شهر خود را کشف کنید

آذین بکتاش
رایگان

زندگی شهری همه ما با انواع کسب‌وکارها گره خورده است؛ کسب‌وکارهایی که گاه نیاز‌های روزمره ما را تامین می‌کنند و گاه نیازهای خاص‌تر؛ به هر حال فرقی نمی‌کند هدفمان تفریح باشد یا نیاز‌های ضروری‌تر، فضای شهری آنقدر ماهیت پویایی دارد که باید مدام اطلاعاتمان را از فضای شهری به روز نگه داریم، تا بهترین خدمات نصیب‌مان شود.
دانرو یک اپلیکیشن معرفی کسب‌و‌کار است که شما را در یافتن آدرس و اطلاعات تماس، تمامی اماکن عمومی و خصوصی در شهر‌های مختلف ایران یاری می‌کند.
دانرو محصولی از خانواده کانون تبلیغات پیک برتر است که اسمش به خاطر آگهی‌نامه‌های تبلیغاتی به شکل کتابچه به گوش‌مان آشناست. حالا با این اپلیکیشن می‌توانید از تخفیف‌ها، برنامه‌های ویژه هنری، سمینارهای تخصصی و دیگر رویدادهای مهم شهرتان با خبر شوید؛ با دانرو علاوه با دریافت اطلاعات از خدمات مورد نیازتان، امکان سفارش آنلاین غذا از رستوران‌ها از طریق زود فود و یا سفارش آنلاین تاکسی از طریق اسنپ را هم دارید.
کار با برنامه
خوبی دانرو این است که فقط مختص تهران نیست و در همه شهر‌های ایران کاربرد دارد. شما پس از نصب برنامه، با عضویت در آن وارد پنل کاربری می‌شوید که بر روی صفحه اصلی دو تقسیم بندی موضوعی را به شکل اسلاید‌شو به شما نمایش می‌دهد. بخش «برترین رویدادها» و بخش «کسب‌وکارهای برتر نزدیک شما».
با عضویت در برنامه جی‌پی‌اس خود به خود فعال شده و کسب‌کارها یا رویدادهای تفریحی یا فرهنگی اطراف شما را شناسایی کرده و نمایش می‌دهد.
اما برای جستجوی تخصصی‌تر باید از آیکون بالای صفحه که با دو بخش «دسته‌بندی‌ها» و «اطراف من» بروید. از روی نوار پایین صفحه هم می‌توانید با ورود به بخش «رویدادها» متمرکزتر جستجو کنید.
قابلیت‌ها
دسته‌بندی کسب‌و‌کارها در دانرو شامل ۱۰ بخش می‌شود از جمله زیبایی و تندرستی، کافه و رستوران، حمل‌و‌نقل و خودرو، خرید، کودک، فرهنگی و تفریحی، سلامت و درمان، خدمات شهری، خدمات منزل و خدمات آموزشی؛ که هر کدام از این بخش‌ها در خودشان تقسیم جزئی و متمرکز‌تری دارند که جستجو را برای شما آسان می‌کنند.
دانرو رابط کاربری خوبی دارد و گرافیک آن هم قابل قبول است.
گفتنی است اگر خود شما صاحب کسب و کاری باشید می‌توانید از پایین همه صفحه اصلی به بخش ثبت کسب‌وکار‌ها بروید و مورد موردنظر خودتان را به گزینه‌های برنامه اضافه کنید.
نقطه قوت
جامع بودن دسته بندی کسب و کارها
پوشش‌دهی در سراسر ایران
نقطه ضعف
سرعت پایین به روز رسانی در مورد رویداد‌های مدت‌دار

کافه‌بازار
  • شهر خود را کشف کنید
  • شهر خود را کشف کنید
  • شهر خود را کشف کنید
  • شهر خود را کشف کنید
شرکت : دانرو
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط