا دندان مسلح شده‌اید وارد میدان مبارزه شوید. جنگ زرهی یک بازی رایگان است، اما اگر فکر می‌کنید سلاح‌ها و تجهیزات پاسخ‌گوی نیاز شما نیستند، می‌توانید با پرداخت مبلغی، سکه و الماس و بسته‌های ترکیبی از تجهیزات جنگی تهیه کنید. 

حالا وقت آن است که نگاهی به نقاط قوت و ضعف این بازی بیاندازیم. طراحی منو، نقشه و محیط بازی قابل قبول است، هرچند به نظر می‌رسد تنوع بیشتر در محیط بازی می‌توانست اندکی به جذابیت آن اضافه کند. صداگذاری خوب سلاح‌ها و میدان نبرد و موسیقی جذاب و مهیج بازی هم از دیگر نقاط مثبت جنگ زرهی محسوب می‌شوند. بازی، گیم پلی ساده و روانی داشته و قسمت آموزشی بازی نیز کامل و مفید است. در نهایت می‌توان گفت این بازی تمام آن‌چه را که از فرماندهی یک منطقه نظامی انتظار دارید، در اختیارتان قرار داده و تجربه لذت‌بخشی را برای شما فراهم خواهد کرد. 

 

کافه‌بازار
  • در جنگ زرهی، فرمانده خود باشید!
  • در جنگ زرهی، فرمانده خود باشید!
  • در جنگ زرهی، فرمانده خود باشید!
  • در جنگ زرهی، فرمانده خود باشید!
شرکت : پلاس ناین گیمز
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط