فضول‌ها را رسوا کنید!

بهرام یوسفی
۲۰۰۰ تومان

امروزه تلفن همراه، از مهم‌ترین لوازم شخصیِ ما محسوب می‌شود. مخصوصا اینکه به جهت قابلیت‌های متنوع آن، فقط ابزاری جهت تماس و ذخیره شماره‌های دیگران نیست. تلفن همراهِ ما، تبدیل شده است به آلبوم خانوادگی، دفترچه خاطرات، مخزن اسرار و پیام‌ها و خیلی چیزهای دیگر! ما این وسیله مهم را با خودمان به مهمانی ، محل کار ، مسافرت و هر آن جایی که خودمان برویم ، می‌بریم. حتی محل‌های پر خطری که احتمال سرقت وجود دارد. از جنبه طنز هم نگاه کنیم در مهمانی‌ها شاید کسانی باشند که بخواهند سربسرتان بگذارند و به هر نحوی بخواهند سرکی در موبایل شما بکشند، اما چه راهی برای مقابله به ذهنتان می‌رسد؟

"فضولگیر آژیری فیلمبردار" یک برنامه جدا پر سرو صدا است که سارق یا مزاحم شما را کلافه می‌کند. محال است کسی که سربه‌سر شما گذاشته، بتواند از دست این نرم‌افزار جانِ سالم به‌در ببرد. فضولگیر کم حجم است و بعد از نصب با ایجاد دو آیکون در منوی گوشیِ شما، کار خود را آغاز می‌کند. به این ترتیب که بعد از فعال‌سازی و قفل کردن گوشی، اگر تکان یا لرزشی به گوشی وارد شود آژیر دزدگیر ماشین به صدا در آمده و دوربین فعال می‌شود. اگر روراست باشیم باید گفت بعد از ضبط فیلم و رسوا شدن شخص فضول، دیدن ویدئوها خالی از لطف نیست.

در مورد راه‌اندازی  اضافه کنیم، ابتدا پنجره‌ای باز می‌شود که توضیحاتی پیرامون چگونگی عملکرد برنامه می‌دهد. یکی از آیکون‌ها بخش تنظیمات اپلکیشن است و دیگر آیکون برنامه را فعال می‌کند. برنامه پیش از ورود به تنظیمات از شما می‌خواهد تا رمزی انتخاب کنید. این رمز انحصاری و غیر قابل  نفوذ است و اگر گوشیِ شما الگو یا رمز خاصی ندارد، بعد از فعال کردن قفل، همان رمز گوشیِ شما نیز خواهد شد. مثلا با استفاده از این برنامه دیگر لازم نیست مرتبا گوشی خود را در حالت قفل خودکار بگذارید تا هربار مجبور به رمزگشایی باشید، کافی است تا با نصب این اپلکیشن فقط در مواقع لزوم آژیر را فعال کرده و به دنبال کار خود بروید. در تنظیمات شما می‌توانید صدای آژیر و حساسیت گوشی را نسبت به لرزش و تکان شخصی سازی کنید و صدای آژیر را فعال یا غیرفعال کنید. پایین صفحه گزینه‌هایی قرار داده شده است. اولین گزینه شما را به ویدئوهایی که ضبط شده راهنمایی می‌کند البته در بخش ویدئویی نرم‌افزار امکان اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی قرار داده نشده است. در گزینه‌های بعدی مواردی چون تغییر اعلان و تغییر کلمه عبور و همچنین حذف برنامه گنجانده شده است.

از مهم‌ترین کاربردهای این اپلیکیشن، موقع شارژ آن در اماکن عمومی‌ست. برای استفاده از شارژرهای عمومی دیگر نیازی نیست تمام مدت چشم به گوشی خود بدوزید، کافیست آژیر را روشن کنید و گوشه‌ای بنشینید.

نقاط قوت

-نصب ساده و آسان

- ضبط ویدئو از فرد خاطی

-نمایش تصویر سارق با افکت میله‌های زندان

-حساس به لرزش

-نمایان شدن صفحه قفل انحصاری در پایین

-صدای آژیر بلند تا زمان باز شدن قفل

-امکان شخصی‌سازی میزارن حساسیت به لرزش

-امکان کم و زیاد کردن صدای آژیر به دلخواه

نقاط ضعف

در صورتی که آژیر روشن شود، کافی‌ است به گوشی زنگ بزنید و بعد از اینکه صدا قطع شد به راحتی می‌توانید برنامه را غیر فعال کنید.

 

 

کافه‌بازار
  • فضول‌ها را رسوا کنید!
  • فضول‌ها را رسوا کنید!
  • فضول‌ها را رسوا کنید!
شرکت : تولفا
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط