پهلوانان در برابر زامبی‌ها!

سارا مرتضوی
رایگان

شاید تصور حضور زامبی‌ها در شهر و محله‌های اطراف‌مان کمی خنده‌دار یا شاید هم کمی ترسناک به نظر برسد. اما چه بخواهید چه نخواهید باید قبول کنید این موجودات پلید که حد و مرز سرشان نمی‌شود، گویا این‌بار سر از تهران خودمان درآورده‌اند! در بازی پهلوانان و زامبی‌ها شما باید با کمک پهلوانان شهر به نبرد زامبی‌ها رفته و شهر را به روزگار خوش قدیمش بازگردانید!

مرور بازی:

داستان از این قرار است که گویا پای زامبی‌ها بالاخره به ایران و همین تهران خودمان هم باز شده است. مردم که حسابی از دیدن این موجودات که تا همین دیروز بچه ‌محل‌های‌شان بودند و حالا زامبی شده‌اند به وحشت افتاده‌اند، دست به دامان پهلوانان شهر می‌شوند. پهلوان‌ها هم بیکار ننشسته و با اختراع دستگاهی به نام جت پک که هم پرواز می‌کند و هم تیر پرتاب می‌کند، وارد میدان مبارزه با زامبی‌ها شده تا سطح شهر را از وجود این موجودات پلید پاک کنند. 

پهلوانان در برابر زامبی‌ها!

پهلوان و زامبی‌ها یک بازی رکوردی و امتیازی است. یعنی به هر تعداد زامبی نابود کرده و مسافت بیشتری را با جت پک خود طی کنید، امتیاز بالاتری هم دریافت می‌کنید و رتبه شما بین سایر بازیکنان بالاتر می‌رود. فقط باید مراقب باشید که در طول مسیر با موانع زمینی و هوایی برخورد نکرده و در عین حال به دام زامبی‌ها نیز گرفتار نشوید. در این بین، بسته‌های کمکی مختلفی مانند مهمات و توربو که سرعت حرکت شما را چند برابر می‌کند نیز در راه شما قرار می‌گیرند. 

پهلوانان در برابر زامبی‌ها!

گیم‌پلی بازی بسیار ساده و وران طراحی شده است. برای کنترل کاراکتر بازی نیاز به زحمت زیادی نخواهید داشت، تنها کافی است انگشت خود را روی صفحه نگه دارید تا پهلوان در هوا به پرواز در آمده و به سمت زامبی‌ها شلیک کند! 

پهلوان و زامبی‌ها گیم‌پلی جذابی دارد. هرچند به نظر می‌رسد ایده اصلی بازی از عنوان Jetpack Joyride برداشته شده باشد، اما در نهایت استفاده از المان‌های ایرانی و شخصیت‌های بامزه و دیالوگ‌های خنده‌دار توانسته اندکی تغییر در مقایسه با عنوان اصلی ایجاد کند.

پهلوانان در برابر زامبی‌ها!برای جلوگیری از یکنواختی و تکراری شدن بازی نیز سازندگان تعدادی آیتم جانبی به بازی اضافه کرده‌اند. هرچند تنوع این آیتم‌ها کم است و به دو سه مدل مختلف از وسیله نقلیه عجیب و غریب شما یعنی جت پک و تعدادی نیروی کمکی خلاصه می‌شود.

محیط بازی طراحی خوب و متنوعی دارد. زمانی که با پهلوان سوار بر جت پک بر فراز آسمان در پرواز هستید، می‌توانید از المان‌های ایرانی که در گوشه و کنار بازی به چشم می‌خورد لذت ببرید. صداگذاری پهلوان‌ها و زامبی‌ها نیز خوب از کار در آمده و انتخاب موسیقی نیز هیجان خوبی در طول بازی ایجاد می‌کند. 

تنها مورد آزار دهنده در رابطه با این عنوان را شاید بتوان تنوع کم آیتم‌های بازی دانست. هرچند از آن‌جایی که این عنوان در تاریخ نوشته شدن این مطلب کماکان در حال به روز رسانی است، شاید در آینده سازندگان فکری برای این بخش کرده و در آپدیت‌های بعدی تنوع بیشتری به بازی ببخشند. 

درنهایت می‌توان گفت پهلوان و زامبی‌ها جذابیت‌های خودش را دارد. طراحی خوب و محیط رنگارنگ و گیم‌پلی ساده و روان بازی، جذابیت‌های لازم و کافی را به بازی بخشیده‌اند. اگر به دنبال عنوانی فرح‌بخش با گیم‌پلی ساده هستید، این عنوان می‌تواند انتخابی خوبی برای شما باشد. 

کافه‌بازار
  • پهلوانان در برابر زامبی‌ها!
  • پهلوانان در برابر زامبی‌ها!
  • پهلوانان در برابر زامبی‌ها!
  • پهلوانان در برابر زامبی‌ها!
شرکت : موچولو گیم
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط