معرفی بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars

سارا مرتضوی
رایگان

بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars محصول کمپانی محبوب و مشهور Zeptolab است که پیش از این ساخت عنوان موفق Cut the Rope را در کارنامه خود داشته، البته که این بازی زمین تا آسمان با عنوان قبلی این کمپانی فرق می‌کند! در این بازی شما گربه‌ای هستید که باید تحت تعلیمات عمو تونی، به یک مبارزحرفه‌ای تبدیل شده و در مسابقات زیرزمینی نبرد بین ماشین‌های جنگی شرکت کنید. اگر ماجرا به نظرتان کمی لوس و تکراری به نظر می‌رسد باید بگوییم که سخت در اشتباهید! این بازی به قدری جزئیات و امکانات مختلف در اختیار شما قرار می‌دهدکه حالا حالاها می‌توانید خوراک سرگرمی خود را تامین شده فرض کنید! با ما در ادامه همراه باشید.

مرور بازی:

بازی با نمایش صحنه مبارزه دو ماشین جنگی آغاز می‌شود. از قرار معلوم این مسابقات، مسابقات قهرمانی دنیا یا همان world championship بین ماشین‌های عجیب و غریب جنگی است. عمو تونی که برگزار کننده این مسابقات است، چند سالی سر و کله‌اش پیدا نبوده و حالا در روز تولد شما به سراغ‌تان آمده تا با دادن هدیه‌ای که همانا یک ماشین جنگی است، گذشته‌ها را به نحوی برای‌تان جبران کرده باشد! شما قرار است با تعلیمات آنکل تونی و با استفاده از ماشین جنگی خود، به زودی به قهرمان قهرمانان دنیا تبدیل شوید!

معرفی بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars

تا اینجا فقط صحبت از نبرد و مبارزه کردیم، البته بد نیست بدانید که این ماشین جنگی شما به صورت اتومات وارد نبرد شده و تنها وظیفه شما در این بازی این است که این ماشین جنگی را پیش از فرستادن به میدان نبرد، به بهترین شکل ممکن مجهز کنید. 

حالا این تمام ماجرا نیست. حتی نصف ماجرا هم نیست! در این بازی در دو حالت مختلف می‌توانید به نبرد و مبارزه با سایر ماشین‌ها بپردازید. با وارد شدن به بخش Quick Fight یا مبارزه سریع، می‌توانید با بازیکن دیگری به مبارزه پرداخته و در صورتی که سه بار پشت هم برنده شوید، از بازی تعدادی صندوق به عنوان جایزه دریافت خواهید کرد. این صندوق‌ها شامل تعدادی قطعات و ابزار برای آپگرید کردن ماشین شما هستند. البته این قطعات همگی در جعبه‌های محکمی بسته‌بندی شده‌اند و شما باید زمانی را برای باز شدن این بسته و استفاده از قطعات منتظر بمانید. هرچند راه دیگری نیز در این بین وجود دارد و آن‌هم خرج کردن تعدادی الماس برای زودتر باز شدن جعبه است.

معرفی بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars

اما بخش جذاب و شاید بتوان گفت بخش اصلی بازی، بخش Championship است. در این بخش شما با وارد شدن به یک سلسله از مسابقات و نبرد با سایر بازیکنان، می‌توانید به رتبه‌های بالاتر دست پیدا کرده و از بازی جوایز مختلفی دریافت کنید. در این بخش در مجموع ۲۴ مرحله مختلف وجود دارد که شما برای رسیدن به فینال این مسابقات، باید در تمامی این مراحل پیروز شوید. هر چند بهتر است قبل از ورود به این مبارزات، وسیله جنگی خود را حسابی تقویت کرده باشید، حریفان شما در این بخش بسیار حرفه‌ای خواهند بود!   

معرفی بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars

معرفی بازی CATS: Crash Arena Turbo StarsCATS: Crash Arena Turbo Stars تنوع و جزئیات بسیاری دارد. طراحی کاراکترهای این بازی، مخصوصاً کاراکتر گربه‌ها حسابی خوب و بی‌نقص از کار در آمده‌اند. ماشین جنگی شما نیز با قابلیت اتصال قطعات مختلف و امکان آپگرید کردن هرکدام از این قطعات، حالا حالاها شما را سرگرم خواهد کرد. تنها مشکل بازی در قسمت طراحی شاید زمین مبارزه اصلی باشد، شما تمامی مبارزات را در یک زمین مشخص دنبال خواهید کرد.

CATS را در مجموع می‌توان یکی از خوب‌های اکشن این دوره و زمانه دانست. گیم‌پلی جذاب، گرافیک بالا، طراحی خوب کاراکترها، صداگذاری درست و بجای بازی؛ دیگر بهانه‌ای برای تجربه نکردن این بازی نمی‌ماند، این‌طور نیست؟

اپ‌استور کافه‌بازار
  • معرفی بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars
  • معرفی بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars
  • معرفی بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars
  • معرفی بازی CATS: Crash Arena Turbo Stars
شرکت : Zepto Lab
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط