همه فایل‌های آفیس را با OfficeSuite روی گوشی به کار بگیرید

آذین بکتاش
رایگان

برای اینکه گوشی هوشمند شما برای کسب و کارتان هم به درد بخورد، ابزار‌هایی لازم دارد تا خیالتان از  بابت امکان کار کردن با همه نوع فایلی در آن راحت باشد.
OfficeSuite یکی از کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌ها در دسته ابزار‌هاست که تقریبا همه نوع فایلی را شناسایی می‌کند. شما با این برنامه امکان تبدیل فایل‌ها به یکدیگر را هم دارید؛ اگر برای کار احتیاج به استفاده از نرم‌افزار‌های آفیس دارید، این اپلیکیشن حسابی به کارتان می‌آید. می‌توانید فایل‌ها را از دستگاه‌های مختلف با گوشی‌تان به اشتراک بگذارید و همه آنچه برایتان ضروری است را همیشه دم دست داشته باشید.
کار با برنامه
بعد از نصب اپلیکیشن برای ثبت نام هم امکان استفاده از اکانت فیس‌بوک و گوگل پلاس‌تان را دارید و هم می‌توانید با وارد کردن ایمیل خودتان برای این اپلیکیشن اکانت جدا بسازید؛ بعد از آن می‌توانید تمام فایل‌های Word ،Excel PowerPoint و PDF را روی گوشی اندروید خود باز کنید؛ بعد از نصب OfficeSuite شما با لمس آیکون سوم از نوار بالا سمت راست امکان تبدیل فایل‌ها به خروجی پی‌دی اف را هم دارید، همچنین این برنامه برای شما نسخه پرینت را هم تنظیم می‌کند.
شما در فضای همین برنامه امکان ایجاد فایل جدید نیز دارید و همه ابزارهای مربوط به برنامه‌های آفیس را در دسترس خواهید داشت. البته برای این بخش به دلیل رابط کاربری شلوغ آن و تراکم ابزارهای هرکدام از نرم‌افزار‌های آفیس، شاید بهتر باشد روی تبلت از آن بهره بگیرید.
OfficeSuite در دو نسخه اندروید و آی او اس ارایه شده و نسخه رایگان آن تا حد زیادی کار شما را راه می‌اندازد.
همه فایل‌های آفیس را با OfficeSuite روی گوشی به کار بگیرید
نقاط قوت
پوشش‌دهی همه انواع فایل‌های آفیس
قابلیت تبدیل فایل ورد به پی‌دی اف
نقاط ضعف
رابط کاربری شلوغ
حجم سنگین برنامه

کافه‌بازار
  • همه فایل‌های آفیس را با OfficeSuite روی گوشی به کار بگیرید
  • همه فایل‌های آفیس را با OfficeSuite روی گوشی به کار بگیرید
  • همه فایل‌های آفیس را با OfficeSuite روی گوشی به کار بگیرید
شرکت : Mobisystems
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط