معرفی تقویم متفاوت «امروز»

مهسا اباذری
رایگان

تقویم امروز یک برنامه فوق‌العاده ساده و جمع و جور است، بدین معنی که شما با یک رابط کاربری پیچیده با امکانات زیاد و گیج کننده روبرو نخواهید بود! با پانوشت همراه باشید تا به نقد و بررسی این برنامه ساده اما جالب بپردازیم.

تقویم امروز قابل نصب و راه‌اندازی بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید است؛ به دلیل سادگی بیش از حد و حجم پایین، برنامه در کسری از ثانیه بر روی گجت شما نصب خواهد شد.

 

نگاهی به برنامه

عملکرد برنامه به این صورت است که تاریخ شمسی را در قسمت نوار اعلان گوشی هوشمندتان نمایش می‌دهد. یعنی هر موقع که خواستید از تاریخ روز آگاهی پیدا کنید، فقط کافیست به نوار اعلان بالای دستگاه‌تان نگاهی بیاندازید!

معرفی تقویم متفاوت «امروز»نکته‌ای اساسی که برنامه امروز را با سایر اپلیکیشن‌های تقویم متمایز می‌کند، همین نمایش تاریخ شمسی در نوار اعلان است؛ که در نوع خود بسیار جالب می‌باشد. به عنوان مثال تاریخ امروز سی‌ام است و همانطور که در اسکرین شات موجود در پایین صفحه پیداست، این تاریخ در نوار اعلان نمایش داده شده است.

با در نظر داشتن این موضوع که در حال حاضر بیش از پنجاه هزار کاربر در حال استفاده از تقویم امروز هستند، باعث می‌شود که به مفید و کاربردی بودن این نرم‌افزار بیشتر واقف شویم.

 

نقاط قوت:

• سهولت استفاده از برنامه

• نمایش تاریخ روز در نوار اعلان

 

معرفی تقویم متفاوت «امروز»

 

نقاط ضعف:

• عدم وجود رابط کاربری

 

اگر از تقویم‌های پیچیده و شلوغ خسته شده‌اید و به دنبال یک تقویم ساده و جمع و جور هستید، اپلیکیشن امروز بهترین گزینه است.

کافه‌بازار
  • معرفی تقویم متفاوت «امروز»
شرکت : کیهان
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط