چهره دیروز، امروز و فردای شما با FaceApp

میلاد احمدی
رایگان

امروز میخواهیم نقدی داشته باشیم به برنامه جذاب و محبوب این روزها Faceapp، شاید در وهله اول و پس از شنیدن نام برنامه ناخودآگاه یاد فیلم سینمایی جذاب Face/Off از کارگردان محبوب سینمای آسیا جان وو بیافتید اما کاملا در اشتباهید چراکه برخلاف آن فیلم، در این برنامه قرار نیست چهره شما با شخص دیگری عوض شود و یا شما به شخص دیگری تبدیل شوید، بلکه شما با استفاده از این نرم افزار فقط قرار است یک Time-Lapse از چهره خودتان درست کنید! یعنی چی؟؟ پس با ما همراه باشید و ادامه متن رو از دست ندید.

نگاهی به برنامه

چهره دیروز، امروز و فردای شما با FaceApp

پس از باز کردن برنامه با محیط نسبتا ساده‌ای مواجه می‌شوید که در حالت پیش فرض دوربین فعال شده و شما میتوانید با استفاده از دوربین سلفی و یا با تعویض دوربین با دوربین پشت گوشی عکسی بگیرید؛ اما با عوض کردن زبانه پایین میتوانید از عکس‌های داخل گالری گوشی نیز برای این کار استفاده کنید.

به هر حال پس از گرفتن عکس و یا انتخاب عکس از گالری باید مدتی منتظر بمانید تا عملیات پردازش توسط هوش مصنوعی این برنامه بر روی چهره شما انجام گیرد. پس از نمایش دوباره عکس، عملیات پردازش تمام شده و شما میتوانید با اعمال فیلترهایی که در زیر عکس وجود دارد، چهره‌های متفاوتی از خود بسازید. مثلا میتوانید چهره خود را خندان، پیر، جوان و تبدیل به جنس مخالف کنید و یا کمی رنگدانه‌های پوست خود را روشنتر کنید. در اکثر این مراحل میتوانید عکس ساخته شده را بصورت تکی در حافظه گوشی خود ذخیره نمایید اما در دو حالت تبدیل به جنس مخالف فقط میتوان از آنها در کلاژ (عکس ترکیبی از ۲ یا ۴ عکس) بهره‌مند شده و سپس آن را ذخیره کنید و یا اینکه مستقیما آنها را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بذارید و به گروه عظیم افرادی بپیوندید که در چالش محبوب این روزها شرکت کرده‌اند.

چهره دیروز، امروز و فردای شما با FaceApp

Faceapp قابلیت نصب و راه اندازی بر روی سیستم عامل‌های Android و iOS را دارد. این برنامه تاکنون بیش از ۵ میلیون نصب در Google Play داشته و در کمتر از یک هفته به ۲۰۰ هزار نصب در کافه بازار رسیده است.

اپ‌استور کافه‌بازار
  • چهره دیروز، امروز و فردای شما با FaceApp
  • چهره دیروز، امروز و فردای شما با FaceApp
شرکت : Wireless Lab
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط