مدیریت بسته‌های اینترنتی‌تان را به این اپلیکیشن بسپارید

مهسا اباذری
رایگان

در میان کدهای بی‌شمار بسته‌های اینترنتی سردرگم شده‌اید و از هزینه‌های‌شان اطلاعی ندارید؟

تا به حال موفق به فعال‌سازی تنظیمات اینترنت مربوط به نوترینوی همراه اول و ۳G ایرانسل نشده‌اید؟ با استفاده از اپلیکیشن بسته اینترنتی من انجام همه این عملیات تنها با چند کلیک امکان‌پذیر است.

با در نظر گرفتن این نکته که برنامه بسته اینترنتی من تا به حال موفق به کسب بیش از صد هزار نصب فعال در مارکت اندرویدی کافه بازار شده است، دلیل واضح و قانع کننده‌ای بر کاربردی بودن این اپ می‌باشد.

این نرم‌افزار پرطرفدار را می‌توانید بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید خود نصب و راه‌اندازی کنید.

 

نگاهی به برنامه

پس از ورود در نگاه اول متوجه سادگی بیش از حد رابط کاربری خواهید شد. در صفحه اصلی نرم‌افزار آیکون مربوط به اپراتورهای «همراه اول، ایرانسل و رایتل» قابل مشاهده هستند که هر کدام شما را به اطلاعات مربوطه ارجاع می‌دهند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بیان عملکرد هر یک از آیتم‌ها بپردازیم.مدیریت بسته‌های اینترنتی‌تان را به این اپلیکیشن بسپارید

 

همراه اول: با کلیک بر روی این گزینه قادر خواهید بود اطلاعات مربوط به «بسته‌های اینترنتی اپراتور و وضعیت بسته فعلی خود» را مشاهده و مدیریت کنید. آیکون بسته‌های اینترنتی، خود دارای زیرمجموعه‌هایی است که اطلاعات جامع و کامل از انواع بسته‌های موجود را به همراه قیمت و کد مربوطه در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

از دیگر آیکون‌های قابل مشاهده در این بخش، گزینه «فعال‌سازی اینترنت نوترینو» است که با کلیک بر روی آن عمل مربوطه بر روی سیم کارت‌تان اعمال می‌شود.

 

ایرانسل: از طریق این آیتم به اطلاعاتی همچون «بسته‌های اینترنتی موجود در اپراتور مربوطه، میزان اعتبار بسته اینترنتی‌تان، میزان اعتبار بسته ترکیبی» دسترسی خواهید داشت. همچنین با کلیک بر روی گزینه «دریافت تنظیمات اینترنت همراه» قادر خواهید بود تنظیمات مربوط به اینترنت سیم کارت خود را فعال کنید.

 

رایتل: اطلاعاتی پیرامون «بسته‌های اینترنتی اپراتور و میزان اعتبار بسته فعلی» با استفاده از این آیکون در اختیار شما قرار داده می‌شوند.

 

نقاط قوت:مدیریت بسته‌های اینترنتی‌تان را به این اپلیکیشن بسپارید

• مرجعی جامع از اطلاعات راجع به بسته‌های اینترنتی

• پشتیبانی از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل به صورت همزمان

• امکان فعال‌سازی اینترنت نوترینو همراه اول

• امکان فعال‌سازی اینترنت ۳G از داخل برنامه

 

نقاط ضعف:

• سادگی بیش از حد و بی رنگ و لعابی رابط کاربری

• وجود تبلیغات در هر صفحه

 

استفاده از قابلیت‌های اپلیکیشن کاربردی بسته اینترنتی من به همین راحتی است. با این برنامه دیگر نیاز به جستجو در سایت‌های مختلف برای یافتن کدهای بسته‌های اینترنتی نخواهید داشت.

کافه‌بازار
  • مدیریت بسته‌های اینترنتی‌تان را به این اپلیکیشن بسپارید
  • مدیریت بسته‌های اینترنتی‌تان را به این اپلیکیشن بسپارید
  • مدیریت بسته‌های اینترنتی‌تان را به این اپلیکیشن بسپارید
  • مدیریت بسته‌های اینترنتی‌تان را به این اپلیکیشن بسپارید
شرکت : نفحات
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط