طی ۴۰ روز به یک بدنساز حرفه‌ای تبدیل شوید

مهسا اباذری
۲۰۰۰ تومان

آیا از چربی‌های اضافه بدن‌تان رنج می‌برید؟ مدت زمانی است که بدنسازی کار می‌کنید اما نتیجه دلخواه‌تان را نگرفته‌اید؟ امروز قصد داریم اپلیکیشنی به شما معرفی کنیم که در کوتاه‌ترین زمان و با کم‌ترین هزینه از شما یک بدنساز حرفه‌ای می‌سازد؛ این اپلیکیشن ۴۰ روز بدنسازی نام دارد.

۴۰ روز بدنسازی با تنظیم برنامه‌های تمرین در سه سطح مبتدی، متوسط و حرفه‌ای و همچنین برنامه‌ غذایی و مکمل‌ها، هر روز همانند یک مربی دلسوز با شما بوده و تمامی حرکات را به صورت تصویری و قدم به قدم آموزش می‌دهد.

این برنامه کاربردی را بر روی گجت اندرویدی خود نصب و تغییر و تحولی شگرف در رویه زندگی خود ایجاد کنید.

 

نگاهی به برنامه

محیط کاربری برنامه بسیار ساده و تکراری طراحی شده است اما می‌توان گفت بیشتر تمرکز توسعه دهنده بر روی محتوای کاربردی قرار گرفته است. مطالب آموزشی به وسیله دسته‌های «برنامه تمرینی، آموزش حرکات، برنامه غذایی و استروئیدها» از هم تفکیک شده‌اند که در ادامه به بیان مختصری از هر یک خواهیم پرداخت.

طی ۴۰ روز به یک بدنساز حرفه‌ای تبدیل شوید

برنامه تمرینی: جهت مشاهده و استفاده از تمرینات، ابتدا می‌بایست سطح خود را (مبتدی، متوسط و حرفه‌ای) انتخاب کنید. سپس برنامه‌های شش هفته آتی در دسترس شما قرار می‌گیرند.

آموزش حرکات: جهت آشنایی بیشتر کاربران خصوصا کاربران مبتدی، حرکات در قالب تصویر نیز در اختیارشان قرار داده می‌شود که دسترسی به آن‌ها از این بخش میسر است.

برنامه غذایی: با استفاده از این قسمت به طرز تهیه انواع غذاها، نوشیدنی‌ها و مکمل‌ها به همراه زمان مناسب مصرف آن‌ها دسترسی خواهید داشت.

استروئیدها: شاید بتوان گفت این بخش یکی از مهم‌ترین بخش‌های موجود در ۴۰ روز بدنسازی است؛ به دلیل اینکه اکثر بدنسازان از روش‌های مصنوعی همانند دارو و آمپول برای رشد عضلات خود استفاده می‌کنند، این آیتم به معرفی انواع داروهای موجود به همراه توضیحات و معایب آن‌ها می‌پردازد تا کاربران با دید بازتری به انتخاب بپردازند.

چنانچه تمایل داشتید آموزش‌ها و مطالب را چند بار مورد مطالعه و تمرین قرار دهید، می‌توانید آن‌ها را نشاندار کرده و به لیست علاقه مندی‌های خود اضافه کنید تا در آینده راحت‌تر و سریع‌تر در دسترس‌تان باشند.

 

نقاط قوت:

‌ دسته‌بندی تمرینات در سه قالب مبتدی، متوسط و حرفه‌ای

• آموزش حرکات در قالب تصویر

• ارائه طرز تهیه انواع غذاهای رژیمی و مکمل‌ها

• ارائه توضیحات کامل و جامع پیرامون داروها و آمپول‌های بدنسازی

• امکان افزودن مطالب به لیست علاقه مندی‌ها

 

نقاط ضعف:

• عدم امکان ایجاد صفحه اختصاصی

• سادگی و تکراری بودن رابط کاربری

• عدم امکان اشتراک گذاری آموزش‌ها با دوستان از طریق شبکه‌های اجتماعی

 

برنامه ۴۰ روز بدنسازی را نصب کرده و از برنامه‌های غذایی و تمریناتی که همگی اصولی و طبق آخرین متدها هستند، بهره ببرید.

کافه‌بازار
  • طی ۴۰ روز به یک بدنساز حرفه‌ای تبدیل شوید
  • طی ۴۰ روز به یک بدنساز حرفه‌ای تبدیل شوید
  • طی ۴۰ روز به یک بدنساز حرفه‌ای تبدیل شوید
  • طی ۴۰ روز به یک بدنساز حرفه‌ای تبدیل شوید
شرکت : امیرحسین مشهدی ملک زاده
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط