مرجع کامل دارو و بیماری ها، داروخانه ای همراه شما

امين احمدی
۴۰۰۰ تومان

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که در گوشه‌ای از منزل خود داروخانه‌ای کوچکی ایجاد کرده‌اند، به نظر باید سطح اطللاعات خود را درباره دارو‌ها و بیماری‌های مختلف افزایش دهید.

بسیاری از ما پس از ارائه نسخه پزشک به مسئول داروخانه و گذراندن دوره درمان، باقی دارو‌ها را در گوشه‌ای جمع می‌کنیم و به دلیل اخلاق بدی که اکثر ما به آن عادت کرده‌ایم داروهایمان را به  طور مدام و کامل مصرف نمی‌کنیم، بنابراین پس از مدتی که به دنبال دارویی می‌گردیم کارآیی هیچ کدام از آن‌ها را به طور دقیق نمی‌دانیم.

این بار به نقد و بررسی اپلیکیشنی می‌پردازیم که یک منبع مهم در حوزه دارو و درمان به شمار می‌رود و در مواقع ضروری می‌تواند به کمک شما بیاید، در ادامه با پانوشت همراه باشید.

«مرجع کامل دارو و بیماری» اپلیکیشنی است که در نوع خود بسیار حرفه‌ای و هدفمند عمل کرده است؛ این برنامه با اطلاعاتی بیش از ۱۳۰۰ قلم داروی شیمیایی و گیاهی به همراه ۴۹۴ بیماری مختلف به یکی از بهترین مراجع دارو و بیماری تبدیل شده است.

این اپلیکیشن اطلاعاتی از بیماری مانند شرح بیماری و دلایل آن را برای شما شرح می‌دهد، علایم شایع بیماری را بیان می‌کند، عوامل تشدید کننده و راه‌های پیش گیری از آن را برای شما توضیح می‌دهد.

همچنین موارد استفاده از دارو‌های مختلف به همراه جزئیات آن‌ها را بسیار دقیق بررسی کرده و موشکافانه جزئیات آن‌ها را مورد نقد قرار داده است؛ با استفاده از این اپلیکیشن مواردی مانند: میزان مصرف، مکانیسم، موارد منع مصرف، تداخل، اشکال دارو و ... را مشاهده خواهید کرد و از آن‌ها اطلاع خواهید یافت.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این اپلیکیشن امکان جستجو در نام دارو‌ها و بیماری‌ها به فارسی و انگلیسی است و همچنین امکان این وجود دارد تا بر اساس علائم بیماری، بیماری را جستجو کنید.

برای راحتی کاربران و نتیجه گیری سریع‌تر متن جستجو شده در فیلد مربوط به دارو و یا بیماری هایلایت می‌شود.

این برنامه بیشترین تعداد بیماری و دارو را در بین سایر اپ‌‌‌های مشابه خود در خود گنجانده و به یکی از مراجع معتبر و کامل در نوع خود به شمار می‌رود.

همچنین باید در نظر داشته باشید که برای دریافت و استفاده از این اپلیکیشن ملزم به پرداخت حق اشتراک به مبلغ ۴۰۰۰ تومان خواهید بود.

 نکته دیگری که باید به آن توجه کنید آن است که اکثر دارو‌ها داخل اپلیکیشن با نام علمی بارگذاری شده‌اند و اگر دارو و بیماری را پیدا نکردید آن را با نام علمی جستجو کنید.

اپلیکیشن مرجع کامل دارو و بیماری که توسط تیم نرم‌افزاری ارا توسعه داده شده است تا کنون بیش از ۲۰ هزار کاربر فعال را از آن خود کرده است و چیزی حدود ۳ مگابایت از حجم دیوایس اندرویدیتان را اشغال خواهد کرد.

کافه‌بازار
  • مرجع کامل دارو و بیماری ها، داروخانه ای همراه شما
  • مرجع کامل دارو و بیماری ها، داروخانه ای همراه شما
  • مرجع کامل دارو و بیماری ها، داروخانه ای همراه شما
  • مرجع کامل دارو و بیماری ها، داروخانه ای همراه شما
شرکت : گروه نرم افزاری آرا
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط