معرفی ابزارهای ضروری تلفن همراه

مهسا اباذری
رایگان

وجود برخی ابزارها جزء ضروری‌ترین برنامه‌های هر دستگاهی به شمار می‌روند؛ اما اغلب نصب تمامی آن‌ها، کاهش فضای حافظه و سرعت پردازنده را به دنبال خواهد داشت. اپلیکیشنی که امروز می‌خواهیم به نقد و بررسی آن بپردازیم، مرجع کامل و جامعی از انواع ابزارهای ضروری محسوب می‌شود که نیاز شما برای نصب چندین اپلیکیشن مختلف را رفع می‌کند.

می‌توانید با نصب برنامه ابزارهای ضروری بر روی گجت‌های اندرویدی خود، مدیریت راحت‌تر و سریع‌تری بر ابزارهای موجود در تلفن همراه‌تان داشته باشید.

 

نگاهی به برنامه

لیستی از انواع ابزارهای مورد نیاز که شامل «آیینه، چراغ قوه، ماشین حساب، تقویم، سرعت سنج، کرنومتر، تصویربرداری، فعال‌سازی خدمات اپراتورها و تلویزیون» هستند، از طریق صفحه اصلی در اختیار کاربران قرار داده می‌شوند که در ادامه به بیان عملکرد هر یک خواهیم پرداخت.

آیینه: این گزینه دوربین جلوی دستگاه شما را تبدیل به یک آیینه شفاف و باکیفیت خواهد کرد.معرفی ابزارهای ضروری تلفن همراه

چراغ قوه: با کلیک بر روی این آیکون، فلش تلفن همراه‌تان فعال شده و تبدیل به یک چراغ قوه پر نور و کاربردی می‌شود.

ماشین حساب و تقویم: ماشین حساب تعبیه شده در این برنامه بسیار ساده و مبتدی طراحی شده، اما تقویم دارای قابلیت‌های کاربردی و مفیدی همچون «اطلاعات دقیق و مبدل تاریخ» است.

سرعت سنج و کرنومتر: جهت محاسبات کیلومتر و زمان می‌توان به ترتیب از گزینه‌های مربوط استفاده کرد.

تصویربرداری: این گزینه دوربین شما را تبدیل به یک دوربین پیشرفته می‌کند؛ علاوه بر استفاده از دوربین جلو و پشت و همچنین فلش، امکان استفاده از افکت‌های جذاب و تغییر سایز را نیز برای شما میسر می‌سازد.

فعال‌سازی خدمات اپراتورها: با استفاده از این آیتم کلیه خدمات اپراتورهایی همچون همراه اول، ایرانسل و رایتل در دسترس شما قرار می‌گیرند. از جمله این خدمات می‌توان به «فعال‌سازی آوای انتظار و بسته‌های اینترنتی، مدیریت مصرف شارژ، حذف پیام‌های تبلیغاتی و ...» اشاره کرد.

تلویزیون: یکی از اساسی‌ترین قابلیت‌های این برنامه همین تلویزیون است؛ چرا که این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در سفر و بیرون از منزل به بیست شبکه تلویزیونی دسترسی مستقیم داشته باشید.

 

نقاط قوت:معرفی ابزارهای ضروری تلفن همراه

• دربرگیرنده ابزارهای مهم و ضروری

• دسته‌بندی آیکون‌ها جهت سهولت در دسترسی

• امکان افزودن افکت به تصویر

• استفاده از تمامی خدمات اپراتورها

• تلویزیون آنلاین و پشتیبانی از بیست شبکه

• وجود آیینه و چراغ قوه‌ای کاربردی

 

نقاط ضعف:

• تبلیغات بسیار موجود در هر صفحه

 

صرف نظر از نقطه ضعف ذکر شده که در مقابل امکانات مفید و کاربردی موجود در برنامه قابل چشم پوشی است، اپلیکیشن ابزارهای ضروری یکی از جامع‌ترین و کامل‌ترین مرجع‌های ابزارها محسوب می‌شود.

کافه‌بازار
  • معرفی ابزارهای ضروری تلفن همراه
  • معرفی ابزارهای ضروری تلفن همراه
  • معرفی ابزارهای ضروری تلفن همراه
  • معرفی ابزارهای ضروری تلفن همراه
شرکت : میلاد امینی
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط