مجموعه‌ای از زنگ‌های موبایل

بهرام یوسفی
رایگان

هرچیزی از ما که نمود بیرونی و خارجی داشته باشد، تعریف و تصوری برای دیگران ارائه می‌دهد. نوع صحبت کردن و نوع لباس پوشیدن و امثال این‌ها. مطمئنا زنگ گوشی ما که هر جا ناگهان به صدا در می‌آید هم بخشی از این فرایند خواهد بود. افراد با روحیات مختلف از روش‌ها متفاوتی استفاده می‌کنند. ویبره یا سکوت و یا موزیک! افراد تنوع طلب همیشه به دنبال زنگ مناسب برای گوشیِ خود می‌گردند. افرادی هم هستند که برای شماره‌های مهم آهنگ‌های متفاوتی در نظر می‌گیرند تا تماس‌گیرنده را پیش از رسیدن به گوشی بشناسند. بهرحال اهل هر دسته که باشید همیشه انتخاب صدای مناسب دشوار است.

"۱۸۷ زنگ موبایل" یک اپلکیشن خوب با حجم مناسب است. طراحی ساده و کلاسیک آن در ابتدای ورود به برنامه توجه کاربر را جلب می‌کند. این برنامه در ده دسته‌بندی مختلف اقدام به جمع‌آوریِ آهنگ‌های متفاوت برای سلیقه‌های مختلف کرده است. در این لیست دسته‌هایی نظیر آهنگ فیلم‌ها، زنگ اپل، کلاسیک و ...قرار دارد. طراحی برنامه خیلی ساده است، به‌طوری که در صفحه اول که از لیست دسته‌بندی تشکیل شده، هیچ گزینه‌ای وجود ندارد. داخل هر دسته‌بندی آهنگ‌های همان مجموعه نمایش داده می‌شود و کنار هر آهنگ گزینه‌ای برای اشتراک‌گذاری نیز قرار داده شده‌است. پایین صفحه دکمه‌هایی برای پخش و توقف آهنگ وجود دارد. با لمس آیکون موبایل، همان آهنگ برای زنگ موبایل تنظیم می‌شود. درست است که ۱۸۷ سعی خود را برای انتخاب مناسب آهنگ‌ها کرده است اما کیفت آن در همه بخش‌ها یکسان نیست. مثلا در بخش فیلم و سریال بعضی آهنگ‌ها از کیفیت پایین‌تری برخوردارند.

این برنامه هیچ تنظیمات شخصی‌ساز برای کاربر در نظر نگرفته است. و در بخش انتخاب آهنگ هم جای تنظیمات زنگ ساعت و یا صدای هشدار خالیست. همچنین بعد از لمس آیکون موبایل، برنامه بدون هیج سوالی نسبت به اطمینان خاطر برای آهنگ، به‌طور خودکار آهنگ مورد نظر را برای زنگ گوشی تنظیم می‌کند.

نسخه‌ی فعلی ۱۸۷ آپدیت‌شده و رایگان برای کاربر در نظر گرفته شده‌است. این برنامه بدون هیچ‌گونه تبلیغات مزاحم و سمجی خدمات خود را ارائه می‌دهد. در مجموع نصب برنامه "۱۸۷ زنگ موبایل" خالی از لطف نبوده و  انتخاب مناسبی برای دانلودِ یک نرم‌افزار آهنگِ موبایل است.

نقاط قوت:

-دسته‌بندی متفاوت شامل ده‌ها آهنگ

-طراحی ساده و استفاده آسان برنامه

-کیفیت بالای آهنگ‌ها

-امکان اشتراک‌گذاری

-عدم وجود تبلیغات

نقاط ضعف:

-نداشتن ابزارهای ویرایش آهنگ

- نبودن پیغام تایید بعد از انتخاب آهنگ

 

کافه‌بازار
 • مجموعه‌ای از زنگ‌های موبایل
 • مجموعه‌ای از زنگ‌های موبایل
 • مجموعه‌ای از زنگ‌های موبایل
شرکت : گروه برنامه نویسان جوان

نظرات

 • عکس کاربر
  Mohsen (تایید نشده) / ۰۲ می ۲۰۱۷ پاسخ

  بسیار عالی هست بهترین برنامه آهنگ زنگ موبایل هست خیلی جامع و ساده

 • عکس کاربر
  Mohsen (تایید نشده) / ۰۲ می ۲۰۱۷ پاسخ

  بسیار عالی هست بهترین برنامه آهنگ زنگ موبایل هست خیلی جامع و ساده

 • عکس کاربر
  عظیم خورشیدی (تایید نشده) / ۰۲ می ۲۰۱۷ پاسخ

  بسیارنوستالژیک بودن

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط