مجموعه لاغری شکم: مطالب ورزشی گردآوری شده

بهرام یوسفی
رایگان

زندگی پر مشغله‌ی امروزی باعث پشت میز نشینیِ بیشترِ افراد و عدم تحرک شده است. بعضی‌ها انقدر مشغولند که وقتی برای رفتن به باشگاه یا فعالیت‌های ورزشی ندارند. از خوبی‌های استفاده از برنامه‌های آموزشی این است که هرجا باشید می‌توانید مربی خود را داشته باشید و هر قدر که می‌شود به یادگیری بپردازید.

"مجموعه‌ لاغری شکم" یک مربی ساده و کم حجم است که به صورت رایگان برای کاربران عرضه شده است. صفحه‌ی اصلی فهرستی از انواع تمرینات بدنی‌ست و هیچ گزینه‌ای به عنوان تنظیمات وجود ندارد. با کلیک ساده بروی هر کدام از موارد موجود در فهرست، همان مورد باز می‌شود. در صفحه‌ی تمرین، توضیحاتی برای آموزش حرکات بدنی وجود دارد و برای بالا رفتن کیفیت آموزش، تصاویر ساده‌ای بین توضیحات قرار داده شده است. این برنامه دارای تمریناتی جهت ورزش در منزل و بدون نیاز به هیچ وسیله‌ی ورزشی است.

تمرینات ذکر شده در دسته‌بندی خاصی نمی‌گنجند و حرکات ساده نرمشی تا حرکات یوگا را شامل می‌شوند. مشکلات بسیار زیادی در برنامه وجود دارد اما یکی از معضلات بزرگ آن این است که " مجموعه لاغری شکم" هیچ هدفی را دنبال نمی‌کند. مثلا بعد از گزینه ۶ حرکت ساده سریعا به سراغ حرکات مخصوص چربی شکم می‌رود. هیچ آموزش ابتدایی در مورد حرکات کششی، موارد مورد نیاز به شروع این ورزش‌ها، حرکات بعد از اتمام آن‌ها و ... به کاربر نمی‌دهد. در واقع وقتی به گزینه‌های مربوط به یوگا می‌رسید، از کشف هدف به زیر سوال بردن منطق برنامه می‌روید که بعد از آموزش حرکات ورزشی بدون هیچ مقدمه‌ای "حرکات یوگا برای لاغری" را به شما آموزش می‌دهد.

در بخش تصاویر متحرک اوضاع از حالت یکنواخت و ابتدایی در آمده و تمرینات به صورت عکس‌های متحرک و متنِ آموزشی گردآوری شده. این برنامه بشدت ساده بوده و هیچ جذابیت خاصی بکار نرفته است در صورتی که این مورد از جمله بارزه‌های اصلی در وزرش است. شاید این نرم‌افزار به صورت ابتدایی رفع نیاز کند اما جای بخش آموزشِ ویدئویی خالی‌ست. سادگیِ اپلکیشن تا اینجا متوقف نشده و هیچ امکانی برای اشتراک‌گذاری قرار داده نشده است.

"مجموعه لاغری شکم" یک نرم افزار ورزشی در سطحی بسیار ابتدایی است. در واقع اگر بتوان اسم آن را برنامه گذاشت. چند گزینه پشت هم که مطالب آن از سایت‌های مختلف جمع‌آوری شده و به بدسلیقه‌ترین شکل ممکن در کنار هم قرار داده شده است.

نقاط قوت:

-آموزش ساده

-دارای تمرینات بدون نیاز به لوازم ورزشی

-دارای تصاویر متحرک

نقاط ضعف:

-نداشتن بخش ویدئویی

-نداشتن هیچ گونه تنظیمی

-نداشتن امکان اشتراک‌گذاری

- ابتدایی بودن رابط کاربری

کافه‌بازار
 • مجموعه لاغری شکم: مطالب ورزشی گردآوری شده
 • مجموعه لاغری شکم: مطالب ورزشی گردآوری شده
 • مجموعه لاغری شکم: مطالب ورزشی گردآوری شده
شرکت : مرتضی دروگر

نظرات

 • عکس کاربر
  سلام (تایید نشده) / ۲۸ می ۲۰۱۷ پاسخ

  برای لاغری فوری شکم و پهلو بدون نیاز به استفاده از دارو، ورزش و رژیم تنها کافیه یه نگاهی به فیلم چند ثانیه ای مستند، مربوط به برچسب جادویی لاغری روی وب سایت www.pardisab.com بندازید و بعد تصمیم بگیرید.

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط