عکس‌هایتان را خوش آب و رنگ کنید

آذین بکتاش
رایگان

نمی‌گویم اگرعکاس هستید یا اگر به عکاسی علاقمندید، چون چند سالی است که به مدد گوشی‌های هوشمند و شبکه‌های اجتماعی، عکاسی کردن فراگیر‌تر از این حرف‌هاست. اکثر ما حداقل برای ثبت خاطراتمان هم که شده دستی به عکاسی با گوشی می‌بریم. پس اگر دوست دارید عکس‌هایی که می‌گیرید خوش آب و رنگ‌تر باشد، خوب است برنامه‌های کاربردی ادیت عکس را بشناسید.

اپلیکیشن ویرایش عکس Cymera یکی از محبوب‌ترین ابزارهای ویرایش حرفه‌ای عکس است که با رابط کاربری خوب به شما کمک می‌کند، هنرمندی بیشتری در عکاسی به خرج بدهید.

این اپلیکیشن هم نسخه اندروید دارد و هم آی او اس و پس از نصب آن کارکردهایش جذب‌تان خواهد کرد.

کار با برنامه

مهم‌ترین کاربرد این اپلیکیشن این است که یک دوربین در فضای داخلی خودش به شما می‌دهد که کیفیت سلفی یا عکس معمولی از صورت را چند درجه بهتر از عکاسی با دوربین عادی خواهد کرد. با لمس گزینه Beauty Camera وارد این بخش خواهید شد. اما اگر خواستید عکاسی با فیلتر‌های مختلف را امتحان کنید، در کنار آن روی همان صفحه اصلی با آیکون سبز رنگ گزینه Edit را دارید که با ورود به آن، دوربین در حالی فعال می‌شود که می‌توانید در همان لحظه عکس گرفتن تصویر روبرویتان را با فیلتر‌های مختلف امتحان کنید و بعد عکس بگیرید. می‌توانید در جا تصمیم بگیرید تصویرتان با کدام فیلتر خوب خواهد شد؛ یعنی فیلتر‌ها روی همان لنز دوربین گوشی اعمال خواهند شد.

از منوی نواری بالای صفحه که برایتان باز می‌شد امکان تنظیم نور، روشن یا خاموش کردن فلش و فعال کردن امکان سلفی و همچنین فعال کردن تایمر را هم دارید.

این اپلیکیشن گالری گوشی شما را هم شناسایی کرده و از فضای داخلی خود اپلیکیشن به آن‌ها دسترسی دارید تا بتوانید عکس‌هایی که خارج از فضای برنامه گرفتید را هم ویرایش کنید.

عکس‌هایتان را خوش آب و رنگ کنیدنقاط قوت

فعال کردن قابلیت‌های دوربین عکاسی گوشی در فضای برنامه

فیلتر‌های خوب برای تصویر امکان اعمال کردن آن‌ها بر روی لنز(۷ نوع لنز و چهار مدل عکاسی)

نقاط ضعف

تعداد فیلتر‌های رایگان آن خیلی زیاد نیست؛ برای دریافت فیلتر و امکانات بیشتر باید هزینه پرداخت کنید.

 

کافه‌بازار
  • عکس‌هایتان را خوش آب و رنگ کنید
  • عکس‌هایتان را خوش آب و رنگ کنید
  • عکس‌هایتان را خوش آب و رنگ کنید
  • عکس‌هایتان را خوش آب و رنگ کنید
شرکت : SK Communications
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط