همراه بام ملی: نوآوری پایانی ندارد!

ناهید نقشبندی
رایگان

بانک ملی یکی از بانک‌های معتبر و شناخته شده در ایران است که در ارائه خدمات پیش رو است. این بانک جهت راحتی بیشتر مشتریان خود انواع اپلیکیشن‌ها را جهت استفاده از خدمات بانکی از طریق گوشی‌های موبایل و کامپیوتر و تبلت‌های شخصی ارائه کرده است. در این ‌بین می‌توان به یکی از دست‌آوردهای این بانک اشاره کرد. همراه بام ملی. این اپلیکیشن دسترسی شما به حساب‌هایتان و انجام انواع عملیاتی بانکی را در هرجایی آسان خواهد کرد. طراحی زیبا و محیط کارآمد همراه بام موجب محبوبیت فراوان و نصب فعال بیش از صد هزار باری این اپلیکیشن بر روی دستگاه‌های با سیستم‌عامل اندروید شده است. شرکت داده‌ورزی سداد نسخه N1.8 این اپلیکیشن را با حجم بسیار پایین ۵.۳ مگابایتی تولید کرده است. حجم پایین این محصول فضای کمی در حافظه دستگاه اشغال می‌کند، همین ویژگی موجب محبوبیت بیشتر اپلیکیشن شده است.

در کنار ویژگی‌های ذکر شده شما می‌توانید با وارد کردن شماره کارت و رمز دوم خود وارد صفحه شخصی حساب خود شوید. در این صفحه گزینه‌های مختلفی در برابر شما قرار می‌گیرد که هر بخشی ارائه دهنده یکسری خدمات هستند.

قرض‌الحسنه: در این قسمت می‌توانید مقدار مانده‌حساب و شماره‌حساب خود را مشاهده کنید.

صورتحساب: در این بخش دو گزینه صورتحساب امروز و صورتحساب روزهای گذشته وجود دارد که علاوه بر نشان دادن شماره‌حساب و مانده‌حساب، شما می‌توانید تراکنش‌های انجام گرفته در هر بازه‌ای را ببینید. همچنین در قسمتی که شماره‌حساب شما مشخص شده است می‌توانید با انتخاب دیگر شماره‌حساب‌های بانک ملی خود دیگر حساب‌هایتان را نیز به‌راحتی بررسی کنید.

انتقال پول: در این قسمت نیز چندین گزینه وجود دارد. در بخش انتقال پول شما می‌توانید با وارد کردن شماره‌حساب بانک ملی یا شماره شبا دیگر بانک‌ها مبلغ موردنظر را انتقال دهید. در گزینه بعدی که تائید انتقال پول است، درخواست انتقال خود را تائید می‌کنید. تاریخچه انتقال پول قسمتی است که شما می‌توانید بازه زمانی موردنظر خود و دیگر فیلترهای موجود را انتخاب کنید و عملیات‌های انتقالی در حساب خود را بررسی نمایید. آخرین قسمت این بخش انتقال پول دسته‌ای است.

عملیات حساب: در این بخش شما می‌توانید اقدام به افتتاح حساب کنید و یا از طریق تنظیمات حساب‌ها، جزئیات حساب‌های خود را مشاهده و اقدام به ویرایش آن‌ها نمایید.

همراه بام ملی: نوآوری پایانی ندارد!

عملیات کارت: در این بخش شما می‌توانید با مراجعه به قسمت کارت به کارت اقدام به جا‌به‌جایی پول به دیگر کارت‌‌ها کنید. این اپلیکیشن به‌صورت خودکار شماره کارت‌هایی که برای آن‌ها پول فرستاده می‌شود را ذخیره می‌کند. این ویژگی موجب می‌شود که در صورت گم کردن شماره کارت مقصد به‌راحتی از همین سامانه به کارت موردنظر، پول واریز کنید. مانده کارت، مسدودی کارت و صورتحساب کارت‌های فاقد حساب از دیگر خدمات ارائه شده در قسمت عملیات کار هستند.

پرداخت قبض: این بخش موجب راحتی بسیار و کم کردن زمان ازدست‌رفته‌ی بسیار خواهد شد. شما می‌توانید انواع قبض‌های خود را به‌راحتی در این قسمت پرداخت کنید.

مدیریت مالی شخصی: در این قسمت با وجود نمودار مخارج و درآمدها و همین‌طور برنامه‌ریزی بودجه می‌توانید تصویری کلی از خرج و دخل خود به دست آورید.

تسهیلات: در این قسمت با انتخاب نوع تسهیلاتی که از آن استفاده می‌کنید تمام اطلاعات مربوط به آن را مشاهده کنید. همچنین با وارد شدن به قسمت پرداخت اقساط تسهیلات می‌توانید اقدام به پرداخت اقساط خود کنید.

چک: در قسمت خدمات چک می‌توانید عملیاتی که به چک مربوط می‌شوند از قبیل استعلام چک، تاریخ چک و انتقال اطلاعات چک به سیم‌کارت فعلی و ... را انجام دهید.

شارژ: در قسمت شارژ می‌توانید به دو صورت شارژ خودکار یا شارژ معمولی اقدام به خرید شارژ کردن سیم‌کارت خود کنید. دقت بفرمایید که با انتخاب شارژ خودکار هر بار که سیم‌کارت وارد شده مبلغ شارژش صفر شود به‌صورت خودکار شارژ خواهد شد.

از دیگر بخش‌های سامانه همراه بام می‌توان به مشخصات کاربر، تنظیمات، دفترچه تماس، مرکز پیام، بازخوردها، محاسبه‌گرها، نرخ ارز، نیکوکاری و واحدهای بانک اشاره کرد.همراه بام ملی: نوآوری پایانی ندارد!

نقاط قوت

• استفاده‌ی راحت و محیط ساده و کاربردی

• دسترسی به تمام خدمات بانکی

• سرعت و امنیت بالا

نقاط ضعف

• بانک ملی در اپلیکیشن جدید خود علاوه بر بالا بردن امنیت خود نواقص قبلی خود را رفع کرده و یکی از کامل‌ترین برنامه‌ها در نوع خود را ایجاد کرده است که نیازهای یک کاربر معمولی را به‌خوبی برطرف می‌کند.

کافه‌بازار
  • همراه بام ملی: نوآوری پایانی ندارد!
  • همراه بام ملی: نوآوری پایانی ندارد!
  • همراه بام ملی: نوآوری پایانی ندارد!
شرکت : خدمات نوین داده ورزی سداد
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط