فایند مای فرندز (Find My Friends)

میلاد احمدی
رایگان

دوستان خود را با اپلیکیشن پیش‌فرض اپل موسوم به Find Friend پیدا کنید و در لحظه متوجه حضورشان در اطرافتان قرار بگیرید.

اگر از دارندگان هر یک از دستگاه‌های اپل باشید حتما با برنامه‌های پیش‌فرضی که اپل به صورت سیستمی آن را در سیستم عامل خود یعنی iOS قرار داده مواجه شده‌اید، برنامه‌هایی نظیر Podcast, Find Friends, Find My iPhone و دو سه اپلیکیشن دیگر که برای سلامتی، هوشمند سازی خانه و برنامه‌ای هم برای مطالعه روزانه روزنامه‌های چاپی و مجازی موسوم به News.

اکثر افرادی که قصد خرید هریک از محصولات اپل را میکنند در بیشتر مواقع با برنامه‌های پیش فرض اپل سرکار ندارند و حتی بعضا نمیدانند که این اپلیکیشن‌ها چقدر میتواند برای آن‌ها مفید و موثر واقع شود، در پانوشت قصد کرده‌ایم تا شما را نه تنها با اپل بلکه با دنیای اپلیکیشن‌هایی که میتواند برای شما مفید باشد آشنا کنیم.

اپلیکیشن Find Friends که از نسخه هفتم سیستم عامل اپل یعنی iOS 7.0 برای کاربران منتشر شد، این امکان را برای کاربران پدید آورده تا به واسطه استفاده از آن بتوانند دوستان خود را دنبال کنند و به آن‌‌ها اجازه بدهند تا آن‌ها هم بتواند لوکیشن و موقعیت مکانی شما را مشاهده کنند.

مشکل اساسی این اپلیکیشن را در ابتدا می‌توان اینطور عنوان کرد که این اپلیکیشن تنها و تنها برای کاربرانی کاربرد دارد که از یکی از دستگاه‌های اپل استفاده می‌کنند و این بدین معنا است که کاربران سایر سیستم‌ها برای مثال کاربران دستگاه‌های سیستم عامل اندروید امکان استفاده از آن را نخواهند داشت و در واقع این اپلیکیشن را می‌توان در دسته‌بندی اپلیکیشن‌های اختصاصی معرفی کرد.

زمانی که شما نرم افزار رو باز می‌کنید باید در قدم نخست با وارد کردن نام کاربری و رمز Apple ID خود در برنامه لاگین کنید.

مرحله دوم شما میبایست به لیستی که برای شما نمایش داده شده است دوستانتان را اضافه کنید که این کار را می‌توانید از طریق دکمه Add Friends انجام دهید.

به همین ترتیب هم درخواست‌های دیگر دوستانتان برای شما ارسال می‌شود و شما میتوانید در برنامه آن‌ها را مشاهده کنید، زمانی که شما درخواست‌های وارده به خود را تایید کنید به دوستانتان اجازه دنبال کردن خودتان را میدهید، بطوریکه آن‌ها می‌توانند شما را در هر زمانی که شما به اینترنت متصل باشید روی نقشه دنبال کنند. 

جالب‌ترین امکان برنامه:

یکی از جالب‌ترین امکانات این برنامه استفاده از گزینه Temporary است (با این سیستم شما میتوانید قرارهای ملاقات خودتان و دوستانتان را تنظیم کنید)

این برنامه به صورت پیش‌فرض برای تمامی کاربران دستگاه‌های اپل در دسترس است.

اپ‌استور
  • فایند مای فرندز (Find My Friends)
  • فایند مای فرندز (Find My Friends)
شرکت : اپل
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط