معرفی بازی: Speed Maze

سارا مرتضوی
رایگان

Speed Maze عنوان یک بازی اکشن و هیجان انگیز است. در این بازی شما که در مسیرهای پیچ در پیچ و نامتعارف با سرعتی بالا در حرکت هستید، باید سعی کنید با عکس‌العملی سریع موانع راه را پشت سر بگذارید. Speed Maze یک بازی امتیازی است. به هر میزان که در این بازی بیش‌تر مقاومت کرده و مسیر بیش‌تری را طی کنید، به همان میزان نیز امتیاز بیش‌تری از بازی دریافت خواهید کرد. با ما در ادامه همراه باشید.  

مرور بازی:

Speed Maze عنوانی مخصوص عاشقان سرعت است! ریتم این بازی بسیار سریع است و به همان میزان نیز عکس‌العمل بالایی می‌طلبد. همان‌طور که گفتیم تنها کار لازم در این بازی پشت سر گذاشتن موانع مختلفی است که سر راه شما سبز می‌شوند.

معرفی بازی: Speed Maze

همه‌چیز در این بازی، از موانع راه گرفته تا ابعاد و شکل مسیر، پیچیده و نامتعارف است. با شروع بازی حرکت شما نیز در مسیر لوله‌ای شکل آغاز می‌شود. البته فکر نکنید که چون با یک مسیر لوله‌ای شکل طرفید پس کار ساده‌ای درپیش دارید! اصلاً این‌طور نیست. این مسیر لوله‌ای ابعاد مختلفی داشته و شما باید برای رد شدن از موانع، دائم روی ابعاد مختلف این لوله جا به جا شوید.

هرچند برای ایجاد کمی تنوع در بازی، مسیر شما گاهی از این حالت لوله‌ای خارج شده و شما به سطح جدیدی منتقل می‌شوید. از آن‌جایی که با ورود به سطوح جدید، شکل مسیر نیز تغییر می‌کند، برای رد کردن موانع با چالش جدیدی رو به رو خواهید شد.

معرفی بازی: Speed Maze

موانع این بازی نیز خود داستانی جداگانه دارند. در طول مسیر با موانع مختلف و متنوعی رو به رو می‌شوید. برخی از این موانع ثابت بوده و برخی از آن‌ها حرکت می‌کنند. رد کردن این موانع متحرک قدرت تمرکز شما را حسابی به چالش می‌کشد.

علاوه بر شکل عجیب و غریب و ابعاد نامتعارف بازی، طراحی و رنگ‌های به کار رفته در این عنوان نیز به پیچیده‌تر شدن و در عین حال جذاب‌تر شدن آن کمک زیادی کرده‌اند. 

برای کنترل و جهت‌دهی نیز تنها کافی است سمت چپ و راست صفحه را لمس کنید. خوشبختانه سیستم جهت‌دهی بازی بسیار راحت و روان است و در این قسمت شما را بامشکلی رو به رو نخواهد کرد.

معرفی بازی: Speed Maze

Speed Maze عنوان جالبی است. البته به شرط آن‌که طرفدار بازی‌های سریع باشید. گیم‌پلی ساده و روان و گرافیک بی‌نظیر این بازی، این عنوان را به عنوانی جذاب و هیجان انگیز تبدیل کرده است. پیشنهاد می‌کنیم اگر از طرفداران بازی‌های سرعتی و رکوردی هستید، تجربه این عنوان جذاب را به هیچ وجه از دست ندهید.

گوگل‌پلی
  • معرفی بازی: Speed Maze
  • معرفی بازی: Speed Maze
  • معرفی بازی: Speed Maze
  • معرفی بازی: Speed Maze
شرکت : Gimzat
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط