وب‌سایت Yelp از نو طراحی شد، اضافه شدن چند ویژگی به صفحه اصلی سایت

میلاد احمدی

Yelp شرکتی است شبیه به شرکت‌های سفارش غذا در ایران، اما به صورت بین‌المللی فعالیت می‌کند و دامنه‌ی گسترده‌ای از مشتریان را از سراسر دنیا پوشش می‌دهد. در جدیدترین خبرها از سوی این شرکت، Yelp قرار است هر روز با یک پس زمینه‌ی جدید کاربرانش را غافلگیر کند.

چندی پیش شرکت Yelp عنوان کرد که در حال ارائه‌ی طرحی جدید برای سایت خود است که در آن عکس پسزمینه تغییر می‌کند. همینطور در پایین صفحه مطالبی از خدمات مختلف مربوط به غذا (نه تنها رستوران‌ها بلکه هر خدمتی که درمورد غذا باشد) نمایش داده خواهد شد.

Yelp مهم‌ترین دلیل این تغییرات اساسی را، ساده‌تر کردن امر جست‌و‌جو برای مخاطبان خود می‌داند. در نتیجه دسته‌بندی‌های مختلفی از جمله؛ "کسب و کارهای ثبت شده در Yelp" ، "پر طرفدارترین مطالب سایت" و "آخرین بازدید‌ها" ایجاده شده تا کاربران بتوانند سریع‌تر به هدف خود برسند.

در این بین بنیادی‌ترین تغییر را می‌توان انتقال قسمت جست‌و‌جوی Yelp به وسط صفحه دانست، به این امید که کاربران تجربه‌ی بهتر و جالب‌تری در کار با آن داشته باشند. 

در حال حاضر این طراحی جدید بر روی سایت Yelp اعمال شده است. پس بهتر است سری به آن بزنید و ببینید از این همه تغییرات راضی هستید؟ فکر می‌کنید چنین طراحی‌ای برای Yelp مناسب است یا ورژن قدیمی آن را بیشتر می‌پسندید؟

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط