مای تلگرام فارسی، ربات هوشمند

امين احمدی
رایگان

اخیرا اپلیکیشن‌های پیام‌رسان بیشتر ارتباطات بین مردم در سراسر جهان را برقرار می‌کنند و تعداد آن‌ها روز به روز در حال افزایش است، این گونه اپلیکیشن‌ها هر کدام امکانات ویژه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهند و با یکدیگر در حال رقابت هستند.
اپلیکیشن تلگرام که این روز‌ها تماس صوتی را به آیتم‌‌های خود اضافه کرده است پیام‌رسانی قدرتمند محسوب می‌شود که به دلیل ویژگی‌هایی که در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد از محبوبیت زیادی برخوردار شده است.
تلگرام بستری را فراهم کرده است که در آن می‌توانید اخبار را دنبال کنید و یا با دوستان خود در ارتباط باشید؛ در کل به دلیل این که این پیام‌رسان تمام فعالیت‌های سرگرم کننده و مورد نیاز را در یک جا جمع کرده است توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است.
اپلیکشن‌های غیر رسمی تلگرام زیادی تا به حال توسعه داده شده‌‌اند و از فرصت استفاده کرده و تغییراتی را در API تلگرام بوجود آورده‌اند تا نسخه غیر رسمی آن را به یک سوپر تلگرام تبدیل کنند و امکانات اضافه بر سازمانی را به کاربان ارائه دهند؛ در ادامه به نقد و بررسی اپلیکیشن مای تلگرام صوتی می‌پردازیم، با پانوشت همراه باشید.
این اپلیکیشن مانند سایر اپ‌های مشابه خود امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که دست آن‌ها را در مقایسه با اپلیکیشن تلگرام بازتر می‌گذارد.
حالت روح که در بین تمام این اپلیکیشن‌ها رایج است این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا آنلاین باشید ولی آفلاین دیده شوید.
با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید پیام‌ها را Seen کرده و بخوانید ولی تیک دوم پیام برای مخاطبان شما ارسال نشود، باید در نظر داشته باشید که اگر از حالت روح استفاده می‌کنید، اگر پیامی را ارسال کنید در یک لحظه آنلاین نمایش داده خواهید شد و Last Seen شما از آن لحظه به بعد نمایش داده می‌شود.
ویژگی دیگری که این اپلیکیشن آن را توسعه داده و در اختیار کاربران قرار داده است امکان گرفتن تاییدیه برای ارسال کردن  استیکر‌ها و پیک خاصی از آن‌ها است؛ همچنین قبل از ارسال کردن پیام صوتی و یا Voice message تاییدیه گرفته می‌شود تا بی‌هوا و ناخواسته پیام صوتی برای مخاطبین شما ارسال نشود.
شما می‌‌توانید برای چت‌های خاص خود قفل گذاری کنید و آن‌ها را از دسترس خارج کنید تا امنیت بیشتری داشته باشید.
همچنین مای‌تلگرام صوتی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در صورت تمایلتان پیام‌های فرد خاصی را در گروه‌ها فیلتر کنید.
ویژگی‌هایی مانند مخفی کردن حالت تایپ، دسته‌بندی پیام‌ها، بازگشت به گروهی که ترک کرده‌اید، اطلاع از تغییرعکس و اطلاعات شخصی مخاطبان خاص، تغییر فونت و اندازه آن و... همه‌و‌همه از قابلیت و ویژگی‌هایی هستند که در بین تمام این تلگرام‌های غیر رسمی رایج‌اند و به چشم می‌خورند.
از لحاظ امنیت سرعت بین این اپلیکیشن وو نسخه رسمی آن یعنی تلگرام تفاوتی وجود نداردد و هیچ تغییری در سرور‌های برنامه تلگرام داده نشده است و می‌توانید با خیال راحت و آسوده از تلگرام فارسی استفاده کنید.
این اپلیکیشن که توسط شرکت پارمیک توسعه داده شده است به صورت رایگان در اختیار کاربران دیوایس‌های اندرویدی قرار داده شده و تا به امروز بیش از ۲۰۰ هزار کاربر فعال در حال استفاده از آن هستند و همچنین چیزی حدود ۱۴ مگابایت از حجم دیوایس شما را به خود اختصاص خواهد داد.

کافه‌بازار
  • مای تلگرام فارسی، ربات هوشمند
  • مای تلگرام فارسی، ربات هوشمند
  • مای تلگرام فارسی، ربات هوشمند
  • مای تلگرام فارسی، ربات هوشمند
شرکت : پارمیک
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط