شبکه اجتماعی یادسا

امين احمدی
رایگان

امروزه شبکه‌های اجتماعی در حال توسعه زیادی در دنیا به چشم می‌خورند، برخی از آن‌ها چنان محبوبیتی در بین کاربران پیدا کرده‌اند که جدا شدن از آن‌ها به سختی امکان‌پذیر است. در این میان شاهد افزایش تعداد اپلیکیشن‌های ایرانی در حال توسعه نیز هستیم. در سال‌های اخیر این اپلیکیشن‌ها توانسته‌اند کم‌کم جای خود را در بین افراد و گروه‌های مختلف پیدا کنند.

این اپلیکیشن‌های ایرانی هم مانند اپ‌های مشابه خارجی خود، کار یکسانی انجام می‌دهند و نیاز‌های ما را برطرف می‌سازند. کم‌کم باید سعی کنیم با مواجه شدن با این اپلیکیشن‌های ایرانی زیاد تعجب نکنیم! چراکه قرار است از این به بعد حتی بیشتر هم با آن‌ها مواجه شویم.

شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و...، جوامع بشری با فاصله‌های دور را به یک‌دیگر نزدیک کرده و فضایی گرم و صمیمی را برای کاربران خود به ارمغان آورده‌اند. با استفاده از این شبکه‌های اجتماعی، جوامع مختلف و گوناگون به سرعت از اخبار و رویداد‌های یک‌دیگر مطلع می‌شوند، با هم به تبادل اطلاعات می‌پردازند، نظر خود را بیان می‌کنند و دیگران را از آخرین تغییرات روزمره‌ زندگی خود آگاه می‌سازند. این شبکه‌ها همچنین می‌توانند فضای مناسبی برای ایجاد کسب‌و‌کار و تبلیغات باشند، حتی افراد و اشخاص مهم و نامدار از طریق این شبکه‌ها طرفداران خود را در جریان امور خود قرار می‌دهند.

شبکه اجتماعی یادسا  شبکه اجتماعی یادسا

شبکه‌ اجتماعی یادسا شبکه‌ای است ایرانی که بر بستر محتوای متن توسعه داده شده است. در این شبکه کاربران با به اشتراک‌گذاری متن‌ها، از حال و روز خود و دیگران مطلع می‌شوند. این اپلیکیشن از ۴ بخش تشکیل شده و در صفحه اصلی، بخش اول به کافه یادسا اختصاص داده شده است. در این بخش، اخبار و اطلاعیه‌های اپلیکیشن قرار داده می‌شود. شما می‌توانید پست‌ها و متن های خود را در بخشی به نام یادگاری‌های من قرار داده و برای مشاهده پست‌های دوستان‌تان وارد بخش یادگاری‌های دوستان و تازه‌ها شوید. همچنین این امکان نیز وجود دارد تا با استفاده از هشتگ، به جستجوی متن‌های موردعلاقه خود بپردازید. برای این‌کار برنامه، متن‌های با محتوای مشابه را در اختیار شما قرار می‌دهد.

با وارد شدن به صفحه شخصی هر کاربر می‌توانید عکس پروفایل، تعداد دنبال کنندگان و دنبال شدگان او را مشاهده کرده و در صورت تمایل  دوستان خود و یا اشخاص دیگر را دنبال کنید. امکانات این اپلیکیشن تنها به این موارد محدود نمی‌شود. اطلاعاتی از قبیل آخرین زمان فعالیت، تاریخ عضویت و آمار بازدید‌های حساب هر فرد نیز در صفحه شخصی او نمایش داده می‌شود. همچنین امکان نظردهی زیر پست‌های منتشر شده توسط شما و سایر افراد و نیز لایک کردن آن پست‌ها هم در این برنامه وجود دارد. برای مطالعه آفلاین، می‌توانید متن‌ها را ذخیره کرده و در فرصت مناسب به مطالعه آن‌ها بپردازید.

این اپلیکیشن اندرویدی که توسط شرکت یادسا توسعه داده شده است، ذهن کاربر را به سمت توییتر می‌برد، چراکه به هنگام بحث درباره‌ی شبکه اجتماعی مبتنی بر محتوای متن همه یاد نام توییتر می‌افتیم. اگرچه اپلیکیشن یادسا با توییتر که یک سرویس حرفه‌ای با امکانات فوق‌العاده بوده و در نوع خود بهترین محسوب می‌شود، قابل مقایسه نیست، ولی پیش‌روی به این سمت و توسعه این‌گونه ابزار‌ها در زمینه تکنولوژی می‌تواند توسعه دهندگان این گونه نرم‌افزار‌ها را به فکر پیشرفت و ارتقاء عناوین خود سوق دهد تا شاید بتوانیم در آینده شاهد پیشرفت چشم‌گیر آن‌ها باشیم.

در حال حاضر این شبکه اجتماعی ایرانی که پلتفرم‌های اندروید را پشتیبانی می‌کند، در نوع خود منحصر به فرد بوده و باید منتظر ورژن‌های بعدی آن باشیم.

کافه‌بازار
  • شبکه اجتماعی یادسا
  • شبکه اجتماعی یادسا
  • شبکه اجتماعی یادسا
  • شبکه اجتماعی یادسا
شرکت : یادسا
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط