معرفی بازی گلف باز قهار ۳ (Super Stickman Golf 3)

میلاد احمدی

یک بازی ساده و آرام برای کسانی که گلف دوست دارند. Super Stickman Golf 3 نسخه‌ی جدیدی از این بازی است که طرفداران زیادی دارد.
این بازی محصول شرکت Noodlecake Studios است که بازی‌های زیادی از قبیل Fired Up و The Bug Butcher را روانه‌ی بازار کرده است.
این نسخه‌‌ی جدید در هفتم جولای ۲۰۱۶ به بازار آمده است و تا کنون چند بار به‌روز رسانی و عیب‌یابی شده است.
در نسخه‌ی جدید، ۲۰ مرحله‌ی بازی جدید به آن اضافه شده است، و شما می‌توانید در طول بازی و برای رفتن به مرحله‌ی بعد کارت‌های بازی را جمع‌آوری کنید. در هر مرحله بر حسب تعداد دفعاتی که به توپ برای رسیدن به سوراخ ضربه می‌زنید امتیاز شما محاسبه می‌شود و اگر در یک ضربه بتوانید به هدف برسید به شما امتیاز بیشتری داده می‌شود. .قوانین امتیاز‌دهی بازی درست مثل یک بازی واقعی است و این بازی می تواند روش خوبی برای یادگیری قوانین بازی گلف باشد.
از قابلیت‌های جدید آن، گروهی بازی کردن است.می‌توانید دوستانتان را برای بازی دعوت کنید. مطمئنا برای چنین بازی‌ای که ذاتا نیز رقابتی انجام می‌شود، این قابلیت به هیجان بازی اضافه خواهد کرد.
البته این قابلیت معایبی نیز دارد، زیرا برای کسانی که دوست دارند تنها بازی کنند، رسیدن به امتیاز لازم برای رفتن به مراحل بعد دشوارتر است. در‌صورتی‌که اگر شما گروهی بازی کنید زودتر در بازی پیشرفت می‌کنید.
هم‌چنین اگر از کسانی هستید که دوست دارید برای بهتر بازی‌کردن و دانلود قابلیت‌های بیشتر ، پول پرداخت کنید، بازی به شما اجازه می‌دهد تا از قسمت Pro Shop خرید کنید. کارت بازی یا توانایی‌هایی برای بهتر بازی کردن را می توانید خریداری کنید. مثلا برای اینکه ضربه های بلند‌تر و قدرتمند‌تری داشته باشید، می توانید قدرت خود را در این بخش افزایش دهید یا کلاه و توپ‌های متفاوتی بخرید، هم‌چنین می توانید مراحلی را که قفل هستند و به‌صورت رایگان در دسترس نیستند فعال کنید. در کل در این قسمت مجموعه‌ی بزرگی از افزونه‌های بازی را خواهید دید که کامل و جالب به‌نظر می‌رسند.
البته تمام این افزونه‌ها به‌غیر از توانایی خرید مراحل جدید و شکستن قفل آن‌ها قابل جبران هستند، فقط ممکن است وقتی دوست دارید مراحل جدیدی را امتحان کنید با محدودیت روبه‌رو شوید و دلتان بخواهد که واقعا برای ادامه پول پرداخت کنید!
بسیاری از بازیکنان این بازی از اعتیاد‌آور بودن آن شاکی هستند، که قطعا این بزرگترین نقطه‌ی قوت هر بازی‌ای است!
هم‌چنین این بازی مثل سایر بازی‌های رایگان به شما تبلیغاتی را نشان می‌دهد ، که باز هم با پرداخت هزینه‌ای می توانید این تبلیغات را غیر فعال کنید و از شر آن ها راحت شوید. البته حضور این تبلیغات هم چندان ناراحت کننده نیست و اگر دوست نداشته باشید پولی خرج کنید می توانید با کمی صبر به بازی ادامه دهید.
این بازی نظرات مثبتی را به خود جلب کرده است و به نظر می‌رسد این نسخه ی جدید بسیار موفق بوده است، Super Stickman Golf 3 تا به حال بیش از پانصد هزار بار دانلود شده است و برای هر دو پلتفرم مبتنی بر سیستم عامل iOS و Android به‌صورت رایگان در دسترس است.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط