هاتگرام (تلگرام را داغ مصرف کنید)

امين احمدی
رایگان

در دنیای امروز بخش زیادی از ارتباطات بین جوامع بشری از طریق اپلیکیشن‌های پیام‌رسان صورت می‌گیرند، این اپلیکیشن‌ها که تعداد زیادی دارند و همچنین کاربران زیادی را به خود اختصاص داده‌اند با عرضه امکانات زیادی با یکدیگر در حال رقابت هستند.

یکی از محبوب‌ترین این اپلیکیشن‌ها که در خاور‌میانه و به‌خصوص ایران رایج است و همه‌ما با آن آشنا هستیم تلگرام نام دارد، این اپلیکیشن به سرعت در میان کاربران زیادی خود را جا داد و موفقیت زیادی را از آن خود کرد.

تمام ویژگی‌های یک اپلیکیشن پیام رسان که کار با آن را جزء باید ها قرار می‌دهد در اپلیکیشن تلگرام به چشم می‌خورد، به دلیل موفقیت و محبوبیت این پیام‌رسان حرفه‌ای کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند و به همین دلیل تا به امروز نسخه‌های غیر رسمی زیادی از تلگرام توسعه داده شده‌اند که با در اختیار گذاشتن امکاناتی ویژه برای کاربرن تلگرام محبوبیتززیادی پیدا کرده‌اند و تعداد آن‌ها روز به روز در حال افزایش است.

برخی از این نسخه‌های غیر رسمی تلگرام اخیرا دردسر ساز شده‌اند و اخبار زیادی را در خبرگذاری‌ها به خود اختصاص داده‌اند، بنابراین باید با اطلاع کامل و صحت از سالم بودن اپلیکیشن آن را دریافت و بر روی گوشی نصب کرد.

در ادامه به نقد و بررسی اپلیکیشن هاتگرام یکی دیگر از نسخه‌های غیر رسمی تلگرام می‌پردازیم، با پانوشت همراه باشید.

هاتگرام اپلیکیشنی حرفه‌ای و قدرتمند در زمینه ارائه خدمات اضافه بر سازمان تلگرام است که به تازگی توسط « راه کار سرزمین هوشمند» توسعه داده شده است.

این اپلیکیشن برای پلتفرم‌های اندروید قابل دریافت است و چیزی حدود ۱۷ مگابایت از حجم دیوایستان را اشغال خواهد کرد و همچنین بیش از ۲۰۰۰ کاربر فعال را تا به امروز از آن خود کرده است.

این نرم افزار سازوکاری دقیقا مشابه تلگرام دارد با این تفاوت که آیتم‌هایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که آن‌ها را ملزم به دریافت اپلیکیشن می‌کند.

اکثر افرادی که به دنبال این‌گونه اپلیکیشن‌ها می‌روند و تلگرام‌های غیر رسمی را دانلود می‌کنند دغدغه داشتن دو تلگرام بر روی یک دیوایس را دارند که این اپلیکیشن نه‌تنها این کار را انجام می‌دهد بلکه خدمات زیاد و کاربردی را نیز در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

شما با استفاده از هاتگرام می‌توانید پرطرفدارترین و داغ ترین پست‌های موجود در تلگرام را به تفکیک روز و هفته مشاهده کنید بدون آن که در تمامی کانال ها عضو باشد و همچنین می توانید در بین تمامی کانال‌های موجود در تلگرام به جستجو پست مورد نظرتان بپردازید.

هاتگرام مانند سایر اپ‌های مشابه خود از زبان فارسی به صورت کامل پشتیبانی می کند.

ویژگی دیگری  که تمام این اپلیکیشن‌های مشابه ملزم به ارائه آن هستند حالت روح است که با استفاده ازآن می توانید وضعیت آنلاین کاربر ها را مشاهده کنید بدون آن که آن‌ها بتوانند وضعیت آنلاین شما را مشاهده کنند.

سایر ویژگی‌ها:

۱. مخفی کردن تایپ کردن شما

۲. بازگشت به گروهی که ترک کرده‌اید

۳. گرفتن تاییدیه پیش از ارسال استیکر

۴. فوروارد چندگانه

۵. تفکیک پیام‌ها، گروه ها، سوپرگروه‌ها و ...

۶. گذاشتن تصویر پس زمینه برای هر چت خاص

و بسیاری از امکانات دیگر که به دلیل ببالا بودن تعداد آن ها قادر به ذکر کردشان نیستیم.

آخرین به روز رسانی پیام رسان هاتگرام شامل تغییرات و موارد زیر است:

 

- تماس صوتی اضافه شد

کافه‌بازار
  • هاتگرام (تلگرام را داغ مصرف کنید)
  • هاتگرام (تلگرام را داغ مصرف کنید)
  • هاتگرام (تلگرام را داغ مصرف کنید)
  • هاتگرام (تلگرام را داغ مصرف کنید)
شرکت : راه کار سرزمین هوشمند
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط