معرفی بازی: Enemy Strike

سارا مرتضوی
رایگان

Enemy Strike یک بازی اکشن شوتر است. در این بازی نیز مانند تمام عناوین شوتر شما با تعدادی دشمن طرفید که پایگاه شما را تهدید می‌کنند و شما باید با استفاده از تجهیزات گوناگونی که این بازی در اختیار شما قرار می‌دهد، به سرعت آن‌ها را نابود کنید. Enemy Strike را شاید بتوان یکی از بهترین بازی‌های شوتر دانست. تنوع بالای اسلحه و تجهیزات مختلفی که این بازی در اختیار شما قرار می‌دهد، این عنوان را به عنوانی سرگرم کننده و جذاب تبدیل کرده است؛ عنوانی که با یک بار تجربه، دیگر به سختی می‌توانید کنارش بگذارید! با ما در ادامه همراه باشید. 

مرور بازی:

موجودات بیگانه به پایگاه شما حمله کرده‌اند. در این عنوان شما باید با تمام قوا به مبارزه با این موجودات فرازمینی پرداخته و آن‌ها را نابود کنید. برای این‌کار بازی هفت بخش مختلف که در مجموع شامل پانصد مرحله کوتاه می‌شود را در اختیارتان قرار می‌دهد. البته ماموریت شما در هر یک از این مراحل متفاوت خواهد بود، گاهی باید تعدادی دشمن پیاده را ناکار کرده و گاهی نیز باید اسنایپرهایی که بالای ساختمان‌ها شما را هدف قرار داده‌اند، نابود کنید. با نابودی تمامی دشمنان، مرحله به اتمام می‌رسد.

معرفی بازی: Enemy Strike

پیش از شروع بازی، ماموریت‌های موجود روی نقشه بازی به نمایش در می‌آید. شما می‌توانید ماموریتی را به دلخواه انتخاب کرده و وارد بازی شوید. با پایان هر مرحله، بازی مبلغی را به عنوان جایزه به شما پرداخت می‌کند که می‌توانید از این مبلغ برای خرید مهمات و سلاح‌های مختلف و نیز آپگرید سلاح‌های قبلی خود استفاده کنید. 

علاوه بر ماموریت‌های اصلی، بازی تعدادی ماموریت نیز به صورت روزانه در اختیار شما قرار می‌دهد که با موفقیت در هر یک از این مراحل، می‌توانید جایزه ویژه‌ای از بازی دریافت کنید.

معرفی بازی: Enemy Strike

شاید بتوان نشانه‌گیری و شلیک راحت و روان را یکی از مولفه‌های اصلی هر بازی شوتر موفقی دانست. خوشبختانه در این عنوان، هم سیستم نشانه‌گیری و هم سرعت شلیک دقیق و روان بوده و شما را با مشکلی رو به رو نمی‌کند. در این بازی شما در نقطه‌ای ثابت ایستاده‌اید و باید با جا به جایی دوربین موقعیت دشمنان را پیدا کرده و آن‌ها را به سرعت نابود کنید. برای حرکت دوربین تنها کافی است از دست چپ خود استفاده کرده و برای شلیک و استفاده از سلاح‌های مختلف از دست راست خود استفاده کنید.

این بازی فروشگاه پر و پیمانی هم دارد. در فروشگاه این بازی علاوه بر انواع و اقسام سلاح‌ها از Mp5 گرفته تا انواع ماشین‌گان‌های مختلف، با زره‌ها، کلاهخودها و گجت‌های مختلفی نیز رو به رو خواهید شد. هرچند برای تهیه این آیتم‌های به جیبی پر از پول احتیاج دارید!

معرفی بازی: Enemy Strike

Enemy strike الحق گرافیک خوبی دارد. در این بازی با ماموریت‌های بسیاری رو به رو می‌شوید؛ هرچند لوکیشن برخی از ماموریت‌ها، لوکیشن یکسانی است. در تمامی مراحل بازی جزئیات زیادی به کار رفته که روند بازی را برای بازیکن جذاب‌تر می‌کند. طراحی سلاح‌ها و دشمنان نیز همگی به خوبی و با جزئیات بالایی صورت گرفته است.

Enemy Strike عنوان بی‌نهایت جذاب و سرگرم‌کننده‌ای است. سخت می‌توان عیب و ایرادی در این عنوان پیدا کرد. به راستی سازندگان عنوانی کامل با گرافیکی بالا و گیم‌پلی‌ای روان را به بازیکنان ارائه کرده‌اند. عنوانی که می‌تواند ساعت‌ها شما را به خود مشغول کرده و حسابی سرگرم‌تان کند. 

اپ‌استور کافه‌بازار گوگل‌پلی
 • معرفی بازی: Enemy Strike
 • معرفی بازی: Enemy Strike
 • معرفی بازی: Enemy Strike
 • معرفی بازی: Enemy Strike
شرکت : Killer Bean Studios

نظرات

 • عکس کاربر
  بهرام یارمحمدی (تایید نشده) / ۲۳ می ۲۰۱۷ پاسخ

  بازی خیلی عالیه ولی چرا من به مرحله ۱۱که میرسم دیگه پول تو بانکم جمع نمیشه وقتی میبازم همون مقدار باخت میمونه وبقیه پس اندازم از بین میره .چرا؟!

 • عکس کاربر
  بهرام یارمحمدی (تایید نشده) / ۲۳ می ۲۰۱۷ پاسخ

  بازی خیلی عالیه ولی چرا من به مرحله ۱۱که میرسم دیگه پول تو بانکم جمع نمیشه وقتی میبازم همون مقدار باخت میمونه وبقیه پس اندازم از بین میره .چرا؟!

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط