سینماتیکت (Cinematicket)

ستاره ارانی
رایگان

امروزه بسیاری از خریدهایمان را اینترنتی انجام میدهیم، صحبت‌هایمان را از طریق برنامه‌های پیام‌رسان فعال در شبکه اینترنت ارسال و دریافت می‌کنیم و بطور کلی در عصر حاضر اینترنت نقش بزرگ و پررنگی را در زندگی ما ایفا می کند.

در گذشته برای رفتن به سینما میبایست سروقت به گیشه سینما میرسیدیم و بلیت خود را تهیه میکردیم، ضمن اینکه برای رفتن به سیتما مجبور به پرداخت هزینه‌های جانبی مانند کرایه تاکسی بودیم ممکن بود که در زمان رسیدن ما به گشیه بلیت فیلم مورد نظرمان به فروش رفته بود و ما مجبور به انتخاب یک فیلم دیگر میشدیم و یا حتی در صورتی که بلیت گیرمان می‌آمد معلوم نبود که آقای بلیت فروش چه صندلی را برای ما در نظر گرفته بود و این امکان وجود داشت که صندلی ما در پرت‌ترین نقطه ممکن رزرو شده باشد.

سایت سینماتیکت برای حل چنین مشکلاتی پدید آمد، همه ما با استفاده از سایت سینماتیکت میتوانیم از منزل خود سانس فیلم مورد علاقه‌مان را انتخاب کنیم و بلیت مورد نظر خودمان را بعضا با تخفیف خریداری کنیم علاوه بر این می‌توانیم جای نشستنمان را خودمان تعیین کنیم و از فیلم‌های اکران سایر سینماها هم مطلع شویم.

سینماتیکت برای راحتی کاربران خود اپلیکیشنی را برای تلفن‌های هوشمند طراحی کرده است و برای دو سیستم عامل پر طرفدار اندروید و آی‌اواس آن را به طور رایگان عرضه کرده است.

برای استفاده از این اپلیکیشن شما میبایست در سایت سینما تیکت حساب کاربری خاص خود را ایجاد کرده باشید تا بتوانید با استفاده از اطلاعات خودتان در برنامه لاگین نمایید.

با باز کردن اپلیکیشن سینماتیکت شما در صفحه نخست لیست فیلم‌های در حال اکران، فیلم‌هایی که به زودی اکران خواهند شد، فیلم‌های هنر و تجربه و یا انیمیشن‌ها را مشاهده خواهید کرد که با لمس قسمت برنامه‌های در حال اکران شما به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که سینماهای معتبر برای نمایش آن فیلم را به شما نمایش می‌دهد، می‌توانید سانس‌های مورد نظر را مشاهده کنید و نسبت به خرید و انتخاب صندلی‌تان اقدام کنید.

از دیگر قابلیت‌های این نرم افزار می‌توان به بررسی فیلم‌های در حال اکران اشاره کرد یا حتی مشاهده بلیت‌های تخفیف خورده!

همچنین در منوی برنامه بخشی هم  تحت عنوان اخبار نیز در نظر گرفته شده که با لمس آن شما میتوانید به اخبار مربوط به سینماها دست پیدا کنید و یا با بررسی جدول فروش از پربازدیدترین فیلم‌های در حال اکران اطلاعات کسب کنید.

در صورتی که بلیت خود را خریداری کردید و خریدتان را هم نهایی کردید شما به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که در آنجا قادر خواهید بود تا صندلی خود را انتخاب کنید.

در قسمت پروفایل این اپلیکیشن هم میتوانید اطلاعات فردی خود را ویرایش، سوابق خرید خود را بررسی و از امتیاز خود اطلاعات کسب کنید.

شما در ازای هر خرید بنا به مبلغی که پرداخت کرده‌اید مقداری امتیاز کسب خواهید کرد که در صورت رسیدن امتیازتان به عدد ۱۰ میتوانید از آن به عنوان یک کوپن تخفیف در خرید بعدی‌تان استفاده کنید.

جالب است بدانید بر طبق آمار منتشر شده از سوی گوگل پلی این نرم افزار در حدود ۵۰ هزار بار از این مارکت دانلود شده است.

نظر بدهید

نظر خود را به اشتراک بگذارید


معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط