معرفی بازی: That Level Again

سارا مرتضوی
رایگان

معرفی بازی: That Level AgainThat Level Again یک بازی فکری و معمایی است. در این بازی، همان‌طور که از نامش هم پیداست، تنها با یک مرحله مشابه سر و کار دارید، مرحله‌ای که خارج شدن از آن هربار با دفعات قبل فرق می‌کند! That Level Again بازی بسیار جذابی است. درست است که معماهای بازی گاهی اوقات بسیار سخت و پیچیده می‌شوند، اما از آن‌جایی که منطق به کار رفته در این بازی منطق درست و قوی‌ای است، می‌توانید امیدوار باشید با مدتی وقت گذاشتن و فکر کردن بتوانید درنهایت از پس حل کردن آن‌ها برآیید!

مرور بازی:

در این بازی، شما باید شصت و چهار بار و هربار به روشی مختلف، از یک مرحله مشخص عبور کنید! کاراکتر اصلی بازی که موجودی نامیراست و هربار پس از مردن دوباره زنده می‌شود، در یک لوپ گرفتار شده و هربار پس از رد شدن از یک اتاق، دوباره سر از همان اتاق در می‌آورد! البته در هر دور تغییرات کوچکی در این اتاق شکل گرفته، این‌بار برای خارج شدن از این اتاق مرموز، باید راه دیگری پیدا کنید! 

معرفی بازی: That Level Again

در تمامی مراحل این بازی، شما وارد یک اتاق یکسان و مشابه می‌شوید. تعدای صفحه، میخ‌های کُشنده، یک دکمه قرمز و در خروجی تمام اجزای این اتاق را تشکیل می‌دهند. هربار پس از شروع مرحله، بازی در جمله‌ای کوتاه، راه خارج شدن از اتاق را برای‌تان شرح می‌دهد. البته که این جمله کوتاه تنها اشاره‌ای دوپهلو به روش خارج شدن است و پس از خواندن این راهنمایی، شما کماکمان باید فکر خود را به کار انداخته و منطق بازی را کشف کنید.

یک چیز در تمامی مراحل این بازی مشخص است: این واقعیت که شما باید به هر قیمتی که شده از این اتاق خارج شوید! بنابراین مطمئن باشید همیشه یک راه حل منطقی برای باز شدن در وجود دارد! حتی گاهی شاید این راه حل‌ها به نظر مسخره و خنده‌دار نیز به نظر برسند، اما اشتباه نکنید، در این بازی بهتر است هرآنچه که به فکرتان می‌رسد را امتحان کنید!

معرفی بازی: That Level Again

بهتر است این را همان اول بدانید که این بازی به هیچ وجه راحت نیست! گاهی روش رد شدن از این مراحل به قدری سخت و پیچیده است که شاید ناچار شوید ساعت‌ها برای پیدا کردن راه حل زمان بگذارید! گاهی نیز جواب خارج از چارچوب اصلی این اتاق پنهان شده...

That Level Again بازی عجیب و غریب و مرموزی است. همه چیز در این بازی، از طراحی مراحل گرفته تا موسیقی ترسناک و در عین حال جذابش، مرموز و پیچیده‌اند؛ درست مانند گیم‌پلی عجیب و غریب این بازی! هرچند بیش‌تر تمرکز این بازی روی طراحی معماهاست و به همین دلیل در این عنوان با گرافیک خارق‌العاده‌ و جزئیات عجیب و غریب رو به رو نخواهید شد. هدف اصلی این بازی تنها به چالش کشیدن قدرت منطق و استدلال شماست.

معرفی بازی: That Level Again

That Level Again شاید یکی از بهترین بازی‌های فکری‌ای باشد که با آن برخورد می‌کنید؛ پس اگر از طرفداران پازل‌های پیچیده هستید، به هیچ وجه تجربه این بازی را از دست ندهید!

اپ‌استور کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • معرفی بازی: That Level Again
  • معرفی بازی: That Level Again
  • معرفی بازی: That Level Again
  • معرفی بازی: That Level Again
شرکت : IamTagir
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط