رژیم ۲۸، متخصص تغذیه شخصی شما!

زهرا ساکی
رایگان با پرداخت درون برنامه ای

امروزه در همه دنیا چاقی و اضافه وزن به یک معضل تبدیل شده و رژیم‌ها‌ و روش‌های مختلفی برای کاهش وزن و حل این مشکل ابداع شده‌اند. یکی از پرطرفدار‌ترین و استانداردترین آن‌ها رژیم ۲۸ روز یا همان چالش لاغری ۲۸ روزه است که توسط شخصی در لس آنجلس معرفی شد و امروزه در همه سایت‌های تغذیه و شبکه‌های اجتماعی به عنوان رژیم برتر شناخته شده است.

اساس کار این رژیم کالری شماری است و شما باید بین کالری که در طول روز دریافت می‌کنید و کالری که با فعالیت‌های روزانه از دست می‌دهید تعادل ایجاد کنید تا به وزن دلخواه خود برسید. در واقع رژیم ۲۸ روزه یک رژیم کاملا باز و آزاد است و شما می‌توانید نوع مواد غذایی مصرفی و ورزش‌ها را خودتان انتخب کنید.

رژیم 28، متخصص تغذیه شخصی شما!در مورد کاهش وزن و رژیم غذایی، اراده داشتن و بر سر تصمیم ماندن، بسیار مهم‌تر از شروع است؛ اکثر افراد، با انگیزه‌ی بالا رژیم و درمان خود را شروع می‌کنند اما پس از چند روز خسته می‌شوند و دوباره روز از نو روزی از نو... 

راه حل این هم مراجعه به یک متخصص تغذیه است تا به صورت هفتگی برنامه غذایی به شما بدهد و روند کاهش وزن شما را کنترل کند که در مقابل باید هزینه‌هایی زیادی پرداخت کنید. حالا با اپلیکیشن رژیم ۲۸ می‌توانید پزشک متخصص را همیشه و رایگان در کنار خود داشته باشید. این اپلیکیشن اطلاعات بدن شما را دریافت کرده و برنامه غذایی اختصاصی شما را تعیین می‌کند.

 برنامه در شروع اطلاعاتی چون سن، قد، وزن، دور مچ، کمر و دور باسن را دریافت و شاخص‌های توده بدنی، استخوان و چربی شما را مشخص می‌کند. این شاخص‌ها تعیین کننده وزن ایده آل شما هستند.

مقدار کاهش وزن در یک دوره(۲۸ روز) به انتخاب شماست و با توجه به آن یکی از کالری شمار‌های برنامه را که از ۱ تا ۱۰ کیلو هستند را انتخاب می‌کنید. حال صبر کنید تا برنامه رژیم غذایی برای ۲۸ روز آینده شما را تنظیم کند. به این صورت که برنامه کالری مورد نیاز را به صورت منطقی بین وعده‌های غذایی که در طول روز مصرف می‌کنید تقسیم می‌کند و برای هر وعده نوع و مقدار ماده غذایی را در جدول قرار می‌دهد. 

اما برنامه دست شما را کاملا باز گذاشته است و در صورت تمایل میتوانید خودتان جدول را تغییر دهید. با کلیک بر روی هر خوراکی شما با سه انتخاب مواجه می‌شوید؛ حذف از جدول، خورده شده و جایگزینی. با انتخاب گزینه سوم می‌توانید چیز دیگری را جایگزین کنید و مقدار آن را طوری تعیین کنید که کالری آن با کالری قبلی برابر شود.

رژیم 28، متخصص تغذیه شخصی شما!در بالای جدول یک تساوی را مشاهده می‌کنید مقدار اختلاف کالری دریافتی و مصرفی شما با کالری هدف  جمع و کسر می‌کند و شما تا پایین روز باید تلاش کنید این تساوی را حفظ کنید. با نمودار بالای صفحه نیز می‌توانید بهتر این روند را کنترل و بررسی کنید. 

انتخاب نوع فعالیت‌های ورزشی با شماست و برنامه در تنظیم زمان انجام دادن آن به شما کمک می‌کند. 

با ثبت کردن وزن خو در ابتدای هرروز، می‌توانید روند کاهش وزن خود را روی نمودار وزن ببینید و تغییرات آن را کنترل کنید.

اپلیکیشن ۲۸ روز مانند یک پزشک عمل می‌کند و با توجه به مشخصات بدن شما، رژیم مخصوص شما را تعیین می‌کند. هیچ اجباری برای نوع غذا و فعالیت‌های ورزشی وجود ندارد و شما با توجه به مقدار کالری میتوانید آن‌ها را انتخاب و جایگزین یکدیگر کنید. نمودار‌های ساده و کاربردی هم در این راه به شما کمک می‌کنند و با این برنامه می‌توانید به صورت صحیح و کنترل شده و به دور از استرس به وزن دلخواه برسید.

نقاط قوت:

• تعیین وزن ایده‌آل

• معرفی رژیم شخصی با توجه به شاخص های بدنی

• نمودار های مفید و کاربردی

• امکان تغییر نوع غذا و فعالیت‌ها با توجه به کالری آن ها

• گرافیک خوب

• رابط کاربری ساده

نقاط ضعف:

• نقطه ضعفی دیده نشد.

کافه‌بازار
  • رژیم 28، متخصص تغذیه شخصی شما!
  • رژیم 28، متخصص تغذیه شخصی شما!
  • رژیم 28، متخصص تغذیه شخصی شما!
  • رژیم 28، متخصص تغذیه شخصی شما!
شرکت : پردازش
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط