معرفی قطب نما و GPS حرفه‌ای فارسی

مهسا اباذری
رایگان

با نصب برنامه قطب نما و GPS حرفه‌ای فارسی، یک برنامه را نصب اما از امکانات دو برنامه استفاده کنید؛ چون علاوه بر یک قطب نمای واقعی، جی‌پی‌اسی دقیق نیز خواهید داشت که موقعیت‌تان را بر حسب طول و عرض جغرافیایی نمایش می‌دهد.

پس معطل نکنید و همین حالا نسبت به نصب این اپلیکیشن کاربردی بر روی گجت‌های اندرویدی خود اقدام کنید. ما را در نقد و بررسی این برنامه همراهی کنید.

 

نگاهی به برنامه

در ابتدا لازم به ذکر است که به منظور عملکرد صحیح برنامه، تلفن همراه شما می‌بایست مجهز به جی پی اس و سنسور میدان مغناطیسی باشد، در غیر این صورت اجرا نخواهد شد.

معرفی قطب نما و GPS حرفه‌ای فارسی

پس از ورود به برنامه، اطلاعات مربوط به جی پی اس شما از طریق ماهواره دریافت و اطلاعات مربوط به «زاویه افقی و عمودی، طول و عرض جغرافیایی، شدت نور، ارتفاع از سطح دریا و ...» شما در صفحه اصلی و به تفکیک از هم نمایش داده می‌شوند.

با استفاده از قطب نما که در قسمت بالایی صفحه تعبیه شده است، در هر جایی که باشید اطلاعات جهات جغرافیایی در دسترس‌تان خواهند بود.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به خلاصه‌ای از عملکرد برنامه در قالب نقاط قوت و ضعف:

 

نقاط قوتمعرفی قطب نما و GPS حرفه‌ای فارسی

• وجود قطب‌نمایی دقیق و واقعی

• وجود جی پی اسی حرفه‌ای

• نمایش اطلاعات مربوط به طول و عرض جغرافیایی

• نمایش اطلاعات مربوط به ارتفاع از سطح دریا

 

نقاط ضعف

• عدم امکان اشتراک‌گذاری موقعیت از طریق شبکه‌های اجتماعی

 

با در نظر داشتن این نکته که بیش از بیست هزار کاربر اپلیکیشن قطب نما و GPS حرفه‌ای فارسی را از طریق مارکت اندرویدی کافه بازار دریافت کرده‌اند، می‌تواند اثبات واضح و روشنی بر کاربردی بودن این نرم‌افزار باشد.

کافه‌بازار
  • معرفی قطب نما و GPS حرفه‌ای فارسی
شرکت : مسیح وحیدا
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط