سانا، راهنمای شما برای اخذ یا اعطای نمایندگی

زهرا ساکی
رایگان

«سانا» اپلیکیشنی خاص است که انحاصارا برای اخذ یا اعطای نمایندگی طراحی شده است و به کمک شرکت‌ها، کارخانه‌ها، صاحبان مشاغل و کسانی که قصد دارند نمایندگی دریافت کنند می‌آید.

در واقع سانا اعطا کننده و دریافت کننده‌ها را در کنار هم جمع کرده‌است و آن‌‌ها را به هم متصل می‌کند. در سانا می‌توانید با ساخت یک پروفایل برای محصول یا حرفه خود، یک آگهی ایجاد کرده و آن را در برنامه به اشتراک بگذارید یا شرایط، نوع و مکان نمایندگی‌ای که میخواهید داشته باشید را ثبت کنید تا آگهی‌های مرتبط را پیدا کنید.

سانا، راهنمای شما برای اخذ یا اعطای نمایندگیبرای ورود به برنامه باید شماره موبایل خود را ثبت کنید، در واقع شماره تلفن، شناسه شما در اپلیکیشن است. سپس صفحه Home برای شما باز می‌شود. در بالای صفحه از شما خواسته شده که پروفایل خود را تکمیل کنید؛ مشخصاتی مانند عنوان مجموعه یا نام خود، آدرس ایمیل و وبسایت، شماره تلفن و... که دادن این اطلاعات در واقع برای ایجاد ارتباط بین شما و دیگران ضروری و لازم است.

در وسط صفحه اصلی دو گزینه خودنمایی می‌کنند؛ اخذ نمایندگی و اعطای نمایندگی؛ اعطای نمایندگی همانطور که از اسم آن مشخص است برای صاحبان مشاغل و کالا است و با آن می‌توانید یک آگهی ایجاد کنید و منتظر تماس کسانی باشید که به دنبال اخذ نمایندگی شما هستند. در این قسمت باید اطلاعاتی از قبیل مشخصات شرکت، محل آن، تصاویر مربوطه و شرایط اعطای نمایندگی را به همراه متن آگهی وارد کنید.

سانا، راهنمای شما برای اخذ یا اعطای نمایندگیبا گزینه دوم اخذ نمایندگی، پس مشخص کردن عنوان و نوع محصول و همینطور انتخاب حوزه فعالیت و محل آن، برنامه شروع به جست‌و‌جو در بین آگهی‌ها می‌کند و آگهی‌های مرتبط با شرایط شما‌را نشان می‌دهد.

برای اخذ نمایندگی، می‌توانید از منوی پایین صفحه، دسته‌بندی را انتخاب کنید و در بین آگهی‌‌های حوزه مورد نظر خود بگردید و آن‌ها را با هم مقایسه کنید. در پایین صفحه اصلی تعدادی از آگهی‌های برتر و همینطور آخرین آگهی های ثبت شده هم قابل مشاهده هستند. 

با باز کردن هر آگهی به تصاویری از کالا‌ها یا محیط شرکت، حوزه فعالیت، لیست محصولات، شرایط و اطلاعات تماس آن دسترسی خواهید داشت. اگر آگهی نظر شما را جلب کرد، می‌توانید از طریق آیکون‌هایی که بالای صفحه هستند، آن را به آگهی‌های مننتخب خود بیفزایید یا از طریق شبکه‌های اجتماعی برای دیگران ارسال کنید.

سانا، راهنمای شما برای اخذ یا اعطای نمایندگیقسمت بعدی که در نوار پایین صفحه قرار دارد "پروفایل من" است. در این قسمت می‌توانید مشخصات خود را ویرایش کنید و آگهی‌هایی را که نشان کرده‌اید یا آن‌هایی را که خودتان ثبت کرده‎‌‌اید ببینید. همچنین با گزینه گوش به زنگ می‌توانید نوع نمایندگی که می‌خواهید داشته باشید را ثبت کنید تا برنامه آن‌ها را به شما اطلاع دهد. در بخش شهر من هم می‌توانید همه آگهی های مربوط به شهر خود را مرور کنید. 

سانا، با داشتن امکانات فراوان و دسته بندی‌های مناسب می‌تواند راهنما‌ی بسیار خوبی برای شرکت‌ها یا شمایی که به دنبال دریافت یا اعطای نمایندگی هستید باشد و مشکلات فراوان و هزینه‌هایی که در این راه وجود دارد را کاهش دهد. با سانا به راحتی یک آگهی بسازید و حرفه‌ی خود را معرفی کنید یا در بین آگهی‌های ثبت شده به دنبال نمایندگی که می‌خواهید داشته باشید بگردید. 

نقاط قوت:

• امکان ایجاد پروفایل شخصی برای کارخانه یا محصول خود

• دسته بندی آگهی‌های ثبت شده بر اساس نوع آگهی یا شهر و استان آن 

• امکان ایجاد لیست از آگهی‌های منتخب

• امکان اشتراک گذاری آگهی 

• رابط کاربری خوب

نقاط ضعف:

• خارج شدن از برنامه (کرش شدن) در هنگام ثبت شاره موبایل

کافه‌بازار
  • سانا، راهنمای شما برای اخذ یا اعطای نمایندگی
  • سانا، راهنمای شما برای اخذ یا اعطای نمایندگی
  • سانا، راهنمای شما برای اخذ یا اعطای نمایندگی
  • سانا، راهنمای شما برای اخذ یا اعطای نمایندگی
شرکت : آپ سبز
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط