شاتوت، چشم‌انداز تنوع در سفارش آنلاین پیک و تاکسی

آذین بکتاش
رایگان

خو گرفتن به استفاده از اپلیکیشن و سرویس آنلاین درخواست تاکسی برای شهروندان ایرانی، با اسنپ و تپسی شروع شد و حالا کم کم نام سرویس‌های دیگری به گوشمان می‌خورد؛ جای خوشبختی است که انواع دیگر خدمات حمل‌و‌نقل هم به این فرهنگ جدید سرویس‌دهی اضافه شده.

شاتوت یک اپلیکیشن سفارش آنلاین سرویس حمل و نقل  تازه نفس است که در معرفی پلتفرم خود سفارش تاکسی، پیک موتوری و وانت‌بار را در نظر گرفته، اما در حال حاضر فقط سرویس پیک موتوری آن فعال است.

کار با برنامه

کار با برنامه ساده است. پس از نصب شما روی استریم اصلی، نقشه را دارید که با فعال شدن خودکار جی‌پی‌اس، مبدا را طبق مکانی که در آن حضور دارید شناسایی می‌کند؛ مقصد را به صورت دستی در منوی سرچ وارد می‌کنید و پس از آن، برنامه هزینه مسیر را برای پیک موتوری محاسبه کرده و به شما اعلام می‌کند. همچنین شما قبل از طی این مراحل از تعداد پیک موتوری در اطراف محلی که حضور دارید هم توسط برنامه با خبر می‌شوید.

شما می‌توانید در گزینه‌ای که در منوی کشویی سمت راست بالای صفحه دارید، مبدا و مقصد‌های برگزیده (مسیرهایی که بیشتراز آن‌ها استفاده می‌کنید) را در حافظه برنامه ثبت کنید تا هر بار با سرعت بیشتری بتوانید سفارش دهید.

هزینه گرفتن پیک موتوری توسط اپلیکیشن شاتوت، به نسبت پیک موتوری تلفنی، خیلی ارزان‌تر در می‌آید و سرعت سرویس‌دهی (در صورت موجود بودن راننده در نزدیکی شما) خوب است.

می‌توان امیدوار بود با تکمیل شدن خدمات این اپلیکیشن و پاگرفتن آن، شهروندان گزینه سریع و ارزان دیگری برای دریافت خدمات حمل و نقل در سطح شهر تهران داشته باشند.

برنامه رابط کاربری خوبی دارد و گرافیک آن هم با کیفیت است. اما تنها مشکل فعلا این است که برنامه هنوز در حال توسعه است وغیر از پیک موتوری، از سایر گزینه‌هایی که وعده داده مثل وانت‌بار، تاکسی یا سفارش تاکسی بانوان خبری نیست. سرویس‌هایی که در صورت فعال شدن، به اندازه پیک موتوری عطش و نیاز آن در بازار خدمات حمل و نقل وجود دارد.

نقطه قوت

تنوع خدمات حمل و نقل

نقطه ضعف

خدمات‌ دهی فقط در تهران

غیر فعال بودن سایر انواع حمل و نقل غیر از پیک موتوری

اپ‌استور
  • شاتوت، چشم‌انداز تنوع در سفارش آنلاین پیک و تاکسی
  • شاتوت، چشم‌انداز تنوع در سفارش آنلاین پیک و تاکسی
  • شاتوت، چشم‌انداز تنوع در سفارش آنلاین پیک و تاکسی
شرکت : کیامکث
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط