پلاس مسنجر، غیر رسمی محبوب

امين احمدی
رایگان

امروزه بخش وسیعی از ارتباطات از طریق اینترنت و فضای مجازی شکل می‌گیرد، اپلیکیشن‌های پیام رسان زیادی توسعه داده شده‌اند که به شدت خود را در دل کاربران جای داده‌اند و محبوبیت آنها باعث شده تا ارتباطات از طریق آن‌ها با حجم بیشتری برقرار شود.
یکی از این اپلیکیشن‌های محبوب که تلگرام نام دارد و همه ما با آن آشنا هستیم کاربران زیادی را به خود اختصاص داده و وارد میدان رقابت با سایر اپ‌های مشابه خود شده که به صورت جدی در حال ارتقاء قابلیت‌های خود است.
امکانات و محبوبیت این اپلیکیشن به همراه متن باز بودن آن فضایی را برای برنامه‌نویسان ایجاد کرده تا با با تغیر در API آن اپلیکیشن‌های جدیدی را در قالب تلگرام توسعه دهند.
اپلیکیشن‌های زیادی در قالب تلگرام توسعه داده شده‌اند که امکانات اضافه بر سازمانی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند و همین باعث شده تا نظر کاربران زیادی را به خود جلب کنند.
برخی از این اپلیکیشن‌های غیر رسمی تلگرام که تعداد زیادی هم دارند به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده‌اند وبرای استفاده از بعضی هایشان ملزم به پرداخت حق اشتراک آن‌ها هستید، در ادامه به نقد و  بررسی اپلیکیشن پلاس مسنجر می‌پردازیم، با پانوشت همراه باشید.
Plus Messenger نامی که شاید آن را شنیده باشید اپلیکیشنی قدرتمند و نمونه غیر رسمی تلگرام است که کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است.
این اپلیکیشن با توسعه امکانات زیادی در قالب اپلیکیشن تلگرام فضایی را ایجاد کرده تا تجربه‌ای متفاوت از ارتباطات را تجربه کنید.
این که این اپلیکیشن همان تلگرام است و از نظر امنیت می‌توان به آن اعتماد کرد یا نه موضوعی است که ذهن اکثر کاربران را مشغول کرده است!
پلاس مسنجر همان تلگرام و نمونه غیر رسمی آن است و از سرور‌های تلگرام استفاده می‌کند به همین دلیل از نظر امنیتی قابل اعتماد است.
البته این روزها خبر‌هایی راجع به برخی از این پیام‌رسان‌های غیر رسمی تلگرام و سو استفاده آن‌ها از کاربران منتشر شده که هنوز درباره دلیل و نحوه‌ی آن اطلاعات دقیقی نداریم.
قالب دهی، تغییر رنگ، نماد‌ها، عناوین و... بسیاری از تغییراتی هستند که توسط اپلیکیشن موبوپلاس طراحی شده‌اند و به شما اجازه داده می‌شود تا قالب‌های خود را ایجاد و ذخیره کنید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید تمام فایل‌ها را با نام اصلی خود ذخیره کنید و یا نام شخص فرستنده را بر روی آن‌ها مشاهده کنید.
موبوپلاس به شما این امکان را می‌دهد تا چت‌ها، گروه‌ها و سوپر گروه‌هایتان را در پنجره‌های مجزا دسته بندی کنید و به راحتی آن‌ها را مدیریت کنید.
قابلیت دیگری که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می‌دهد امکان مخفی کردن شماره برای کسانی است که با آن‌ها در حال چت کردن هستید، همچنین می‌توانید از وضعیت آنلاین بودن افراد دیگر نیز مطلع شوید و...
در نهایت این اپلیکیشن محبوب که توسط Rafa توسعه داده شده است تا کنون بیش از ۲ ملیون کاربر فعال را از آن خود کرده و چیزی حدود ۱۵ مگابایت از حجم دیوایس اندرویدیتان را اشغال خواهد کرد.

پلاس مسنجر، غیر رسمی محبوب
ویژگی‌ها:
۱. امکان اضافه کردن ممبر از طریق لیست چت‌ها
۲. ذخیره کردن فایل‌ها با نام اصلی
۳. امکان فشرده سازی ویدیوها قبل از ارسال
۴. امکان تغیر دادن سایز اموجی
۵. امکان قطع صدای نوتیفیکیشن گروه ها و اشخاص از طریق صفحه اصلی
۶. نمایش داددن ادمین گروه‌ها در صفحه گروه
۷. امکان تعویض تصویر پس زمینه در صفحه چت

آخرین به روز رسانی پیام رسان پلاس مسنجر شامل تغییرات و موارد زیر است:

Mod P8.‎1 keep original

 

Filename is enabled and working again

کافه‌بازار
  • پلاس مسنجر، غیر رسمی محبوب
  • پلاس مسنجر، غیر رسمی محبوب
  • پلاس مسنجر، غیر رسمی محبوب
شرکت : rafa
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط