همسفرتان که رهاد باشه، دیگر غمی ندارید!

مهسا اباذری
رایگان

احتمالا برای شما نیز پیش آمده که به شهری سفر کنید و برای یافتن مسیر مورد نظر خود مجبور به پرسیدن آدرس از دیگران شوید! با استفاده از اپلیکیشنی که نقد و بررسی آن پیش روی شماست، در هر جایی از جهان که باشید فقط با یک جستجوی ساده به آدرس مورد نظر خود خواهید رسید. فقط کافیست برنامه نقشه و مسیریاب آفلاین رهاد را بر روی گجت اندرویدی خود نصب و پانوشت را در این نقد و بررسی همراهی کنید.

نکته قابل توجهی که در هنگام نصب با آن مواجه خواهید شد، سرعت بالا است؛ با وجود نقشه‌ها و امکانات متعددی که در مسیریاب رهاد گنجانده شده، این برنامه تنها حدود شش مگابایت از حافظه شما را اشغال می‌کند و این موضوع دلیلی بر سرعت بالا است. با ورود به برنامه امکاناتی نظیر «مسیریابی، نشانه گذاری‌ها، آدرس یابی، مسیرهای من و فروشگاه» از طریق نوار ابزار آبی رنگ در اختیارتان قرار می‌گیرند که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت.

مسیریابی: با وارد کردن اطلاعات مربوط به مبدا و مقصد خود، مسیر مورد نظرتان در قالب نقشه نمایش داده می‌شود. همچنین با دانلود بسته مسیریابی آفلاین قادر خواهید بود بدون نیاز به بستر اینترنت به جستجوی مسیرهایتان بپردازید.

نشانه گذاری‌ها: با لمس این آیکون به لیست نقاط نشانه گذاری شده دسترسی خواهید داشت.

آدرس یابی: اگر به دنبال آدرس خاصی هستید، با وارد کردن اطلاعات مربوطه قادر به مشاهده آدرس کامل و مسیر آن خواهید بود. 

مسیرهای من: مسیرهای مورد نظر خود را می‌توانید به این قسمت اضافه کنید تا در آینده آسان‌تر و سریع‌تر در دسترس‌تان قرار گیرند.

فروشگاه: رهاد امکانات مفید و بی‌شماری را در اختیار شما قرار می‌دهد که دسترسی به برخی از آن‌ها از طریق پرداخت درون برنامه‌ای صورت می‌گیرد؛ با مراجعه به قسمت فروشگاه نرم افزار قادر به مشاهده و خرید این گونه قابلیت‌ها خواهید بود که از جمله آن‌ها می‌توان به «سفر شمال، بسته دانشجویی، بسته مخصوص تهرانی‌ها و ...» اشاه کرد.

منوی میانبر تعبیه شده در قسمت بالای سمت راست برنامه، دسترسی شما را به بخش‌های مذکور راحت‌تر می‌سازد.

چنانچه قابلیت‌های مسیریاب آفلاین رهاد مورد پسندتان قرار گرفتند، با ارسال لینک نصب برنامه برای دوستان خود، آن‌ها را نیز دعوت به استفاده از این نرم افزار کاربردی کنید. در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف رهاد خواهیم پرداخت.

 

نقاط قوت:

• امکان مسیریابی به صورت آفلاین

• امکان ذخیره مسیرهای مورد نظر

• امکان آدرس یابی

• امکان ارسال لینک نصب برنامه برای دوستان

 

نقاط ضعف:

• عدم نمایش موقعیت مکانی در قالب نقشه به صورت پیش فرض

• عدم امکان اشتراک گذاری مطالب از طریق شبکه‌های اجتماعی

 

صرف نظر از نواقص مذکور که امید می‌رود در نسخه‌های آتی برطرف شوند، در حال حاضر بیش از صد هزار کاربر فعال در حال استفاده از نقشه و مسیریاب آفلاین رهاد هستند؛ این مطلب اثبات روشنی بر کاربردی بودن نرم افزار فوق است.

کافه‌بازار
  • همسفرتان که رهاد باشه، دیگر غمی ندارید!
  • همسفرتان که رهاد باشه، دیگر غمی ندارید!
  • همسفرتان که رهاد باشه، دیگر غمی ندارید!
  • همسفرتان که رهاد باشه، دیگر غمی ندارید!
شرکت : تیم رهاد
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط