پو (Pou)

ستاره ارانی
رایگان

سرپرستی یک موجود کوچک را قبول کنید!

اگر دلتان می‌خواهد مسئولیت یک موجود کوچک را قبول کنید و به نیازهایش رسیدگی کنید بازی پو (Pou) را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

"پو" شخصیت بازی‌ای که توسط "پل سالامه" به رایگان برای پلتفرم‌های اندروید، آی‌او‌اس و بلک بری طراحی شده است، در ابتدا شبیه به یک سیب زمینی قهوه‌ای کوچک است، این بچه سیب‌زمینی احتیاج به رسیدگی و مراقبت شما دارد.

پوی شما چهار نیاز اصلی دارد:

•   غذا

•   سلامتی

•   تفریح

•   انرژی

که شما باید  آن‌ها را در سطح قابل قبولی نگه دارید تا پو کوچولوی شما خوشحال باشد. البته علاوه بر این نیاز‌ها، رسیدگی‌های دیگری نیز وجود دارد که باید از سمت شما صورت بگیرد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به نظافت اشاره کرد.

در بازی، شما شش محیط در اختیار دارید که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا می‌شوید و همچنین یک فروشگاه که از آن می‌توانید تمامی مایحتاج‌های پوی خود را خریداری کنید، در فروشگاه در نظر گرفته شده همه چیز پیدا می‌شود، از عکس پس زمینه گرفته تا لباس برای پو.

این محیط‌ها عبارتند از:

•   آشپزخانه

•   حمام

•   آزمایشگاه

•   هال

•   اتاق خواب

•   اتاق بازی

آشپزخانه:

همان طور که همه می‌دانیم، آشپزخانه محل غذا خوردن است. غذاهای متنوعی در فروشگاه وجود دارد که با خرید هرکدام از آن‌ها یخچال را پر می‌کنیم و در زمانی که نیاز به غذا وجود داشت، از آن برای سیر کردن پو استفاده می‌کنیم. البته لازم است بدانید غذای زیادی او را چاق میکند.

هرزمان پوی شما کثیف شد، ابتدا با صابون اون را کفی می‌کنید و سپس دوش حمام را روی سرش گرفته و کف‌ها را از او می‌شویید، بازی به ازای حمام‌های به موقع به شما سکه می‌دهد. همچنین از فروشگاه می‌توانید صابون و یا دوش حمام جدید خریداری کنید.

آزمایشگاه:

سلامتی پوی شما از اینجا تامین می‌شود، برای این منظور می‌بایست برایش معجون سلامتی از فروشگاه بخرید و در قفسه داشته باشید تا در زمان نیاز به او بدهید. البته در فروشگاه معجون‌های دیگری نیز وجود دارد از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به سوزاننده‌ی چاقی، انرژی دهنده، همه کاره و معجون گرسنگی اشاره کرد.

هال:

در این محیط یک میکروفون در اختیار شماست که هرچه بگویید، پو با صدای خودش آن را تکرار میکند. همچنین دری به خارج از خانه نیز در هال وجود دارد که از طریق آن به حیاط می‌روید که در حیاط محیط‌های باغ، زمین بازی و پارکینگ در اختیارتان قرار می‌گیرد که با استفاده از آن‌‌ها خود و پو را سرگرم کنید و سکه به دست بیاورید.

اتاق خواب:

هنگامی که پوی شما خواب‌آلوده شده است به اتاق خواب بروید و لامپ را خاموش کنید تا بخوابد و انرژی کسب کند. در اتاق خواب یک کمد نیز وجود دارد که لباس‌‌ها و زیورآلاتی که از فروشگاه خریده‌اید در آن وجود دارد و می‌توانید از آن‌ها برای خوشتیپ کردن پو کوچولو استفاده کنید!

اتاق بازی:

اینجا یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی پو است، چراکه علاوه بر نیاز‌های پو وسیله‌ی سرگرمی شما را نیز فراهم میکند. در حالت ساده می‌توانید با پرتاب یک توپ پوی خود را سرگرم و یا او را لاغر کنید، اما برای سرگرمی خود توام با دریافت سکه، به قسمت بازی‌ها مراجعه کنید و از بازی‌های متنوعی که برایتان در نظر گرفته شده است استفاده کنید.

برای حفظ بازی خود، یک ایمیل وارد کنید تا هم بازی شما ایمن در مقابل از بین رفتن باشد هم بتوانید با دوستان خود که این بازی را دارند ارتباط برقرار کنید.

یکی از ویژگی‌های این بازی گرافیک بسیار ساده‌ی آن است که همزمان هم نقطه‌ی قوت محسوب می‌شود و هم نقطه‌ی ضعف چراکه گرافیک ساده‌ی آن باعث می‌شود حتی کودکان نیز به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند اما ممکن است در طولانی مدت برای بزرگسالان کسل کننده باشد.

درست است که این بازی رایگان است، اما اگر برای خرید وسیله‌ای از فروشگاه نیاز به سکه بیشتر داشتید با پرداخت پول می‌توانید سکه بیشتر بخرید.

ورژن مورد بحث ۱/۴/۶۹ می‌باشد که براساس آمار گوگل پلی در حدود ۵۰۰ میلیون بار از این مارکت دانلود شده است!

 

 

اپ‌استور کافه‌بازار
  • پو (Pou)
  • پو (Pou)
  • پو (Pou)
  • پو (Pou)
شرکت : Zakeh
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط