سقوط قهرمان!

سارا مرتضوی
رایگان

بازی سقوط مرگبار، نسخه فارسی شده بازی مشهور Dicast Dash است که توسط کمپانی توسعه دهنده بازی بازلاین تهیه و ارائه شده است. در این بازی باید تا جایی که می‌توانید مقاوت کرده و از سقوط قهرمان بازی به ارتفاعات هولناک جلوگیری کنید. کار سختی نیست، تنها کافی است با رسیدن به هر پیچ، درست و به موقع ضربه را وارد کرده و بپرید!

مرور بازی:

بازی در حالی شروع می‌شود که شما روی تخته سنگ‌هایی در آسمان معلق هستید و زیرپای‌تان تا جایی که چشم کار می‌کند خالی است! هدف شما در این بازی پریدن به موقع از روی تخته سنگ‌ها و رسیدن به خطوط پایانی است که در مسیر قرار گرفته است. با رسیدن به هر یک از این خطوط پایان، بازی ادامه یافته و شما با محیط جدید با ویژگی‌های جدید وارد می‌شوید. از آن‌جایی که این بازی یک بازی رکودزنی است، بنابراین بازی تا جایی ادامه پیدا می کند که یا با برخورد با موانع تمام سکه‌های خود را از دست دهید، و یا با پریدن بی‌موقع در یکی از پیچ‌ها، به اعماق دره سقوط کنید.

سقوط قهرمان!  سقوط قهرمان!

همه چیز در این بازی به سرعت عمل شما بستگی دارد. با شروع بازی، قهرمان خود به خود حرکت را شروع کرده و شما باید با هر تغییر مسیر یا رسیدن به هر تقاطع، ضربه‌ای به صفحه وارد کرده و بپرید. در غیر این‌صورت یا به دره عمیق پرت شده و یا با موانع برخورد خواهید کرد. در صورت برخورد با موانع از میزان امتیاز شما در بازی کم شده و با هر بار سقوط باید مسیر را از ابتدا شروع کنید. 

پس از هربار سقوط، برای شروع مجدد بازی باید چند ثانیه صبر کنید. در این بین بازی چند گزینه متفاوت برای ادامه رو به روی شما قرار خواهد داد. اگر گزینه ادامه سرعتی را انتخاب کنید، بعد از تماشای یک ویدئو تبلیغاتی، با سرعتی زیاد وارد بازی می‌شوید! یا با انتخاب گزینه دیگر، می توانید تعدادی الماس خرج کرده و دوباره سریع به بازی برگردید. و یا هیچ انتخابی نکرده و بازی را به همان شکل قبل آغاز کنید.

سقوط قهرمان!در مسیر تابلوهایی قرار دارد که طول مسیری را که پیموده‌اید به شما اعلام می‌کند. در این بازی علاوه بر سکه‌های و پاداش‌هایی که در مسیر جمع می‌کنید، آیتم‌های دیگری نیز هستند که هر کدام به نحوی در ادامه مسیر به شما کمک خواهند کرد. برای مثال با کفش‌های جادویی این بازی، سرعت شما زیادتر شده و می‌توانید مسیر بیشتری را در زمان کوتاه‌تری طی کنید. با جلوتر رفتن در بازی، سرعت حرکت شما نیز بیشتر می‌شود، مراقب باشید، به همان میزان که سرعت شما در این بازی افزایش پیدا می‌کند، کنترل کردن و زمان‌بندی درست برای پریدن نیز سخت‌تر خواهد شد. با جلوتر رفتن در بازی، حالا زمان آن است که سری به قسمت پاداش زده و علاوه بر اطلاع از بالاترین رکوردهای ثبت شده در بازی، رکورد خود را نیز با دیگران مقایسه کنید. 

اگر از بازی کردن با قهرمان خود، که در پیش فرض بازی روی قهرمانی به نام پالادین قرار دارد خسته شدید، می‌توانید سری به قسمت قهرمانان زده و از بین گزینه‌های موجود، قهرمان دیگری را انتخاب کنید. البته استخدام این قهرمانان رایگان نبوده و باید برای هرکدام مبلغی سکه پرداخت کنید. 

هرچند بازی سقوط مرگبار رایگان بوده و برای نصب آن نیازی به پرداخت پول نخواهید داشت، اما در صورت نیاز به خرید سکه و الماس می‌توانید از سیستم پرداخت درون برنامه‌ای بازی استفاده کنید. پس از قرارد رسمی شرکت بازیلاین با کمپانی اصلی بازی یعنی BSS Company، می‌توانید آیتم‌های درون بازی را به ریال و با کارت‌های شتاب خود خریداری کنید. 

کافه‌بازار
  • سقوط قهرمان!
  • سقوط قهرمان!
  • سقوط قهرمان!
  • سقوط قهرمان!
شرکت : بازیلاین
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط