معرفی بازی: منچرز (منچ آنلاین)

سارا مرتضوی
رایگان

از هرچه بگذریم، هیچ چیز جای سرگرمی‌های قدیمی خودمان را نمی‌گیرد. مخصوصاً سرگرمی‌های جمعی که ساعت‌ها ما و دوستانمان را در کنار هم جمع کرده و ساعات خوشی را برای‌مان رقم می‌زدند. منچ را همه می‌شناسیم. منچ یکی از جذاب‌ترین و جنجالی‌ترین سرگرمی‌های همه ما بوده؛ هرچند به نظر می‌رسد در این دوره و زمانه مانند قبل طرفدار نداشته باشد. شاید یکی از دلایل این عدم استقبال، سخت بودن تهیه صفحه بازی باشد. شاید هم خیلی از اوقات مانند زمانی که در سفر هستیم امکان حمل این بازی را با خود نداشته باشیم. درست همین مواقع است که نسخه مجازی این بازی می‌تواند حسابی به کارمان بیاید. منچرز به راستی نسخه کامل و جذابی از این بازی قدیمی را ارائه کرده است. عنوانی که به خوبی می‌تواند یاد و خاطرات گذشته را برای‌مان زنده کرده و همراه خوبی در جمع‌های دوستانه‌مان باشد. با ما در ادامه همراه باشید.

مرور بازی:

در منچرز همان قواعد منچ خودمان حاکم است. در این بازی نیز هر بازیکن چهار مهره دارد که باید آن‌ها را به خانه مقصد برساند. برای ورود به بازی هم طبق معمول باید آن‌قدر تاس بیاندازید تا عدد شش آورده و وارد بازی شوید. با ورود به بازی، می‌توانید مهره‌های خود را طبق عددی که می‌آورید حرکت داده و هر زمان به مهره حریف رسیدید، آن‌ها را از بازی حذف کنید. به همین ترتیب اگر خانه‌ای که وارد آن می‌شوید توسط مهره‌ای از خودتان اشغال شده باشد، یا باید مهره دیگری را حرکت دهید و یا نوبت شما از دست می‌رود.

معرفی بازی: منچرز (منچ آنلاین)

این بازی در دو حالت آنلاین و آفلاین در دسترس است. در قسمت آفلاین می‌توانید روی یک دستگاه با سایر دوستان خود بازی کنید. اما قسمت آنلاین این بازی از دو قسمت تشکیل شده: بازی تصادفی و بازی با دوستان. در بخش تصادفی بازی از میان سایر بازیکنان آنلاین، سه نفر را به انتخاب خود پیدا می‌کند. اما در بخش بازی با دوستان شما می‌توانید با تعدادی از دوستان آنلاین خود بازی کنید. برای این‌کار ابتدا باید دوستان خود را در قسمت لیست دوستان وارد کرده و سپس با آن‌ها به صورت آنلاین بازی کنید.

منچرز نسخه کاملی است. گیم‌پلی بازی بسیار راحت و روان طراحی شده و شما را دچار مشکل نمی‌کند. سیستم آنلاین بازی نیز به خوبی کار کرده و برای پیدا شدن رقیب تنها کافی است مدت کوتاهی ار منتظر بمانید.

معرفی بازی: منچرز (منچ آنلاین)

برای حرکت مهره‌ها و یا ریختن تاس تنها کافی است روی مهره مورد نظر کلیک کنید، بازی خود زحمت حرکت دادن مهره‌ها را بر عهده می‌گیرد.

از راحتی و روانی گیم‌پلی بازی گذشته، نقطه مثبت دیگر این بازی طراحی آن است. تمامی قسمت‌ها در این عنوان، از منوی بازی گرفته تا صفحه اصلی بازی که در آن با دوستان خود به رقابت می‌پردازید، همگی از کیفیت خوب و قابل قبولی برخوردارند. رابط کاربری بازی نیز حسابی کار شما را راه می‌اندازد.

قسمت جالب دیگر این بازی، قابلیت شخصی‌سازی آواتار بازیکن است. در این قسمت بازی تنوع زیادی در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید آواتار خفن‌تری نسبت به سایر بازیکنان داشته باشید. هرچند برای استفاده از برخی امکانات این قسمت باید سکه پرداخت کنید. این سکه‌ها در رقابت‌های آنلاین به دست می‌آیند. 

معرفی بازی: منچرز (منچ آنلاین)

درنهایت می‌توانیم به شما پیشنهاد کنیم که اگر به دنبال یک سرگرمی دسته جمعی و با کیفیت می‌گردید، می‌توانید حسابی روی منچرز حساب کنید. مطمئن باشید این عنوان جذاب به هیچ وجه شما را ناامید نخواهد کرد. 

اپ‌استور کافه‌بازار
 • معرفی بازی: منچرز (منچ آنلاین)
 • معرفی بازی: منچرز (منچ آنلاین)
 • معرفی بازی: منچرز (منچ آنلاین)
 • معرفی بازی: منچرز (منچ آنلاین)
شرکت : اینسایتل

نظرات

 • عکس کاربر
  spider (تایید نشده) / ۲۳ می ۲۰۱۷ پاسخ

  رمز عبور بازی رو فراموش کردم ایمیل نداشتم با نام کاربری وارد میشدم حالا باید چکار کنم ممنون میشم کمکم کنید دیگه برام سخته از صفر شروع کنم خیلی سکه داشتم خیلیییی

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط