معرفی اپلیکیشن Screen Off and Lock

زهرا ساکی
رایگان

شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که پس از مدتی دکمه‌ی Lock موبایل یا تبلتتان ضعیف شده و برای هر‌بار قفل کردن باید چندبار آن را فشار دهید. احتمالا تنها راه حلی که به ذهنتان می‌رسد مراجعه به تعمیرکار است. اما راه دومی هم وجود دارد؛ نصب برنامه‌هایی که یک دکمه‌ی مجازی برای قفل کردن به شما می‌دهد. Screen Off یک برنامه بسیار ساده و کاربردی است که می‌تواند جایگزین خوبی برای دکمه‌ ی Lock شما باشد.


معرفی اپلیکیشن Screen Off and Lockبا نصب آن، یک آیکون Off در گوشی خود مشاهد می‌کنید که با لمس کردن آن دستگاه قفل می‌شود و دیگر برای قفل کردن نیاز به استفاده از دکمه Lock نخواهید داشت. برای راحت‌تر بودن کار می‌توانید از بخش تنظیمات که به صورت جداگانه درتلفنتان نصب شده گزینه‌ی "فعال سازی در نوار اطلاع رسانی" را فعال کنید تا حتی زمانی که برنامه‌ای درحال اجراست بتوانید دستگاه را قفل کنید.

همچنین می توانید گزینه دیگری را ازمنوی تنظیمات فعال کنید که اگر گوشی را در حالت اجرای برنامه‌ای قفل کردید پس از باز کردن مجدد، دستگاه به منوی اصلی بازگردد.

معرفی اپلیکیشن Screen Off and Lockبرنامه برای افراد کم توان که قدرت فشردن دکمه را ندارند هم می‌تواند بسیار کاربردی باشد؛ زیراعلاوه براین‌ها، در تنظیمات کلید لمسی دیگری در اختیار دارید که می تواند جایگزین دکمه Home موبایلتان باشد؛ با نگه داشتن آن برنامه‌هایی که در حال اجرا هستند بسته خواهند‌ شد. Screen Off رایگان است اما اگر برنامه برای شما مفید بوده است می‌توانید با لینکی که در تنظیمات است آن را بخرید. 


در تنظیمات می‌توانید صدا و‌افکت‌های مختلفی را برای لحظه قفل و باز شدن دستگاه انتخاب کنید. حتی اگر دکمه‌‌ی تلفن شما هم سالم است و با فشردن یک دکمه هم مشکلی ندارید صداها‌ی مختلف وافکت‌های جذاب شما را به استفاده از این برنامه ترغیب خواهد کرد. یا شاید هم از آن دسته افراد باشید که برای مراقبت بیشتر از دستگاه ترجیح می دهید کمتر از دکمه‌های آن استفاه کنید!

کافه‌بازار
  • معرفی اپلیکیشن Screen Off and Lock
  • معرفی اپلیکیشن Screen Off and Lock
  • معرفی اپلیکیشن Screen Off and Lock
شرکت : Katecca
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط