پیکاپ

امين احمدی
رایگان

بسیاری از ما به هنگام درخواست پیک موتوری برای ارسال کالا‌هایمان با مشکلات متعددی مواجه می‌شویم که روند انجام و ارسال آن را برای ما با استرس زیادی همراه می‌سازد، بحث اعتماد، محل و مسیر دقیق کالا پس از ارسال، هزینه و... همه جزء مواردی هستند که این پروسه را برای ما اندکی با دل‌شوره و استرس همراه  می‌کند.

امروزه سرویس‌های زیادی توسعه داده شده‌اند که انجام پروژه پست برای مشتریان به راحتی انجام می‌شود و دیگر مشکلات سابق و اساسی آن به چشم نمی‌خورند.

پس از موفق شدن پروژه اسنپ سرویس‌های زیادی توسعه داده شدند که کاری مشابه آن را در ژانر‌های مختلف دیگر انجام می‌دهند، تپ‌سی که رقیبب درجه ۱ اسنپ است، زود‌فود و سرویس های زیاد دیگری که توسط شرکت‌ها مختلف توسعه داده شدند.

این بار به بررسی اپلیکیشنی می‌پردازیم که دقیقا کار مشابه اسنپ را انجام می‌دهد با این تفاوت که در قالب پیک موتوری به ارائه خدمات به مشتریان خود می‌پردازد، در ادامه با پانوشت همراه باشید.

پیک‌اپ سرویسی است که به دریافت و ارسال کالا مشغول است و به عبارتی می‌توان گفت که همان پیک موتوری است که فعالیت خود را با تکنولوژی ادغام کرده و راحتی را برای خود و مشتریانش به ارمغان آورده است.

اپلیکیشن پیکاپ به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن نزدیکترین پیک موتوری به خود را پیدا کنید، به راحت ترین روش ممکن و تنها با کلیک بر روی محل مبداء و مقصد روی نقشه یک موتور‌سوار توسط سیستم به شما اختصاص می‌یابد که می توانید هزینه ارسال و دریافت کالا را به صورت نقدی و یا آنلاین دریافت کنید که این پرداخت به صورت پیش‌کرایه و پس کرایه نیز وجود دارد و مهمترین بخشی که شما را مجاب به استفاده از این اپلیکیشن کاربردی می کند این است که می توانید با دنبال کردن پیک از روی نقشه از حسن انجام کار مطمئن شوید.

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید کالا‌های خود را تنها با چند کلیک ساده و پرداخت هزینه آن به مقصد مورد نظرتان برسانید.

کار با پیکاپ بسیار ساده و راحت است و اگر با اپلیکیشن اسنپ کار کرده باشید با روندی مشابه آن برخورد خواهید کرد که تنها چند آیتم اضافه و تغییرات آن شما را با مشکل خاصی رو‌به‌رو نمی‌کند.

پس از دریافت اپلیکشن می‌توانید در آن ثبت نام کنید و بلافاصله از خدمات پیک‌اپ بهره‌مند شوید.

روند کار با این اپلیکیشن شباهت زیادی با اسنپ دارد و در ابتدا برای استفاده از سرویس و خدمات آن می‌بایست شماره خود را وارد کنید تا کد فعال‌سازی برای شما ارسال شود.

پس از دریافت کد و فعال سازی حساب کاربری خود می‌توانید به ارسال و دریافت کالا بپردازید، به این صورت که بر روی نقشه مبداء و مقصد مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید و در صورت تمایل می‌توانید توضیحاتی را نیز ضمیمه آن کنید.

نقشه مورد استفاده در این اپلیکیشن در فیلد اختصاصی بالای صفحه آدرس دقیق محل نقطه مبداء و یا مقصد را نمایش می‌دهد و در پایین آن با گزینه‌هایی همچون پلاک، طبقه و توضیحات مواجه خواهید شد که در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را پر کنید.

پس از انتخاب مبداء و مقصد می‌توانید نحوه‌ی پرداخت را نیز انتخاب کنید به این صورت که پرداخت اعتباری باشد و یا نقدی و همچنین در محل مبداء پرداخت شود و یا مقصد و در نهایت گزینه‌ای تحت عنوان بازگشت به مبداء نیز وجود دارد که در صورت تمایل می‌توانید ان را انتخاب کنید.

در اولین تجربه استفاده از پیک‌اپ ۵۰۰۰ تومان اعتبار رایگان به عنوان هدیه در اختیار شما قرار داده می‌شود.

پس از انجام امور مربوط به محل مبداء و مقصد می‌توانید بر روی گزینه درخواست پیک کلیک کنید تا نزدیک‌ترین پیک برای شما ارسال شود، با این تفاوت که فعلا پیک‌های موجود در اطراف شما بر روی نقشه نمایش داده نمی‌شوند!

در منوی اپلیکیشن با گزینه‌های زیر مواجه خواهید شد:

۱. سفارش جدید ( در این بخخش می‌توانید کالای جدیدی را ارسال کنید )

۲. سوابق سفارش ( وضعیت سفارش‌های دریافتی و یا ارسالی در این بخش نمایش داده می‌شود )

۳. افزایش اعتبار

۴. تراکنش‌ها

۵. پشتیبانی

۶. کد معرف

در نهایت به‌واسطه این اپلیکیشن می‌توانید گزارش تراکنش‌های مالی، گزارش مرسولات، آدرس‌های ذخیره شده و هرچه که برای مدریت مرسولات خود نیاز دارید را در این اپلیکیشن پیدا کنید.

امکانات:

۱. قابلیت پرداخت آنلاین

۲. پوشش خسارت احتمالی

۳. پشتیبانی ۲۴ ساعته

۴. پایین‌ترین قیمت بازار

۵. ارسال فاکتور دیجیتال

۶. رهگیری سفر و امتیاز‌دهی

۷. تماس با گیرنده از سوی پیک‌اپ

اپ‌استور کافه‌بازار
  • پیکاپ
  • پیکاپ
  • پیکاپ
  • پیکاپ
شرکت : پیکاپ
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط