نقد و بررسی اپلیکیشن تبدیل تاریخ

زهرا ساکی
رایگان

حتما برای شما هم پیش آمده که نیاز پیش آمده که بخواهید تاریخ خاصی را از میلادی یا قمری به شمسی برگردانید. اعیاد و مناسبت‌ها‌ی مذهبی که همه طبق تاریخ قمری هستند و در دستگاه‌های هوشمند و سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایلی هم با تاریخ میلادی سر و کار داریم. برای پیدا کردن معادل شمسی روییدا‌دها و تاریخ‌ها، باید به سراغ یک تقویم برویم و با ورق زدن آن به دنبال تاریخ مورد نظر بگردیم.

اما در دنیای نرم افزار‌ها، همیشه راه‌های سریع و ساده‌تری وجود دارد؛ یک اپلیکیشن ساده‌ که با یک اشاره همه تاریخ‌ها را به یکدیگر تبدیل می‌کند، برنامه « تبدیل تاریخ» است که با آن علاوه بر تبدیل کردن تاریخ‌ها، به همه تقویم‌های شمسی، قمری و میلادی گذشته و حتی آینده هم دسترسی خواهید داشت.

با هم محیط برنامه و امکانات آن را بررسی می‌کنیم:

نقد و بررسی اپلیکیشن تبدیل تاریخبرنامه از رابط کاربری خوبی برخوردار بوده و کار کردن با آن بسیار ساده است. زمانی که برنامه را باز می‌کنید به صورت پیش فرض تاریخ روز را نشان می‌دهد و تقویم‌های شمسی و میلادی و قمری به ترتیب در پایین آن قرار گرفته‌اند. 

نوع تاریخی که میخواهید تبدیل کنید را از کادر بالای صفحه انتخاب کنید و سپس تاریخ دقیق را مشخص کنید؛ برنامه معادل تاریخ وارد شده را در هر سه تقویم نشان می‌دهد. نام برج فلکی و کبیسه بودن سال هم از اطلاعات دیگری است که برنامه نمایش می‌دهد. 

همچنین برنامه می‌تواند سن دقیق شما را طبق هر سه تاریخ وهمینطور تعداد ماه، هفته، روز، ساعت و... هایی را که تاکنون سپری کرده‌اید محاسبه کند. در تنظیمات می‌توانید نوع نمایش ماه‌های شمسی را به دری، که ماه‌های رسمی افغانستان هستند  تغییر دهید. 

نقد و بررسی اپلیکیشن تبدیل تاریخبرنامه ویجت‌های مختلفی نیز برای دستگاه شما دارد که در بخش تنظیمات ویجت‌ها می‌توانید آن‌ها را شخصی سازی کنید و نوع قلم و رنگ پس زمینه را تغییر دهید. علاوه بر ویجت‌ها، می‌توانید از تنظیمات، گزینه‌ای را فعال کنید که تاریخ‌ها در نوار نوتیفیکشن‌ها نیز نمایش داده شوند. 

برنامه رایگان است، اما با خرید نسخه پولی، تبلیغات برای شما نمایش داده نخواهد شد. 

با این برنامه  به سرعت انواع تاریخ‌ها را به هم تبدیل کنید و تقویم سال‌های مختلف را در اختیار داشته باشید. همچنین ویجت‌های مختلف و زیبا این برنامه کاربردی را تکمیل می‌کنند.

نقاط قوت:

• تبدیل تاریخ‌های شمسی، میلادی و قمری 

• محاسبه سن دقیق

• نمایش تاریخ در نوار نوتیفیکیشن دستگاه

• داشتن ویجت‌های مختلف

• گرافیک و رابط کاربری خوب

نقاط ضعف:

•نقطه ضعفی یافت نشد.

کافه‌بازار
  • نقد و بررسی اپلیکیشن تبدیل تاریخ
  • نقد و بررسی اپلیکیشن تبدیل تاریخ
  • نقد و بررسی اپلیکیشن تبدیل تاریخ
  • نقد و بررسی اپلیکیشن تبدیل تاریخ
شرکت : پیمان صادقی
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط