دور هم از آشپزی لذت ببرید

آذین بکتاش
رایگان

آشپزی کردن از آن کارهایی است که هیچ وقت ضرورت‌اش از بین نمی‌رود. اما ضرورت یک چیز است ذوق و شوق به خرج دادن چیز دیگر؛ این هم انتخاب ماست که به چشم هنر به آن نگاه کنیم و از خلق طعم‌ها لذت ببریم یا نه. به هر حال  اگر اهل ماجراجویی در آشپزی باشید، امتحان کردن اپلیکیشن‌های مختلف برای ایده گرفتن حتما برایتان جالب است.
«سر‌‌آشپز پاپیون» یک اپلیکیشن کاربردی آموزش آشپزی است، که در عین‌‌حال یک شبکه اجتماعی آشپزی محور هم محسوب می‌‌شود؛ شما به عنوان یک کاربر فعال می‌توانید پس از ثبت‌نام، عکس آشپزی و دستور‌پخت‌های خودتان را به برنامه اضافه کنید و همچنین یک فضای ارتباطی با بقیه کاربران دارید.
کار با برنامه
دور هم از آشپزی لذت ببریدرابط کاربری برنامه خوب است و شما برخلاف بسیاری از برنامه‌های آشپزی با یک پیشخوان شلوغ و بی‌نظم مواجه نیستید. سه دسته‌بندی غذاهای سنتی، خوراک و پیش‌ غذا را روی صفحه اصلی دارید و برای مشاهده بقیه بخش‌ها باید آیکون «همه دسته‌بندی‌ها» را لمس کنید.
با اسکرول کردن صفحه به سمت پایین تقسیم‌بندی‌های مناسبتی دارید. مثلا حالا که تازه سال نو شروع شده تقسیم بندی برترین‌های ویژه نوروز ۹۶ را می‌بینید؛ در ادامه پایین صفحه برترین‌ دستور پخت‌های ماه و در پایین آن بخش برترین عکس‌های ماه را دارید که از بین عکس‌هایی که کاربران از آشپزی‌های خود فرستاده‌اند انتخاب شده.
و اما مهم‌ترین مزیت این برنامه حضور پررنگ کاربرها در پویایی برنامه است. امکان بحث و تبادل نظر در انتهای هر دستور پخت وجود دارد و بخشی از محتوای آموزشی برنامه شامل دستور پخت‌ها یا عکس غذاها، محتواهایی است که کاربران خودشان اضافه می‌کنند. برای اینکار کافی است که آیکون مثبت را از قسمت پایین سمت راست صفحه اصلی لمس کرده و فایل خود را برای برنامه بفرستید.
محتوای اپلیکیشن با عکس و متن پیش می‌رود و آموزش ویدیویی ندارد. رابط کاربری و گرافیک برنامه خوب است اما کیفیت عکس‌ها متوسط است و نمی‌توان گفت خیلی حرفه‌ای هستند. با این وجود آن چیزی که لازم است دستگیرتان بشود می‌شود. حجم مطالب و تنوع آموزش‌های موجود در برنامه‌ هم بالا است و همه طور خوراکی‌ای در آن پیدا می‌کنید.

دور هم از آشپزی لذت ببرید

 

نقاط قوت
قابلیت یک شبکه اجتماعی آشپزی و ارتباط کاربرها با یکدیگر
تنوع محتوا
رابط کاربری خوب
نقاط ضعف
کیفیت متوسط عکس‌ها
عدم آموزش ویدیویی

کافه‌بازار
 • دور هم از آشپزی لذت ببرید
 • دور هم از آشپزی لذت ببرید
 • دور هم از آشپزی لذت ببرید
 • دور هم از آشپزی لذت ببرید
شرکت : پاپیون

نظرات

 • عکس کاربر
  کاربر سرآَشپز پ... (تایید نشده) / ۰۸ آوریل ۲۰۱۷ پاسخ

  ویدیو داره !

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط