با "کارت بانک" حساب‌های بانکی خود را مدیریت کنید

امين احمدی
۵۰۰۰تومان

گروه برنامه‌نویسی هانیستا که پیش‌تر به بررسی محصولات موبوگرام و پستو آن پرداختیم، این بار دست به توسعه و عرضه محصولی متفاوت زده تا خیال شما را از هر بابت راحت نگه داشته و تجربه‌ای متفاوت از بانکداری را در گجت‌های اندرویدی به ارمغان آورد.

کارت بانک، اپلیکیشنی است که به وسیله آن می‌توانید کارت‌های بانکی خود و فعالیت‌های مربوط به آن را بدون نیاز به اینترنت مدیریت کنید.

در این اپلیکیشن، می‌توانید اطلاعات مربوط به تمام کارت‌های بانکی ( به جز رمز اول و رمز دوم کارت) را به همراه عکس آن‌ها ذخیره کنید تا در صورت نیاز به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

فضای امن:

برنامه کارت بانک جهت ایجاد فضایی امن برای حساب‌های بانکی، از گذرواژه‌ای استفاده می‌کند که سیستم پیشرفته آن باعث می‌شود تا به هیچ عنوان بدون گذرواژه نتوانید وارد اپلیکیشن شوید، همچنین در صورت فراموشی رمز، امکان بازیابی آن و رمز گشایی برنامه، حتی با روت کردن گوشی وجود ندارد.

کارت بانک این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی شماره کارت‌های خود را تنها با یک کلیک برای دیگران ارسال کنید، قبض‌هایتان را پرداخت کنید و یا شارژ‌های اعتباری از اپراتور‌های مختلف بخرید و از امکان مدیریت تراکنش‌ها بهره‌مند شوید.

با استفاده از این برنامه هانیستا، همچنین این امکان وجود دارد تا شماره کارت خود را کپی کنید، مشخصات کارت خود را به همراه تصویر آن‌ها ارسال کنید. علاوه بر این ویژگی‌ها و امکانات،‌ امکان تماس با تلفن‌بانک و همچنین اتصال به USSD بانک نیز فراهم شده است.

امکان ذخیره پیامک‌های بانک:

یکی از نقاط قوت این اپلیکیشن آن است که با استفاده از آن می‌توانید پیامک‌های دریافتی بانک را به صورت مستقیم به همراه تاریخ و ساعت ذخیره کنید و برای هر کدام از آن‌ها یادداشتی بنویسید تا به صورت دقیق از فعالیت‌های خود آگاه باشید.

محافظت از تراکنش‌های بانکی:

یکی دیگر از ویژگی های دیگر کارت بانک، محافظت از تراکنش‌های بانکی شما است و با فعال کردن این قابلیت، تمام تراکنش‌های بانکی به برنامه انتقال داده می‌شود و تنها با استفاده از رمز عبور تعیین شده، امکان دسترسی به اطلاعات آن وجود خواهد داشت.

امکانات این اپلیکیشن پر کاربرد تنها به مدیریت اطلاعات شخصی محدود نمی‌شود و این امکان نیز وجود دارد تا اشخاصی را در برنامه تعریف کنید و کارت مربوط به هر شخص را به او منصوب کنید.

ویژگی‌ها:

۱.ذخیره کردن اطلاعات مربوط به هر کارت در فیلد مربوط به آن (شماره کارت، شماره حساب، شعبه، شماره مشتری، شماره شبا، تاریخ انقضا، cvv2 و...)

۲.فیلتر کردن کارت‌ها براساس نام هر شخص

۳.خریداری شارژ از تمام اپراتور‌ها

۴.جلوگیری ازحذف برنامه (حتی در صورت روت  کردن)

۵.پشتیبان‌گیری و بازگرداندن فایل پشتیبان

۶.امکان اضافه کردن بانک‌های جدید

۷.جستجوی تراکنش‌ها بر اساس متن و یادداشت

۸.امکان به اشتراک‌ گذاری تراکنش‌ها

۹.امکان به اشتراک گذاری مشخصات کارت

۱۰.پشتیبانی از سامانه‌های آپ، امپاد، سپ و هفهشتاد

۱۱.پشتیبانی از تمام بانک‌ها وموسسات اعتباری

امکانات برنامه کارت بانک، تنها به موارد ذکر شده محدود نمی‌شود و در صورت دانلود آن از کافه بازار، از ویژگی‌ها کارآمد آن بهره‌مند خواهید شد. این برنامه به فعالیت‌های بانکی شما نظم می‌بخشد و کمک می‌کند تا کارهای خود را مدیریت کنید.

در نهایت بد نیست بدانید که این برنامه، بیش از ۵۰ هزار کاربر فعال را از آن خود کرده و حجمی معادل ۱۰ مگابایت از فضای گجت اندررویدی شما را اشغال خواهد کرد. البته برای  دریافت آن ملزم به پرداخت حق اشتراک آن به مبلغ ۵۰۰۰ تومان خواهید بود.

کافه‌بازار
 • با "کارت بانک" حساب‌های بانکی خود را مدیریت کنید
 • با "کارت بانک" حساب‌های بانکی خود را مدیریت کنید
 • با "کارت بانک" حساب‌های بانکی خود را مدیریت کنید
شرکت : گروه برنامه نویسی هانیستا

نظرات

 • عکس کاربر
  مهديار (تایید نشده) / ۱۴ فوریه ۲۰۱۷ پاسخ

  نرم افزار خيلي خوب و كاربردي هستش فقط كاش براي سيستم عامل ios هم توليد ميشد

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط