معرفی بازی: I Love Hue

سارا مرتضوی
رایگان

I Love Hue سفری است در دنیای رنگ‌ها. در این بازی فکری شما باید آن‌قدر مربع‌های رنگی را جا به جا کنید تا به ترکیب درستی برسید. به همین راحتی. البته نه خیلی به این راحتی‌ها هم نیست. تا این عنوان را تجربه نکنید، پی به سختی واقعی آن نمی‌برید. اما مطمئن باشید Hue زیباترین و بهترین عنوان سختی است که تجربه می‌کنید!  برای حل کردن پازل این بازی، شما علاوه بر فکر کردن، به دید عمیق‌تری هم نیاز دارید. دیدی عمیق و دقیق برای پیدا کردن منطق ترکیب بین مربع‌های رنگی صفحه!

مرور بازی:

خب، داستان از این قرار است، شما در این بازی با صفحه‌ای مشبک طرفید. این صفحه از تعداد زیادی خانه کوچک مربع شکل تشکیل شده است. این مربع‌ها در این صفحه مشبک با ترکیب رنگی خاصی چیده شده‌اند. با شروع هر مرحله، بخشی از این ترکیب رنگی بهم خورده و شما باید با توجه به رنگ خانه‌های ثابت صفحه، مربع‌های بهم ریخته را در جای درست خود قرار دهید.

معرفی بازی: I Love Hue

برای این‌کار نیز تنها کافی است هر یک از مربع‌ها را برداشته و در جایی که فکر می‌کنید درست است، قرار دهید. البته دقیت کنید، هر حرکت شما در این بازی محاسبه می‌شود. هرچند درست است که در این بازی با محدودیت تعداد حرکات مواجه نیستید، اما در صورتی که بتوانید هر مرحله را با کم‌ترین تعداد جا به جایی مربع‌ها به اتمام برسانید، رتبه شما به رتبه میانگین جهانی بازیکنان نزدیک‌تر می‌شود. 

معرفی بازی: I Love Hue

Hue هم می‌تواند خیلی ساده باشد و هم خیلی سخت و پیچیده. تنها بستگی دارد شما به این بازی چطور نگاه کنید. بهترین راه رد کردن مراحل این بازی، پیدا کردن منطق میان رنگ‌هاست. پیدا کردن این منطق که مثلاً چطور از طیف رنگی نارنجی به طیف رنگی سبز برسید. پیشنهاد می‌کنیم بجای جا به جا کردن بی هدف مربع‌ها، ابتدا مدت زیادی وقت گذاشته و فقط به صفحه بازی چشم بدوزید. تنها کافی است نگاهی دقیق‌تری انداخته تا به سادگی از منطق هر ردیف از این جدول مشبک پی ببرید. پس از آن دیگر کار ساده‌ای در پیش خواهید داشت، تنها کافی است هر مربع را برداشته و در جای درست خود در صفحه قرار دهید تا مرحله به اتمام برسد.

با اتمام هر مرحله، می‌توانید از ترکیب رنگی فوق‌العاده‌ای که بدست آورده‌اید، تصویری تهیه کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

معرفی بازی: I Love Hue

Hue مراحل زیاد و دسته‌بندی‌های مختلفی دارد. با شروع بازی ابتدا شما وارد بخش مبتدی شده و باید ده مرحله به نسبت آسان را به اتمام برسانید. با اتمام این ده مرحله آموزشی، شما به دسته بعدی، جایی که چالش‌ها کمی جدی‌تر شده، می‌روید. درست است که با پیش‌روی در بازی، مراحل کمی پیچیده می‌شوند، ولی کماکان اگر از همان روش قبلی استفاده کنید، می‌توانید به راحتی این مراحل را نیز پشت سر بگذارید. 

بیش از هر چیزی، Hue بازی زیبایی است. همان‌طور که از کانسپت کلی بازی نیز پیداست، شما در این عنوان فقط با رنگ‌ها سر و کار دارید. ترکیب رنگی مراحل این بازی واقعاً جذاب و خیره کننده‌‌ست. منو بازی نیز در جای خود طراحی زیبا و منحصر به فردی دارد. 

گیم‌پلی این بازی به راستی سرگرم کننده و در عین حال لذت‌بخش است. درواقع در این بازی شما از حل کردن پازلی رنگارنگ لذت خواهید برد. شاید پازل این بازی کمی با پازل‌های معمول فرق داشته باشد، اما شک نکنید اگر این عنوان را تجربه نکنید، یکی از زیباترین بازی‌ها عمرتان را از دست داده‌اید!

اپ‌استور کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • معرفی بازی: I Love Hue
  • معرفی بازی: I Love Hue
  • معرفی بازی: I Love Hue
  • معرفی بازی: I Love Hue
شرکت : Zut!
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط